Bohemia Gifts » Dárkové dřevěné bedny, dárkové koše a boxy » Dárkové dřevěné bedny a dárkové koše pro muže

Dárkové dřevěné bedny a dárkové koše pro muže

Zobrazen 1. – 30. z 39 výsledků

Dárková Bedna – Okořeň si život

Logo Bohemia Gifts
2 099,00 
Pokud hledáš ten nejlepší dárek pro milovníky dobrého jídla a vaření, pak dovol abychom ti představili naší bednu Okořeň si život. Je plná dochucovadel pro přípravu těch nejlepších jídel a navíc jsme jí doplnili o krásnou zástěru a chňapku od značky Kitchen Makret.

Dárková Bedna – Pohodové Vánoce

999,00 
Co jiného přát celé rodině a blízkým, než prožití vánočních svátků v pohodě a klidu? Pro takové případy tady máme naší dárkovou bednu, která navodí ty nejpohodovější vánoce v každé rodině.

Dárková Bedna – Super Děda – velká

Logo Bohemia Gifts
1 999,00 
Wau tak tohle je opravdová nálož skvělých dárků pro super dědu. Objev naší dřevěnou bednu, která je plná těch nejlepších dárků pro radost každého dědečka - najdeš v ní Sprchový gel 3v1, čokoládové pralinky a mnoho dalšího.. Tak už dál nehledej a kup svému dědovi dárek u nás.

Dárková Bedna – Super Táta – velká

Logo Bohemia Gifts
1 699,00 
Hurááá konečně perfektní dárek pro super tátu. Objev naší dřevěnou bednu, která je šitá na míru každému super tátovi  - najdeš v ní vonný difuzér, čokoládové pralinky a mnoho dalšího.. Tak už dál nehledej a kup svému tátovi dárek u nás.

Dárková Bedna s víkem – Gentleman

Logo Bohemia Gifts
1 599,00 
Olalalááá seznam se s naším dárkovým boxem pro opravdové gentlemany. Ať už hledáš originální dárek pro taťku, bratra nebo manžela, pak je tu tahle bedna právě pro tebe. S naší dárkovou bednou se každý muž bude cíti jako opravdový gentleman. Navíc se bude moct hýčkat po těle, mlsat i v klidu relaxovat.

Dárková dřevěná bedna pro muže – gentleman

Logo Daruj Bednu
849,00 
Malý velký dárek pro každého gentlemana. S naší dárkovou bednou se každý muž bude cítit jako opravdový gentleman. Navíc se bude moct hýčkat po těle i v klidu relaxovat.

Dárková dřevěná bedna pro muže XL – Gentleman

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Velký dárek pro každého gentlemana. S naší dárkovou bednou se každý muž bude cíti jako opravdový gentleman. Navíc se bude moct hýčkat po těle, mlsat i v klidu relaxovat. Dárková bedna obsahuje:
 • Šumivé víno 0,2 l dle aktuální nabídky
 • Ručně vyráběná sypaná čokolda s kokosem 80g - pro Gentlemana
 • Toaletní mýdlo pro muže 100 g – Gentleman
 • Šumivou bombu do koupele Gentleman 100 g
 • Dřevěný závěs na kliku – nerušit

Dárková bedna na nářadí – pro opravdové chlapy

Logo Daruj Bednu
1 999,00 

Geniální dárek pro všechny chlapy, pro které je nákup dárku vždy pořádný oříšek. Dárková bedna na nářadí je plná nezbytností a pochutin pro všechny opravdové chlapy.

Dárková dřevěná bedna – Gurmánský zážitek

Logo Daruj Bednu
699,00 
Menší dárková bedna nejvybranějších delikates pro opravdové gurmány. Je libo luxusní paštiku, exkluzivní maso nebo třeba sekt v plechovce? To a další nejvybranější pochutiny naleznete v naší bedně. Ideální jako dárek pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dárková dřevěná bedna muže k narozeninám

Logo Daruj Bednu
749,00 

Dárková narozeninová bedna pro muže potěší chlapa každého věku. Díky čokoládě s otočným kolečkem můžete nastavit libovolný věk oslavence.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře XL – Oktoberfest

Logo Daruj Bednu
1 999,00 
Velká dárková bedna s motivy Oktoberfestu pro všechny echt milovníky piva. Vykouzelete Oktoberfest přímo v obýváku. V bedně najdete exkluzivní německé delikatesy spojené s Oktoberfestem a českou kosmetiku s pivními motivy.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře – Beer

Logo Daruj Bednu
799,00 

Dárková bedna pro milovníka piva. Exkluzivní pivo a vybraná pivní kosmetika se dobře doplňují. Udělejte radost někomu z blízkých nebo přátel.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře Cheers

Logo Daruj Bednu
699,00 

Pivní bedna potěší každého správného milovníka piva. Díky pivní soli do koupele můžete vanu rázem proměnit v pivní lázně.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře XL – domácí pivní lázně

Logo Daruj Bednu
949,00 
Dárkový kosmetický box pro čistotného pivaře je plný skvělých dárků, po kterých vás nebude bolet hlava, ale naopak budete krásně uvolnění a zrelaxovaní. Domácí pivní lázně s extrakty chmele.

Dárková dřevěná bedna XL – Gurmánský zážitek

Logo Daruj Bednu
1 699,00 

Velká dárková bedna nejvybranějších delikates pro ty největší gurmány. Je libo vybrané hovězí masou, delikátní pečené koleno a exkluzivní pivo na spláchnutí? To a další nejvybranější pochutiny naleznete v naší bedně. Ideální jako dárek pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dárková pivní sada vybraných lokálních piv

Logo Daruj Bednu
799,00 
Dárková pivní sada lokálních piv s dřevěnou přepravkou a otvírákem je ideálním dárkem pro všechny pivaře, kteří rádi testují různé chuti a styly piva. Ideální dárek pro všechny milovníky piva.

Dárkový box pro muže – pivní speciál

Logo Daruj Bednu
1 699,00 

Pivní dárková bedna pro muže je krásný dárek pro milovníky piva. Dárková bedýnka je plná různých druhů piva, pivní kosmetiky, podtácků, trička a šumivé bomby.

Dárkový box pro muže – pivní speciál II

Logo Daruj Bednu
1 699,00 
Pivní dárková bedna pro muže je krásný dárek pro milovníky piva. Dárková bedýnka je plná různých druhů piva, pivní kosmetiky, podtácků, trička a koření na steaky.

Dárková vánoční dřevěná bedna – pro pejskaře

Logo Daruj Bednu
1 099,00 

Jste milovníci psů a nebo máte nějakého vášnivého pejskaře ve svém okolí? Pak je tato dřevěná dárková bedna pro pejskaře určena právě vám. Najdete v ní hromadu radosti pro vaše čtyřnohé parťáky. Od vánočních pamlsků až po skvělé hračky.

Dárková dřevěná bedna – Les volá a já musím jít

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Ideální dárek pro všechny myslivce. Mix dárků s motivy lesa určitě potěší ne jednoho nimroda. Ať už se po honu rád svlaží vychlazeným mokem nebo dá přednost koupeli. Dárková bedna obsahuje:
 • Prémiové zahraniční pivo dle aktuální nabídky
 • Prémiová Medovina pro myslivce
 • Sprchový gel 250 ml - pro myslivce
 • Button – placka s otvírákem 55 mm – pro myslivce
 • Šumivá pěnivá bomba
 • Koření do kuchyně

Dárková dřevěná bedna malá – Les volají a já musím jít

Logo Daruj Bednu
999,00 

Ideální dárek pro všechny myslivce. Dárková bedna a mix dárků s motivy lesa určitě potěší ne jednoho nimroda. Ať už se po honu rád svlaží vychlazeným dá přednost koupeli nebo chce být za gentlemana.

Pivní dárkový box s otvírákem a koupelovou pěnou

Logo Daruj Bednu
379,00 
Originální pivní dárkový box s otvírákem a zásobníkem na zátky, zahraničním pivem a pivní koupelovou pěnou 200 ml

Novoroční dřevěná dárková bedna PF 2024

Logo Daruj Bednu
699,00 
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Vše co potřebujete ke správnému vykročení do roku 2024. Milý dárek pro přátele, kolegy nebo obchodní partnery.

Novoroční dárková dřevěná bedna XL – PF 2024

Logo Daruj Bednu
2 099,00 
Velká dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Vše co potřebujete ke správnému vykročení do roku 2024. Milý dárek pro vaše blízké přátele, kolegy nebo obchodní partnery.

Dřevěná dárková bedna – pro golfistu

Logo Daruj Bednu
649,00 

Sháníte dárek pro vášnivého golfistu? Tak už nemusíte. Dali jsme dohromady tuhle bednu, která jistě potěší každého golfistu.

Dárkový set – pro milovníky dobré kávy

Logo Daruj Bednu
399,00 
Plechová vanička naplněna setem hrnečků na kávu a sprchovým gelem 250 ml s vůní kávy, s kofeinem a olivovým olejem. Dárkový set potěší každého milovníka kávy.

Dárková dřevěná bedna – k narozeninám pro muže XXL

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Velká dárková bedna k narozeninám potěší muže jakéhokoliv věku. Bedna obsahuje vše, co je pro pořádnou narozeninovou oslavu třeba, na přípitek, na zub i na odpočinek. Otočným kolečkem si můžete nastavit libovolný rok obdarovaného, takže můžete obdarovat jak mladíka, tak i gentlemana v nejlepších letech.

Dárková dřevěná bedna malá – Coffee

Logo Daruj Bednu
699,00 

Dárková bedna pro milovníky kávy. V balení pro dva najdete naší jemnou kosmetiku, ručně vyráběné mýdlo s kofeinem a glycerinem a dva keramické hrnky na kávu s potiskem.

Dřevěná dárková bedna pro novomanžele – dokonalé manželství

Logo Daruj Bednu
849,00 
Krásný a originální svatební dar novomanželům, který připomínat, co znamená dokonalé manželství. Dřevěná dárková bedna obsahuje červené víno pro novomanžele, kosmetiku pro nevěstu i ženicha a dekorativní srdce.

Dárková dřevěná bedna – Nejlepší děda

Logo Daruj Bednu
799,00 

Nejlepší děda na světě je pro svoji rodinu určitě každý dědeček. Řekněte mu to naší dárkovou bednou pro všechny nejlepší dědečky s pivními dárky a kosmetickou sadou do koupele pro dědečky.

Dárkové koše a dřevěné bedny pro muže

Krásné dárkové koše a dárkové dřevěné bedny pro muže k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo pro radost. Dárkový koš pro muže je plný kvalitních potravin, kosmetiky a dalších skvělých dárků. Praktické dárkové boxy dobře vypadají a již se nemusí dále balit.

Dárková krabice, ať již dřevěná, plechová nebo plastová, je plná zajímavých a užitečných dárků, které potěší každého gentlemana. Dárkový koš pro muže je rovněž skvělým dárkem pro vaše obchodního partnera nebo pro zaměstnance.

Naše dárkové boxy jsou ideální pro ty, kteří hledají praktický a trvanlivý dárek pro muže. Můžete si vybrat z naší široké nabídky dřevěných beden různých velikostí, které jsou plné skvělých praktických dárků nebo kosmetiky. Dřevěné bedýnky pro nás vyrábí šikovný truhlář ze severu Čech, z Podještědí. Na víko boxu tiskneme originální obrázky připravené našimi grafiky.

Hledáte hodnotný dárek k narozeninám? Třeba s číslem, které připomene věk oslavence? Pak navštivte sekci naši dárkových košů a beden k narozeninám.