Dřevěné motýlky pro muže jsou velmi populárním doplňkem každého moderního muže.

Stylové dřevěné motýlky, které pro vás vyrábíme, si můžete vzít do společnosti nebo do práce a vždy jím oslníte společnost.

Nejprodávanější
1.

Dřevěný motýlek pro myslivce

Dřevěný motýlek v designu pro myslivce je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, zábavu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

299.00 Kč
2.

Dřevěný motýlek pro motorkáře

Dřevěný motýlek v designu Motorkář je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

299.00 Kč
3.

Kosmetická sada pro myslivce - sprchový gel 250 ml a motýlek

Dárková sada pro myslivce obsahuje sprchový gel 250 ml pro myslivce a dřevěný motýlek v designu pro myslivce. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým zaujmete ve společnosti. Originální dárek pro myslivce a milovníky přírody.

369.00 Kč
4.

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel 250 ml a motýlek Gentleman

Dárková sada pro muže obsahuje sprchový gel 250 ml a dřevěný motýlek s obrázkem pro muže - Gentleman. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro muže.

369.00 Kč
5.

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel 250 ml a motýlek Motorkář

Dárková sada pro motorkáře obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a dřevěný motýlek s obrázkem motorky. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro motorkáře a milovníky motorek.

369.00 Kč
6.

Kosmetická sada pro rybáře - sprchový gel 250 ml a motýlek

Dárková sada pro myslivce obsahuje sprchový gel 250 ml pro rybáře a dřevěný motýlek v designu pro rybáře. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro rybáře a milovníky rybaření.

369.00 Kč
7.

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel 250 ml a motýlek Sportsman

Dárková sada pro sportovce obsahuje sprchový gel 250 ml se solí z Mrtvého moře a dřevěný motýlek v designu pro sportovce s obrázkem poháru. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro milovníky sportu a sportování.

369 Kč
8.

Dřevěný motýlek - knír

Dřevěný motýlek v designu Knír je skvělým a originálním módním doplňkem pro muže, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

299.00 Kč
9.

Dřevěný motýlek - kostky

Dřevěný motýlek v designu Kostky je skvělým a originálním módním doplňkem pro muže, se kterým zaujmete ve společnosti, hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v zaměstnání.

299.00 Kč
10.

Dřevěný motýlek pro muže - hory volají

Dřevěný motýlek v designu pro muže milovníky hor a turistiky. Skvělým a originálním módní doplěk pro muže, se kterým zaujmete ve společnosti.  Hodí se pokud jdete na svatbu, oslavu nebo chcete ohromit v kolegy v zaměstnání.

299.00 Kč
Bohemia Gifts » Fashion » Dřevěné motýlky

Zobrazuji všech 14 výsledků

Kategorie & filtry