Bohemia Gifts » Cukrovinky a sladkosti » Dárkové čokolády

Originální dárkové čokolády

Dárkové čokolády v netradičních tematických obalech. Skvělá dárková čokoláda potěší děti i dospělé a příjemně zachutná. Originální dárková čokoláda pro štěstí, k narozeninám, z lásky, kamarádce, příteli nebo mamince a babičce.

Velmi zajímavý sladký dárek mohou být čokolády splněných přání, které jsme připravili pro maminku, babičku, tatínka, dědečka, děti nebo pro zamilované. Na obalu je otočné kolečko, na kterém je možné nastavit přání, které může dárce obdarovanému splnit.

Narozeninové čokolády pro muže, ženy, kluky i holky mají na obalu otočné kolečko, na kterém snadno nastavíte věk oslavence.

Mléčné čokolády sypané mrazem sušeným (liofilizovaným) ovocem pro vás ručně vyrábíme s největší pečlivostí. Jsme tedy český výrobce čokolády a naše ručně vyráběné mléčné čokolády obsahují nejméně 36 % kakaa.

Čokoládové pralinky s ořechem pro paní učitelku 150 g

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Originální čokoládové pralinky pro paní učitelku s lískovými ořechy, které ji okouzlí svou jemností a bohatým chuťovým zážitkem. Lahodné poděkování paní učitelce za její péči o děti.

Interaktivní čokoláda pro pana učitele 100 g – chlapec s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková mléčná čokoláda pro pana učitele od chlapečka, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu čiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.

Interaktivní čokoláda pro pana učitele 100 g – holčička s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Skvělá dárková mléčná čokoláda pro pana učitele od holčičky, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu čiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.

Interaktivní čokoláda pro paní učitelku 100 g – chlapec s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Skvělá mléčná dárková čokoláda pro paní učitelku od chlapečka s interaktivními prvky, která zahřeje srdce a rozveselí její smysly. Sladký dárek paní učitelce za důležitou práci, která je velmi ceněná.

Interaktivní čokoláda pro paní učitelku 100 g – holčička s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková mléčná čokoláda pro paní učitelku od holčičky s interaktivními prvky, která zahřeje srdce a rozveselí její smysly. Sladký dárek paní učitelce za důležitou práci, která je velmi ceněná.

Mléčná čokoláda pro pana učitele 100 g – od srdce

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Exkluzivní mléčná dárková čokoláda pro pana učitele, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu čiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.

Mléčná čokoláda pro paní učitelku 100 g – od srdce

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Exkluzivní mléčná dárková čokoláda pro paní učitelku, která zahřeje srdce a rozveselí její smysly. Sladký dárek paní učitelce za její práci, která je ceněná a velmi důležitá.

Mléčná čokoláda pro maminku 100 g – krycí jméno

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda pro maminku 100 g - Možná mě znáte pod krycím jménem Máma. Obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

Ručně vyráběná čokoláda sypaná kokosem 80 g – Na stres pane učiteli

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g - mléčná a kokosové lupínky - na stres pro pana učitele. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – nejlepšímu tátovi

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s konopným semínkem - nejlepšímu tátovi. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro tatínka k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – milované mamince

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s malinami - milované mamince. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Ručně vyráběná čokoláda sypaná malinami 80 g – Na stres paní učitelko

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s malinami pro paní učitelku na překonání stresu. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – paní učitelce

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s jahodami - paní učitelce. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro paní učitelku jako poděkování za její důležitou práci a ochotu.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – nejlepší babičce

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s jahodami nejlepší babičce. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – báječná ženská

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s kokosem - báječná ženská. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Milý sladký dárek pro báječnou ženu k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – kamarádce

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s konopným semínkem - kamarádce. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro vaši kamarádku.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – děkuji

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s malinami - děkuji. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek, kterým můžete poděkovat za vše a všem.

Vánoční ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – Vánoce

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s kokosem - Vánoce. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký vánoční dárek pro vaše blízké.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Moje maminka je krásná

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g pro maminku k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek pro maminku k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro maminku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete mamince splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro maminku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.