Bohemia Gifts » Dárky podle příležitosti » Velikonoční dárky

Velikonoční dárky a dekorace

Originální velikonoční dárky pro vaše blízké a přátele, které můžete darovat u příležitosti Velikonoc.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším svátkem křesťanů a jsou spojené s ukřižováním a zmrtvýchvstáním Ježíše Krista. I u příležitosti tohoto významného svátku můžete obdarovat své blízké krásným dárkem s velikonočním motivem a využít tento čas k rozjímání.

Pro hodně lidí jsou Velikonoce svátky jara, které oslavují probouzení přírody, oslavují její plodnost, naději a lásku. Dodržujeme velikonoční zvyky a tradice, které nás mají zbavit všeho starého, očistit domácnost i tělo od chorob, připravit se na znovuzrození přírody. Dárky na Velikonoce z naší kolekce potěší koledníky i vaše blízké u příležitosti tohoto nejvýznamnějšího křesťanského svátku.

Dalším významných svátkem v roce jsou Vánoce. Neváhejte a vybírejte vánoční dárky od Bohemia Gifts.

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – Kraslice

Logo Jedem Bomby
119,00 
Jaro přichází a my pro vás máme originální šumivou a pěnivou bombu do koupele s jemnou vůní oliv a olivovým olejem. Vhoďte do vany tuto jarní bombu ve tvaru kraslice a nechte působit hned několik jedinečných složek, které pro vás vytvoří fantastickou svěží lázeň. Vytvořte si uklidňující lázeň se sametovou pěnou, bouřlivým efektem a jedinečnou svěží vůní.

Šumivá bomba do koupele – Kuřátko

Logo Jedem Bomby
139,00 
Jaro je tady, ale zima se ještě nevzdává ... Těšíte se na teplejší dny a rádi si vychutnáte horkou odpočinkovou lázeň? Vhoďte do vaší koupele jarní kuřátko a užívejte si koupel plnou jemné pěny se svěží vůní zelených hroznů a citrusů obohacenou o kvalitní zjemňující oleje. Březen - do vany vlezem, duben - ještě tam budem ...

Magická čokoládová vejce s marshmallow

Logo Becky´s
119,00 
Co takhle tyto velikonoce pojmout originálně? Horká čokoláda ve tvaru vejce, naplněná sladkými marshmallow, je tím pravým řešením. A co teprve, když je naplněné marshmallow, to je teprve zábava pro celou rodinu.

Dekorační dřevěné prkénko – Tulips market

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Tulips market. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Aromatická karta 10,5 x 16 cm – Vítání jara

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Ručně parfémovaná aromatická karta s jarním motivem. Jemná a čistá vůně, která probouzí emoce a vzpomínky. Voňavá dekorace do vašeho interiéru.

Aromatická karta 6,3 x 11 cm – Ptáček

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně parfémovaná aromatická karta s jarním motivem. Jemná a čistá vůně, která probouzí emoce a vzpomínky. Voňavá dekorace do vašeho interiéru.

Dekorační dřevěné prkénko – Sladký domov

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Sladký domov. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Veselé Velikonoce. Šířka 120 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy nejen na Velikonoce

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Zajíc na kole

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Zajíc na kole. Šířka 120 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy.

Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm – Happy Easter

Logo Bohemia Gifts
599,00 
Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm - Happy Easter. Ideální dekorace na Velikonoce do interiéru domů, na chatu nebo na chalupu.

Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
599,00 
Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm - Veselé Velikonoce. Ideální dekorace na Velikonoce do interiéru domů, na chatu nebo na chalupu.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Veselé Velikonoce". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Skleněná lahvička 250 ml – Květiny

Logo Bohemia Gifts
129,00 
Skleněná lahev s korkovým uzávěrem o objemu 250 ml s grafickým potiskem. Ideální jako interiérová dekorace.

Skleněná lahvička 500 ml – Happy Easter

Logo Bohemia Gifts
169,00 
Skleněná lahev s korkovým uzávěrem o objemu 500 ml s grafickým potiskem. Ideální jako interiérová dekorace.

Velikonoční hořká čokoláda 100 g – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Hořko sladký velikonoční dárek. Dárková velikonoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Veselé Velikonoce. Krásný drobný, ale milý velikonoční dáreček.

Velikonoční mléčná čokoláda 100 g – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Sladký velikonoční dárek. Dárková velikonoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Veselé Velikonoce. Krásný drobný, ale milý velikonoční dáreček.

Velikonoční víno – 0,75 l – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno v krabičce s velikonoční etiketou 0,75 l - Chardonnay. Velikonoční víno je skvělý velikonoční dárek pro vaše přátele nebo blízké.

Velikonoční víno – 0,75 l – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové velikonoční červené víno Merlot 0,75 l s velikonoční etiketou Veselé Velikonoce balené v krabičce. Velikonoční víno je krásný dárek k Velikonocům.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Happy Easter

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem Happy Easter. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Králičci

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem králíčků. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.