Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Povlaky na polštář

Povlaky na polštář

Zobrazuji všech 15 výsledků

Povlak na polštář látkový 40×40 cm – nejlepší babičce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář pro babičku. Netradiční dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo Vánocům, který oživí její obývák nebo ložnici.

Povlak na polštář 40×40 cm – skvělé kamarádce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář pro skvělou kamarádku. Krásný dárek kamarádce k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen pro radost, který potěší a osvěží její domácnost.

Vánoční povlak na polštář 40 x 40 cm – Christmas trees

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Christmas Tree". Pěkná dekorace domů , na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Vánoční povlak na polštář látkový 40×40 cm – Krásné Vánoce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář s vánoční tématikou. Netradiční dárek k Vánocům, který potěší každou ženu a rozzáří každou domácnost v předvánočním čase.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Farm

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Life is better on the farm". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Flower market

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Flower market". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Moje děti mají packy

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Moje děti mají packy". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Rezervace pro našeho psa

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Rezervace pro našeho psa". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Tohle místo je naší kočky

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Tohle místo je naší kočky". Pěkná dekorace domů nebo do chatu či chalupu. Netradiční dárek pro milovníky domácích mazlíčků k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Veselé Velikonoce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Veselé Velikonoce". Pěkná dekorace domů, na chatu či chalupu. Netradiční dárek pro vaše blízké neb přátele, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Bavlněný boho povlak na polštář

699,00 
Co může být krásnějšího než přírodní materiály? Bavlněný povlak na polštář s vyšívaným vzorem přinese do vašeho domu nádech stylu boho. Potah na polštář je ideální, pokud chcete osvěžit vzhled vaší ložnice nebo obývacího pokoje. Součástí povlaku je i polštář.  

Luxusní manšestrová deka – bílá

769,00 
Naše luxusní manšestrová deka s oboustrannou látkou z klasického manšestru a dokonale měkkého beránka. Přívlastek luxusní je namístě. Deka ho dostala za své výjimečné termoizolační vlastnosti dvou vrstev a pro svůj jedinečný design. Jejímu využití se meze nekladou a když v ní zrovna nebudete zavrtaní u televize, použijte ji jako přehoz přes postel. Budete překvapení, jak dokáže zútulnit prostor.

Luxusní manšestrová deka – šedá

769,00 
Naše luxusní manšestrová deka s heboučkou látkou z klasického manšestru. Přívlastek luxusní je namístě. Deka ho dostala za své výjimečné termoizolační vlastnosti a pro svůj jedinečný design. Jejímu využití se meze nekladou a když v ní zrovna nebudete zavrtaní u televize, použijte ji jako přehoz přes postel. Budete překvapení, jak dokáže zútulnit prostor.

Povlak na polštář 40×40 cm – báječná ženská

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář pro každou báječnou ženu. Netradiční dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Povlak na polštář 40×40 cm – milované mamince

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Originální látkový povlak na polštář pro milovanou maminku. Netradiční dárek pro maminku k narozeninám, k svátku nebo Vánocům, který oživí její domácnost.

Povlaky na polštář s originálním potiskem

Látkové povlaky na polštář s originálním potiskem mohou být milým a netradiční dárky pro kamarádku, maminku, babičku nebo kolegyni v práci. Hledáte krásný dárek k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost? Nevíte jak oživit interiér vašeho domu, bytu nebo chalupy? Chcete zkrášlit váš obývák nebo ložnici? Originální povlaky na polštáře mají rozměr 40×40 cm a jako dárek potěší každou ženu.

Naše výrobky pro vás šijí naše švadleny v České republice a obrázky tiskneme v našem závodě digitální inkoustovou technologií. Jsou vyráběny z kvalitní pevné textilie. Náš tým grafiků pro vás připravil netradiční potisky, které oživí každou domácnost.

Další zajímavou dekorací pro váš dům mohou být také vonné svíčky.