Gurmánské dárkové koše a bedny s potravinami

Gurmánské dárkové koše s potravinami mohou obsahovat evropská piva, uzeniny a sýry. Dárkové bedny s jídlem jsou velmi oblíbené dárky pro všechny gurmány a jedlíky.

V dárkovém balení jsou skvělé dárky pro všechny milovníky jídla, uzenin a zajímavého pití. Dárkové koše s jídlem a potravinové balíčky jsou krásný dárek pro všechny, kteří milují chuťové dobrodružství.

Každý náš dárkový koš je pečlivě balen a připraven s láskou, aby byl perfektním dárkem pro vaše blízké. Dřevěné dárkové bedny jsou velmi praktické a jistě najdou využití i po snědení všech dobrot. Degustační sady piv jsou v dřevěné přepravce s otvírákem, kterou můžete používat na pikniky v přírodě nebo posezení s kamarády.

Ať už sháníte dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost, v naší nabídce najdete ty pravé gurmánské dárkové koše s jídlem a pitím, který splní vaše přání.

Dárková dřevěná bedna – Gurmánský zážitek

Logo Daruj Bednu
699,00 
Menší dárková bedna nejvybranějších delikates pro opravdové gurmány. Je libo luxusní paštiku, exkluzivní maso nebo třeba sekt v plechovce? To a další nejvybranější pochutiny naleznete v naší bedně. Ideální jako dárek pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dárková dřevěná bedna – Labužník

Logo Daruj Bednu
1 499,00 

Velká dárková bedna nejvybranějších delikates pro opravdové labužníky. Je libo výborné nakládané sýry, prvotřídní vídeňské párky nebo třeba zahraniční pivo? To a další nejvybranější pochutiny naleznete v naší bedně. Ideální jako dárek pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dárková dřevěná bedna XL – Gurmánský zážitek

Logo Daruj Bednu
1 199,00 

Velká dárková bedna nejvybranějších delikates pro ty největší gurmány. Je libo vybrané hovězí masou, delikátní pečené koleno a exkluzivní pivo na spláchnutí? To a další nejvybranější pochutiny naleznete v naší bedně. Ideální jako dárek pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dárková pivní sada vybraných lokálních piv

Logo Daruj Bednu
699,00 
Dárková pivní sada lokálních piv s dřevěnou přepravkou a otvírákem je ideálním dárkem pro všechny pivaře, kteří rádi testují různé chuti a styly piva. Ideální dárek pro všechny milovníky piva.

Dárková pivní sada evropských piv – na zdraví Evropě

Logo Daruj Bednu
699,00 

Dárková pivní degustační sada obsahuje výběr šesti různých evropských piv. Degustační set piv v originální dřevěné přepravce s otvírákem na straně pro snadný přenos.

Pivařův set – pivo, maso a paletka

Logo Daruj Bednu
199,00 
Dárková sada pro pivaře obsahuje německé pivo, kvalitní německé vepřové maso v plechové krabičce a stojánek ve tvaru dřevěné paletky.