Velikonoční dekorace a dárky

Originální velikonoční dárky pro vaše blízké a přátele, které můžete darovat u příležitosti Velikonoc.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším svátkem křesťanů a jsou spojené s ukřižováním a zmrtvýchvstáním Ježíše Krista. I u příležitosti tohoto významného svátku můžete obdarovat své blízké krásným dárkem s velikonočním motivem a využít vánoční čas k rozjímání.

Pro hodně lidí jsou Velikonoce svátky jara, které oslavují probouzení přírody, oslavují její plodnost, naději a lásku. Dodržujeme velikonoční zvyky a tradice, které nás mají zbavit všeho starého, očistit domácnost i tělo od chorob, připravit se na znovuzrození přírody. Velikonoční dárky z naší kolekce potěší koledníky i vaše blízké u příležitosti tohoto nejvýznamnějšího křesťanského svátku.

Nejprodávanější
1.

Velikonoční víno - 0,75 l - Chardonnay

Dárkové bílé víno v krabičce s velikonoční etiketou 0,75 l - Chardonnay. Velikonoční víno je skvělý velikonoční dárek pro vaše přátele nebo blízké.

199.00 Kč
2.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Králičci

Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem králíčků. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

59.00 Kč
3.

Dekorativní dřevěné srdce 7,5 cm Velikonoce - vajíčka

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení s velikonočním obrázkem - Veselé Velikonoce - ošatka a vajíčka. Šířka dřevěného srdce je 75 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu či bytu během Velikonoc.

49 Kč
4.

Dekorativní dřevěné srdce 7,5 cm - velikonoční zajíc

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení s obrázkem zajíce. Šířka dřevěného srdce je 75 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu či bytu nejen během Velikonoc.

49 Kč
5.

Velikonoční mléčná čokoláda 100 g – Veselé Velikonoce

Sladký velikonoční dárek. Dárková velikonoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Veselé Velikonoce. Krásný drobný, ale milý velikonoční dáreček.

89.00 Kč
6.

Velikonoční víno - 0,75 l -Merlot

Dárkové velikonoční červené víno Merlot 0,75 l s velikonoční etiketou Veselé Velikonoce balené v krabičce. Velikonoční víno je krásný dárek k Velikonocům.

199.00 Kč
7.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Zajíc na kole

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Zajíc na kole. Šířka 120 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy.

79.00 Kč
8.

Dekorativní dřevěné srdce 7,5 cm - růže

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení s obrázkem růže. Šířka dřevěného srdce je 75 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu či bytu nejen během Velikonoc.

49 Kč
9.

Mléčná čokoláda 100 g Velikonoce - vajíčka

Sladký velikonoční dárek. Dárková mléčná čokoláda 100 g - Veselé Velikonoce - ošatka s vajíčky.

79 Kč
10.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Králičí ouška

Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem králičích oušek. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

59.00 Kč
Bohemia Gifts » Dárky podle příležitosti » Velikonoční dárky

Zobrazen 1. – 20. z 22 výsledků

Kategorie & filtry