Pánské dřevěné motýlky jsou originálním módním doplňkem pro muže. Dřevěný motýlek oslní všechny ve společnosti i v zaměstnání. Vybírat můžete dřevěný motýlek s různými motivy a jak pro gentlemana tak třeba i pro motorkáře.

Nejprodávanější
1.

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel 250 ml a motýlek Motorkář

Dárková sada pro motorkáře obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a dřevěný motýlek s obrázkem motorky. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro motorkáře a milovníky motorek.

379 Kč
2.

Kosmetická sada pro rybáře - sprchový gel 250 ml a motýlek

Dárková sada pro myslivce obsahuje sprchový gel 250 ml pro rybáře a dřevěný motýlek v designu pro rybáře. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro rybáře a milovníky rybaření.

379 Kč
3.

Dřevěný motýlek Gentleman - pruhy

Dřevěný motýlek pro muže v designu Gentleman je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

319 Kč
4.

Dřevěný motýlek pro muže - hory volají

Dřevěný motýlek v designu pro muže milovníky hor a turistiky. Skvělým a originálním módní doplěk pro muže, se kterým zaujmete ve společnosti.  Hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v kolegy v zaměstnání.

319 Kč
5.

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel 250 ml a motýlek - hory volají

Dárková sada pro muže obsahuje sprchový gel 250 ml a dřevěný motýlek s obrázkem pro muže - hory volají. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro muže.

379 Kč
6.

Dřevěný motýlek pro rybáře

Dřevěný motýlek v designu pro rybáře je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, zábavu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

319 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro muže » Dřevěné motýlky pro muže

Zobrazen 1. – 20. z 9223372036854775807 výsledků

Kategorie & filtry