Dekorace do kuchyně

Doplňky a dekorace do kuchyně
Stylové a originální dekorace do kuchyně, které promění vaši kuchyň v prostor plný šarmu a jedinečnosti.

Věříme, že kuchyň je srdcem domova a měla by být místem, kde se cítíte příjemně a inspirativně. Proto jsme pro vás připravili unikátní výběr dekorací, které nejenže dodají vaší kuchyni osobitý vzhled, ale také přidají do vašeho každodenního vaření a stolování špetku elegance.

Naše dekorace zahrnují širokou škálu předmětů, jako jsou nástěnné hodiny s pěknými motivy, keramické hrnky a plecháčky, kuchyňské váhy, stojany na kuchařky a table s potiskem, kuchyňské zástěry, dekorační prkýnka, podtácky a mnoho dalších výrobků. Každá dekorace do kuchyně je pečlivě vybrána s důrazem na kvalitu a design.

Náš sortiment dekorací do kuchyně je skvělým způsobem, jak přidat osobitý a vkusný akcent do vašeho domova. S našimi dekoracemi můžete vytvořit tematický styl, jako je venkovská atmosféra, moderní elegance nebo hravost a barevnost. Rozveselte si každodenní rutinu vaření a stolování s našimi originálními dekoracemi.

Kuchyň máte již vyšperkovanou, tak teď vybrat ještě pěkné dekorace do obýváku nebo krásné vánoční dekorace a ozdoby.

Zobrazen 1. – 30. z 120 výsledků

Dřevěné hodiny 24 cm pro milovníky koní

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro milovníky koní. Pěkná dekorace k zavěšení do kuchyně, kanceláře nebo pracovny.

Dřevěné hodiny 24 cm pro milovníky koček

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro milovníky koček. Pěkná dekorace k zavěšení do kuchyně, kanceláře nebo pracovny.

Dřevěné hodiny 24 cm pro milovníky psů

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro milovníky psů. Pěkná dekorace k zavěšení do kuchyně, kanceláře nebo pracovny.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Moje děti mají tlapky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro milovníky psů. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro vaše blízké nebo přátele, kteří milují psy.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem kočičí máma

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku koček. Hrnek s potiskem - jsem kočičí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda kočičky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem psí máma

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku psů. Hrnek s potiskem - jsem psí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda pejsky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro pana učitele

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji pane učiteli. Krásný dárek pro pana učitele jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji paní učitelko. Krásný dárek pro paní učitelku jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – učitelé mění svět

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Učitelé mění svět. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce- pro učitele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Já učím... Jaká je tvoje supersíla? Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Digitální kuchyňská váha z bambusu pro maminku

399,00 
Věnujte hodnotný dárek, který bude maminku těšit každý den. Vzpomene si na Vás vždy když půjde péct nebo vařit.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Babičky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro babičky. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro všechny babičky.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babička

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babičky dělají život krásnější

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku - babičky dělají život krásnější. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Kuchyňská zástěra s vlastním potiskem

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Vlastní návrh
Bavlněná kuchyňská zástěra s vlastním originálním potiskem. Kuchyňská zástěra pro muže i ženy. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek nebo text na kuchyňskou zástěru.

Kuchyňská zástěra pro babičku

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro babičku. Kuchyňská zástěra Grand Restaurant u babičky - Domácí kuchyně, pro milovanou babičku.

Digitální kuchyňská váha s potiskem – Dnešní menu

399,00 
Věnujte hodnotný dárek, který bude těšit každého kdo rád vaří. Vzpomene si na Vás vždy když půjde péct nebo vařit.

Digitální kuchyňská váha s potiskem – Kuchyně je srdcem domova

399,00 
Věnujte hodnotný dárek, který bude těšit každého kdo rád vaří. Vzpomene si na Vás vždy když půjde péct nebo vařit.

Digitální kuchyňská váha z bambusu pro babičku

399,00 
Věnujte hodnotný dárek, který bude babičku těšit každý den. Vzpomene si na Vás vždy když půjde péct vaše tolik oblíbené buchty.

Digitální kuchyňská váha s potiskem – Moje kuchyň moje pravidla

399,00 
Věnujte hodnotný dárek, který bude těšit každého kdo rád vaří. Vzpomene si na Vás vždy když půjde péct nebo vařit.

Dřevěný stojan na kuchařku 37 x 24 cm – báječná babička

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Dřevěný stojan na kuchařku nebo tablet do kuchyně pro babičku. Masivní dřevěný držák na kuchařku je skvělý pomocník do kuchyně pro vaší babičku, výbornou kuchařku.

Dekorativní bavlněná dýně – Malá

129,00 
Nalaďte si doma podzimní atmosféru pomocí těchto dekorativních bavlněných dýní s dřevěnou stopkou. Zútulněte si svou domácnost pomocí těchto dýní, spolu se svíčkou budou krásnou dekorací ve vašem bytě. Nebojte se kombinovat různé velikosti a provedení dýní dohromady.

Dekorativní bavlněná dýně – Velká

189,00 
Nalaďte si doma podzimní atmosféru pomocí těchto dekorativních bavlněných dýní s dřevěnou stopkou. Zútulněte si svou domácnost pomocí těchto dýní, spolu se svíčkou budou krásnou dekorací ve vašem bytě.

Kuchyňské prkénko

199,00 
Kuchyňské prkénko z masivního dřeva je ideální pomocník do kuchyně. Díky zajímavé kresbě dřeva a provázku na zavěšení lze použít i jako dekoraci.

Bílý bezdrátový vánoční svícen do okna

419,00 
Jestli něco patří k vánocům, tak to jsou jednoznačně tyhle vánoční svícny v oknech. Co je ale na těchto výjimečné je to, že jsou na baterky a nemusíte tak tahat kabel přes celou místnost..Žárovky jsou s LED osvětlením a funkcí svícení pouze v noci. Dejte sbohem drátům a vyzdobte si svá okna stylově těmito svícny.

Plochá svítící koule na zavěšení

299,00 
Milujete taky vánoční světelnou výzdobu v oknech domů? Pak se nechte okouzlit touhle závěsnou dekorací v podobě ploché skleněné koule, která je připevněná na kovovém kruhu a visí na provazovém laně. Uvnitř koule jsou světelné drátky s LED osvětlením na baterky a funkcí svícení pouze v noci. Moderní designová koule je krásným minimalistickým doplňkem do Vašeho interiéru.

Plechový Chlebník

1 199,00 
Kdo by nemiloval chuť čerstvého pečiva, kterou si vychutnáte o to déle, pokud pečivo necháte odpočívat na správném místě. Takovou službu vám poskytne náš plechový chlebník, který je nejen praktický, ale i krásně vypadá. V zadní části dozy najdete odvětrávání, které prodlouží životnost pečiva.

Vánoční stromeček v květináči 58 cm

999,00 
Máte doma málo prostoru na velký vánoční stromeček? Pak to můžete vyřešit tímto roztomilým umělým stromkem v květináči. Stromek, ale můžete využít i jako dekoraci v rámci vánoční výzdoby a vytvořit si doma, tak pravou vánoční atmosféru.

Kovový etažér ve tvaru stromku na čajové svíčky

549,00 
Vytvořte si doma jedinečnou vánoční atmosféru pomocí kovového etažéru ve tvaru vánočního stromku na čajové svíčky. Dno stromku si můžete ozdobit zelenými větvičkami s šiškami (které nejsou součástí balení) nebo si jej vystlat vánočním cukrovím.

Kovový svícen ve tvaru stromku na čajovou svíčku – malý

299,00 
Vytvořte si doma jedinečnou vánoční atmosféru pomocí kovového svícnu ve tvaru vánočního stromku na čajovou svíčku.