Originální vonné svíčky v teakovém dřevě jsou krásnou dekorací do vašeho domova. Zapalte svíčku a užívejte si příjemné chvíle klidu a odpočinku.

Nejprodávanější
1.

Vonná svíčka v plechovce - Krásné Vánoce

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní interiér a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost k Vánocům.

119 Kč
2.

Vonná svíčka v plechovce - Nejlepší babičce

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost pro babičku k Vánocům, k svátku, k narozeninám nebo jen tak pro radost.

119 Kč
3.

Vonná svíčka v plechovce - Štěstí

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost pro rodinu nebo přátele.

119 Kč
4.

Vonná svíčka v plechovce - Kámošce

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost pro kamarádku.

119 Kč
5.

Vonná svíčka v plechovce - Mamince

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost pro maminku k Vánocům, k svátku, k narozeninám nebo jen tak pro radost.

119 Kč
6.

Svíčka ve skleničce

Dekorativní svíčka ve skleničce se svěží vůní.

129 Kč
7.

Vonná svíčka v plechovce - Děkuji

Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost, když chcete někomu poděkovat.

119 Kč

Zobrazuji všech 7 výsledků

Kategorie & filtry