Látkové povlaky na polštáře s originálním potiskem mohou být milým a netradiční dárky pro kamarádku, maminku, babičku nebo kolegyni v práci. Hledáte krásný dárek k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost? Nevíte jak oživit interiér vašeho domu, bytu nebo chalupy? Chcete zkrášlit váš obývák nebo ložnici? Originální povlaky na polštáře mají rozměr 40×40 cm a jako dárek potěší každou ženu.

Naše výrobky pro vás šijí naše švadleny v České republice a obrázky tiskneme v našem závodě digitální inkoustovou technologií. Jsou vyráběny z kvalitní pevné textilie. Náš tým grafiků pro vás připravil netradiční potisky, které oživí každou domácnost.

Nejprodávanější
1.

Povlak na polštář látkový 40x40 cm - nejlepší babičce

Originální látkový povlak na polštář pro babičku. Netradiční dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo Vánocům, který oživí její obývák nebo ložnici.

299 Kč
2.

Povlak na polštář 40x40 cm - milované mamince

Originální látkový povlak na polštář pro milovanou maminku. Netradiční dárek pro maminku k narozeninám, k svátku nebo Vánocům, který oživí její domácnost.

299 Kč
3.

Povlak na polštář 40x40 cm - báječná ženská

Originální látkový povlak na polštář pro každou báječnou ženu. Netradiční dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
4.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Rezervace pro našeho psa

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Rezervace pro našeho psa". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
5.

Povlak na polštář 40x40 cm - skvělé kamarádce

Originální látkový povlak na polštář pro skvělou kamarádku. Krásný dárek kamarádce k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen pro radost, který potěší a osvěží její domácnost.

299 Kč
6.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Christmas trees

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Christmas Tree". Pěkná dekorace domů , na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
7.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Moje děti mají packy

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Moje děti mají packy". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
8.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Tohle místo je naší kočky

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Tohle místo je naší kočky". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
9.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Farm

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Life is better on the farm". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
10.

Povlak na polštář 40 x 40 cm - Flower market

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Flower market". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

299 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Povlaky na polštáře

Zobrazuji všech 12 výsledků

Kategorie & filtry

Bohemia Gifts značka české kosmetiky, dárků a dekorací.