Dárky k 30. narozeninám

Dárky k 30. narozeninám

Hledáte originální dárky k 30. narozeninám pro ženu nebo muže, přítelkyni nebo přítele, pro kamarádku či kamaráda? Oslava kulatých narozenin si jistě zaslouží originální narozeninový dárek ke 30, který si bude každý oslavenec pamatovat.

Skvělý dárek k 30. narozeninám pro všechny oslavence plné síly a energie může být originální bílé nebo červené dárkové víno, pro kamarádku dárkové prosecco, mléčná čokoláda nebo narozeninové tričko v dámském nebo klasickém střihu.

Oslava kulatých 30. narozenin je významná událost v životě každého z nás. Oslavenec si jistě zaslouží krásný a hodnotný dárek a proto jsme připravili dřevěný dárkový box s číslem třicet. S dárkovým dřevěným boxem určitě oslníte.

Kulaté narozeniny jsou příležitostí pro přivítání nového desetiletí, nových možností a nových dobrodružství. Darujte dárek ke 30. narozeninám, který bude sloužit jako památka na tento významný okamžik. Oslavte třicítku s radostí a stylem!

Zobrazuji všech 15 výsledků

Narozeninový balící papír 4xA2

129,00 
Balící papír pro krásné balení dárků k narozeninám nebo k svátku. Balení obsahuje 4 ks balících papírů ve formátu A2.

Dárková dřevěná bedna – k 30. narozeninám

Logo Daruj Bednu
699,00 
Nezpomaluj, třicet neznamená ještě nic. Dřevěná dárková bedna k 30. narozeninám s šumivým vínem, čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence.

Dárková dřevěná bedna – k 30. narozeninám XXL

Logo Daruj Bednu
999,00 
Nezpomaluj, třicet neznamená ještě nic. Velká dřevěná dárková bedna k 30. narozeninám s červeným a bílým vínem, ručně vyráběnou sypanou čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence.

Dárkové prosecco 0,75 l k 30. narozeninám

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkové prosecco k 30. narozeninám. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý dárek ke kulatým 30. narozeninám.

Dárkové bílé víno k 30. narozeninám 0,75 l – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay k 30. narozeninám v dárkové krabičce. Originální dárek ke kulatým 30. narozeninám. Nezpomaluj! 30 neznamená ještě nic!

Dárkové červené víno k 30. narozeninám 0,75 l – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové červené víno 0,75 l - Merlot k 30. narozeninám v dárkové krabičce. Skvělý narozeninový dárek k oslavě kulatých 30. narozenin. Nezpomaluj, 30 neznamená ještě NIC.

Dřevěný zápich a dekorace ke kulatinám – 30

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěná dekorace do kytice s potiskem - k jubileu. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny nebo květináče pro přítelkyni, manželku nebo kamarádku.

Mléčná čokoláda 100 g k 30. narozeninám – Vše nej

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Narozeninová mléčná čokoláda 100 g. Sladký dárek k 30. narozeninám. Mléčná tabulková čokoláda k 30. narozeninám - Nezpomaluj! 30 neznamená ještě nic!

Dámské černé tričko k 30. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 30. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k třicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské tričko s potiskem k 30. narozeninám – nezpomaluj

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 30. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Nezpomaluj! 30 nic neznamená! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 30.

Pánské tričko k 30. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 30. narozeninám. Tričko s potiskem k třicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 30. narozeninám – nezpomaluj

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 30. narozeninám. Tričko s potiskem Nezpomaluj! 30 nic neznamená! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 30.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kreslíř Petr Urban pro vás nakreslil univerzální přání do obálky k narozeninám, kam dopíšete číslovku s věkem oslavence. Netradiční veselé přání do obálky k narozeninám ve formátu A5, které jistě pobaví.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Univerzální přání do obálky k narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k narozeninám pro ženu – zrcadlo

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Přání do obálky narozeninám pro ženu, která má smysl pro humor, vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.