Dárky k 18. narozeninám

Zobrazuji všech 14 výsledků

Narozeninový balící papír 4xA2

129,00 
Balící papír pro krásné balení dárků k narozeninám nebo k svátku. Balení obsahuje 4 ks balících papírů ve formátu A2.

Dárková dřevěná bedna – k 18. narozeninám

Logo Daruj Bednu
699,00 

Teď už můžeš. Dřevěná dárková bedna k 18. narozeninám s šumivým vínem, čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence, který právě vstoupil do světa dospělých.

Dárková dřevěná bedna – k 18. narozeninám XXL

Logo Daruj Bednu
999,00 

Teď už můžeš. Velká dřevěná dárková bedna k 18. narozeninám s červeným a bílým vínem, ručně vyráběnou sypanou čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence, který právě vstoupil do světa dospělých.

Dárkové bílé víno k 18. narozeninám 0,75 l – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay k 18. narozeninám v dárkové krabičce. Originální dárek k18. narozeninám. Teď už můžeš ...

Dárkové červené víno k 18. narozeninám 0,75 l – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové červené víno 0,75 l - Merlot k 18. narozeninám v dárkové krabičce. Krásný dárek k oslavě plnoletosti, kdy jsou povoleny věci dříve zakázané, např. pití alkoholu v přiměřené míře.

Mléčná čokoláda 100 g k 18. narozeninám – Vše nej

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Narozeninová dárková mléčná čokoláda 100 g. Sladký dárek k 18. narozeninám. Dárková mléčná tabulková čokoláda je krásný dárek k oslavě plnoletosti.

Dámské černé tričko k 18. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 18. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k 18. narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské tričko s potiskem k 18. narozeninám – můžeš

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 18. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Teď už můžeš ... je krásný narozeninový dárek pro čerstvě plnoletého oslavence. Tričko k narozeninám se značkou 18.

Pánské tričko k 18. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 18. narozeninám. Tričko s potiskem je narozeninový dárek pro čerstvě plnoletého oslavence. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 18. narozeninám – můžeš

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 18. narozeninám. Tričko s potiskem Teď už můžeš ... je krásný narozeninový dárek pro čerstvě plnoletého oslavence. Tričko k narozeninám se značkou 18.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Kreslíř Petr Urban pro vás nakreslil univerzální přání do obálky k narozeninám, kam dopíšete číslovku s věkem oslavence. Netradiční veselé přání do obálky k narozeninám ve formátu A5, které jistě pobaví.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Univerzální přání do obálky k narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k narozeninám pro ženu – zrcadlo

59,00 
Přání do obálky narozeninám pro ženu, která má smysl pro humor, vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k 18. narozeninám

59,00 
Přání do obálky k 18. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5 pro čerstvě plnoletého oslavence.

Dárky k 18. narozeninám

Vtipné dárky k 18. narozeninám pro oslavence, který již může plně oslavit svoji plnoletost. Hledáte dárek k 18. narozeninám, pro kamaráda, který už může plně užívat života?

Plnoletost je možné rozumně oslavit a tak je krásný dárek k osmnáctinám bílé nebo červené dárkové víno s originální etiketou. Má rád oslavenec sladké? Pak jej jistě potěšíte dárkovou čokoládu s vtipným obalem.

Oslavenkyni nebo oslavence nesmí  nikdo přehlédnout, proto se vždy hodí narozeninové tričko s číslem 18, které máme v bílé a černé barvě a také v dámském nebo klasickém střihu.

Plnoletost je pro každou holku a kluka zásadní mezník v jejich životě. Pro rodinnou oslavu se hodí luxusnější dar, proto nabízíme větší nebo menší dřevěnou dárkovou bednu s vtipným textem, takže dárek k 18. narozeninám pro syna nebo dceru již máte připravený.