Dárky pro maminku

Jaký dárek pro maminku vybrat? Jaký dárek mamce k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo pro radost? Krásný dárek pro maminku může být dřevěný dárkový box, kosmetika, dárkové víno, čokolády, keramický hrneček a další originální dárečky, které naleznete v naší nabídce. Dárky pro vás vymýšlíme, vyrábíme a balíme v Čechách.

Hledáte dárek pro nastávající maminku? Pak pro vás máme originální dárkové boxy pro nastávající maminky s drobnými dárky pro miminko i maminku.

Nezapomeňte, že v květnu se slaví Den matek. Potěšte vaší maminku originálním dárkem ke Dni matek, která bude určitě šťastná, že si na tento významný den vzpomenete a dárkem pro mamku jí poděkujete za vše, co pro vás dělá.

 

Nejprodávanější
1.

Kosmetická sada pro maminku gel 100 ml, šampon 100 ml a mýdlo 100 g

Dárkový kosmetický balíček pro maminku. Kosmetická sada mamince obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a ručně vyráběné mýdlo. Balíček je krásný dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo k vánocům.

199 Kč
2.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g - milované mamince

Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinnými extrakty a vůní růže pro milovanou maminku. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla.

44 Kč
3.

Sada pro budoucí maminku gel 100 ml, šampon 100 ml a sůl 110 g

Dárkový kosmetický balíček pro nastávající maminku. Kosmetická sada Budu maminka je originální dárek budoucí mamince pro kvalitní péči o pokožku, kterou si jistě zaslouží. Kosmetika pro maminku je vhodná i pro pobyt v porodnici.

199 Kč
4.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - jsem psí máma

Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku psů. Hrnek s potiskem - jsem psí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda pejsky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

189 Kč
5.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – kuchyně srdce domova

Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem - Kuchyně je srdcem domova. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro ženu k narozeninám nebo svátku.

149 Kč
6.

Dárková mléčná čokoláda pro maminku 100 g

Dárková mléčná čokoláda pro maminku 100 g - Maminky jsou andělé bez křídel. Sladký čokoládový dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

79 Kč
7.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - jsem kočičí máma

Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku koček. Hrnek s potiskem - jsem kočičí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda kočičky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

189 Kč
8.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – milované mamince

Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s malinami - milované mamince. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

119 Kč
9.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - maminky jsou andělé

Keramický hrnek s potiskem pro maminku - Maminky jsou andělé bez křídel. Baleno v dárkové krabičce. Krásný dárek mamince k narozeninám, svátku, k vánocům nebo pro radost.

189 Kč
10.

Dekorační dřevěné srdce 13 cm - moje maminka

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení s obrázkem - Moje maminka je krásná. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy je skvělý dárek pro vaší maminku.

79 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro maminku

Zobrazen 1. – 20. z 53 výsledků

Kategorie & filtry

Den matek

Den matek je den, při kterém vzdáváme poctu všem matkám, maminkám a veškerým formám mateřství. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě, vychází z různých tradic, ale v Česku se slaví (podle amerického vzoru) druhou květnovou neděli.

V tento den dávají děti svým matkám květiny a jiné dárky. Nevíte jaký dárek pro maminku ke dni matek? Oceníte tip na dárek pro maminku? V našem obchodě můžete vybírat hodnotnější dárky jako je např. dřevěná dárková bedna pro maminku nebo voňavé dárky, jako je kosmetický balíček mamince, sladký dárek pro maminku určitě potěší a čokoláda "maminky jsou andělé" obzvlášť, nebo mamku uděláte radost praktickým dárkem což může být originální keramický hrnek nebo plecháček.