Dřevěné tulipány jsou krásnou dekorací do vašeho bytu či domu. Květina, která nikdy neuvadne, stále dobře vypadá a zkrášlí váš domov. Vyřezávaný dřevěný tulipán vám připomene jaro a rozkvetlou zahradu.

Nejprodávanější
1.

Dřevěný tulipán 20 cm – tmavě červený

Dřevěný tulipán 20 cm v tmavě červeném provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
2.

Dřevěný tulipán 20 cm – fialovo-bílý

Dřevěný tulipán 20 cm v fialovo-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
3.

Dřevěný tulipán 20 cm – bílo-fialový

Dřevěný tulipán 20 cm v bílo-fialovém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
4.

Dřevěný tulipán 20 cm – červeno-bílý

Dřevěný tulipán 20 cm v červeno-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
5.

Dřevěný tulipán 20 cm – oranžovo-bílý

Dřevěný tulipán 20 cm v oranžovo-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
6.

Dřevěný tulipán 20 cm – oranžovo-červený

Dřevěný tulipán 20 cm v oranžovo-červeném provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
7.

Dřevěný tulipán 20 cm – růžovo-bílý

Dřevěný tulipán 20 cm v růžovo-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
8.

Dřevěný tulipán 20 cm – růžovo-červený

Dřevěný tulipán 20 cm v růžovo-červeném provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěná květina vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

39 Kč
9.

Dřevěný tulipán 34 cm – červeno-bílý

Dřevěný tulipán 34 cm v červeno-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěný tulipán vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

57.02479 Kč
10.

Dřevěný tulipán 34 cm – fialovo-bílý

Dřevěný tulipán 34 cm v fialovo-bílém provedení je krásnou dřevěnou dekorací do vašeho bytu či domu. Dřevěný tulipán vám i u vás doma připomene jaro, rozkvetlý záhon a navíc nikdy neuvadne.

57.02479 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Dřevěné tulipány
Kategorie & filtry

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.