Narozeninová trička

Originální trička k narozeninám s potiskem

Chystáte se oslavit své kulaté narozeniny nebo hledáte originální dárek pro svého kamaráda nebo rodinného příslušníka? Pak jste na správném místě! Narozeninová trička vám pomohou oslavit narozeniny ve velkém stylu.

Naše trička jsou vyrobená z kvalitních materiálů, aby vám poskytla pohodlný a stylový outfit na vaše narozeninové oslavy. Naše kolekce zahrnuje trička s grafikou, která okamžitě upoutá pozornost.

Trika k narozeninám jsou také skvělým dárkem pro vaše přátele nebo rodinu. Protože kdo by nechtěl obléct se do něčeho zábavného a jedinečného na své narozeniny? Ať už hledáte tričko pro svou maminku, tatínka nebo kamaráda, máme pro vás širokou nabídku triček s různým označením věku.

Takže pokud chcete oslavit své narozeniny nebo hledáte originální dárek ke kulatým narozeninám pro svého kamaráda, neváhejte a prohlédněte si naši širokou nabídku narozeninových triček. Narozeninový outfit pro oslavence můžete doplnit také skvělým dárkem k narozeninám z naší nabídky.

Zobrazen 1. – 30. z 33 výsledků

Dámské bílé tričko s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální bavlněné dámské tričko s vlastním potiskem vyrobené ze 100 % BIO bavlny. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek, fotku nebo text na dámské tričko.

Dámské černé tričko k 18. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 18. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k 18. narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 20. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 20. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k dvacátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 30. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 30. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k třicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 40. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 40. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k čtyřicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 50. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 50. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k padesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 60. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k šedesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 70. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 70. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k sedmdesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské černé tričko k 80. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 80. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k osmdesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské tričko s potiskem k 18. narozeninám – můžeš

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 18. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Teď už můžeš ... je krásný narozeninový dárek pro čerstvě plnoletého oslavence. Tričko k narozeninám se značkou 18.

Dámské tričko s potiskem k 20. narozeninám – super

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 20. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Už je ti 20. Supéér ... ! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 20.

Dámské tričko s potiskem k 30. narozeninám – nezpomaluj

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 30. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Nezpomaluj! 30 nic neznamená! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 30.

Dámské tričko s potiskem k 40. narozeninám – užívej

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 40. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Užívej si svoje první z posledních 10ti-cet! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 40.

Dámské tričko s potiskem k 50. narozeninám – vhůru

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 50. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Vzhůru do další 50 (padesátky)! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 50.

Dámské tričko s potiskem k 60. narozeninám – nic není

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 60. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Nic není tak šedé, ani tvých šedesát! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 60.

Dámské tričko s potiskem k 70. narozeninám – můžeš

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 70. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Ještě můžeš! 70 tak honem! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 70.

Dámské tričko s potiskem k 80. narozeninám – fůra starostí

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 80. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Ještě tě čeká fůra starostí! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 80.

Pánské tričko k 18. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 18. narozeninám. Tričko s potiskem je narozeninový dárek pro čerstvě plnoletého oslavence. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Pánské tričko k 20. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 20. narozeninám. Tričko s potiskem k dvacátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Pánské tričko k 30. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 30. narozeninám. Tričko s potiskem k třicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Pánské tričko k 40. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 40. narozeninám. Tričko s potiskem k čtyřicátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Pánské tričko k 50. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 50. narozeninám. Tričko s potiskem k padesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 40. narozeninám – užívej

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 40. narozeninám. Tričko s potiskem Užívej si svoje první z posledních 10ti-cet! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 40.

Tričko s potiskem k 50. narozeninám – vhůru

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 50. narozeninám. Tričko s potiskem Vzhůru do další 50 (padesátky)! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 50.

Pánské tričko k 60. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem k šedesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Pánské tričko k 70. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 70. narozeninám. Tričko s potiskem k sedmdesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 60. narozeninám – nic není

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem Nic není tak šedé, ani tvých šedesát! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 60.

Tričko s potiskem k 70. narozeninám – můžeš

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 70. narozeninám. Tričko s potiskem Ještě můžeš! 70 tak honem! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 70.

Pánské tričko k 80. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 80. narozeninám. Tričko s potiskem k osmdesátým narozeninám je originální narozeninový dárek, který můžete doplnit textem na zádech. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 80. narozeninám – fůra starostí

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 80. narozeninám. Tričko s potiskem Ještě tě čeká fůra starostí! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 80.