Dárky Jedličkův ústav

V roce 2014 jsem se spojili s Jedličkovým ústavem p.o. Liberec (www.ju-lbc.cz), abychom vytvořili projekt, který pomůže klientům tohoto ústavu.

Smyslem projektu není primárně jen finanční podpora klientů, ale hlavně pomoci jejich sociálnímu začlenění a zařazení se do běžného života. Dárky označené logem Jedličkova ústavu nebo znakem \”vyrobeno ve spolupráci s klienty JÚ Liberec\” jsou produkty na jejichž výrobě se podílí klienti ústavu, tj. nakreslili obrázky použité na etiketách nebo se účastní přímo výroby dárků (aplikování etiket na výrobky, skládání krabiček a další přípravné práce spojené s výrobou).

Z prodeje těchto výrobků bude financována pomoc JÚ Liberec i odměna samotných klientů, což je (podle vyjádření vedení JÚ) nejlepší forma podpory, která se může klientům dostat. Pro klienty to znamená, že mohou vykonávat stejnou práci jako běžný zaměstnanec a také za ni dostanou odměnu. Tento fakt napomáhá jejich uvědomění si, že i přes hendikep nejsou odkázáni pouze na dary a sociální dávky. A to je také hlavní smysl tohoto projektu ….

Celý projekt bude v druhé polovině roku podporován v rámci naší prezentační kampaně (tištěná a internetová média, sociální sítě atd.).

Věříme, že spolu s námi toto snažení podpoříte i vy.

Tým firmy Mediabox spol. s r.o.

Vyrobeno ve spolupráci s klienty JÚ Liberec

Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky, které pomáhají ...
Kategorie & filtry

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.