Originální dárky pro cestovatele a turisty

Cestování a turistika je oblíbená kratochvíle a zábava mnohých z nás. Přinášíme proto originální dárky pro cestovatele, kterým potěšíte každého turistu a milovníka objevování známějších i neznámých míst nejen v Čechách a na Moravě, ale i vzdálenějších míst.

Praktický plecháček, hrnek, placatka na alkohol s turistickým potiskem nebo originální tričko z BIO bavlny, to vše může být krásný dárek pro cestovatele k narozeninám, svátku nebo k Vánocům.

Nezapomínáme ani na ženy, které mají rády turistiku. Plátěná taška s originálním potiskem, keramický hrnek na čaj nebo bavlněné tričko je skvělý praktický dárek pro cestovatelku.

Nejprodávanější
1.

Placatka na alkohol 200 ml - hory volají

Nerezová placatka na alkohol 200 ml s potiskem - Hory volají a já musím jít .... Krásný dárek pro turisty, milovníky hor a cestování.

279.00 Kč
2.

Plechový smaltový hrnek 350 ml pro cestovatele v krabičce - hory volají

Plecháček s potiskem pro cestovatele a turisty - Hory volají a já musím jít. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro milovníky hor.

269.00 Kč
3.

Kosmetická sada Dobrodruhům - vlasový šampon 100 ml, toaletní mýdlo 100 g, sprchový gel 100 ml

Dárkové balení kosmetiky pro všechny dobrodruhy. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím. Balení obsahuje vlasový šampon 100 ml, sprchový gel 100 ml a ručně vyráběné mýdlo 100 g.

219.00 Kč
4.

Látková taška 40 x 33 cm - Hory volají

Plátěná taška s originálním potiskem "Hory volají a já musím jít". Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředi? Látková taška s netradičním potiskem je tím pravým řešením.

119.00 Kč
5.

Látková taška 40 x 33 cm - Mapa

Plátěná taška s originálním obrázkem mapy světa a nápisem "V životě nezáleží, jakým směrem se vydáš, ale koho máš po svém boku". Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředi? Látková taška s netradičním potiskem je tím pravým řešením.

119.00 Kč
6.

Vodácký plecháček 350 ml v krabičce - Jedeme na vodu

Plecháček s potiskem pro vodáky - Jedeme na vodu. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro vodáka či vodačku.

269.00 Kč
7.

Nerezová placatka na alkohol 200 ml + nálevka a sada panáků - hory volají

Sada placatky, 4 nerezových panáků a nálevky je ideální, krásný a originální dárek pro opravdového horala a milovníka dobrodružství.

449.00 Kč
8.

Látková taška 40 x 33 cm – Srdcem dobrodruh

Plátěná taška s originálním obrázkem a nápisem "Srdcem dobrodruh" pro všechny milovníky hor, přírody a dobrodružství. Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředí? Látková taška s netradičním potiskem je tím pravým řešením.

119.00 Kč
9.

Látková taška 40 x 33 cm – Srdcem horalka

Plátěná taška s originálním obrázkem a nápisem "Srdcem horalka" pro všechny milovníky hor, přírody a dobrodružství. Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředí? Látková taška s netradičním potiskem je tím pravým řešením.

119.00 Kč
10.

Látková taška 40 x 33 cm - Následuj své srdce

Plátěná taška s originálním potiskem "Následuj své srdce". Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředi? Látková taška s netradičním potiskem je tím pravým řešením.

109 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro cestovatele a turisty

Zobrazen 1. – 20. z 44 výsledků

Kategorie & filtry