Bohemia Gifts » Fashion » Retro trička

Originální retro trička s auto-moto motivem

Hledáte dárek pro milovníka aut nebo motorek? Pro kamaráda nebo kamarádku, kteří milují staré automobily? Retro trička s originálním potiskem jsou vyrobena ze 100 % bavlny a barevné obrázky pro vás tiskneme digitální inkoustovou technologií. Pánská trička, která dokonale vyjádří vaši osobnost a váš styl.

Oblíbené auto-moto motivy a další obrázky pro vás tiskneme na kvalitní bavlněná pánská trička. Originální trička pro motoristy, motorkáře, automechaniky a další milovníky vůně benzínu.

Tiskneme trička s potiskem pro majitele aut veteránů. Máte nostalgické vzpomínky na vaše první auto, ať už to je Trabant, Lada nebo Moskvič? Přihlaste se hrdě k vašim vzpomínkám a oblečte to správné tematické triko.

Na své si přijdou i milovníci tramvají, vlaků a železnice obecně. I pro ně jsme připravili sadu bavlněných trik s pěkným obrázkem.

Retro tričko s potiskem – auto alfa romeo

299,00 
Retro tričko s originálním potiskem Alfa Romeo. Tričko s obrázkem auta pro všechny milovníky značky Alfa Romeo.

Retro tričko s potiskem – auto fiat Maluch

299,00 
Bavlněné tričko s retro auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem polski fiat 126 Maluch ke skvělý dárek pro milovníky těchto malých autíček.

Retro tričko s potiskem – auto Mercedes

299,00 
Bavlněné tričko s originálním auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem ilustrace vozů Mercedes. Tričko je skvělý dárek pro milovníky značky Merdeces.

Retro tričko s potiskem – auto veterán

299,00 
Bavlněné tričko s originálním potiskem. Retro tričko s obrázkem ilustrace auta veterán pro všechny milovníky starých automobilů.

Retro tričko s potiskem – auto volha 21

299,00 
Originální bavlněné tričko s retro auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem Volha 21 je krásný dárek pro milovníky aut Volha a veteránů.

Retro tričko s potiskem – auto volha 24

299,00 
Bavlněné tričko s retro auto-moto s obrázkem. Retro tričko s potiskem Volha 24 pro všechny milovníky starých aut a veteránů.

Retro tričko s potiskem – červený sporťák

299,00 
Bavlněné retro tričko s originálním auto-moto motivem. Tričko s potiskem je skvělý dárek pro motoristy a milovníky motorů.

Retro tričko s potiskem – Citroën DS – France

299,00 
Tričko s retro potiskem. Ilustrace vozu Citroën DS tištěná na 100% bavlněné tričko.

Retro tričko s potiskem – Jeep Willys

299,00 
Originální tričko s potiskem. Retro tričko s obrázkem Jeep Willys je skvělý dárek pro milovníky aut značky Jeep.

Retro tričko s potiskem – motocykl pionýr

299,00 
Originální 100% bavlněné tričko s potiskem pro milovníky motocyklů. Pánské tričko s obrázkem pro motorkáře - motocykl Pionýr.

Retro tričko s potiskem – velorex

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem pro milovníky hadraplánu. Retro tričko s obrázkem Velorex na hrudi je skvělý dárek pro všechny milovníky těchto originálních tříkolových vozítek.

Retro tričko s potiskem – auto moskvič – modrý

299,00 
Bavlněné retro tričko s potiskem pro motoristy Moskvič 412. Retro tričko s obrázkem je krásný dárek pro milovníky aut Moskvič a veteránů.

Retro tričko s potiskem – auto motor

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem pro motoristy. Retro tričko s obrázkem motoru automobilu tištěným na hrudi je skvělý dárek pro milovníky plechových miláčků.

Retro tričko s potiskem – auto Tatra 603

299,00 
Originální bavlněné tričko s potiskem pro milovníky tatrovek a veteránů. Obrázek vozu Tatra 603 tištěný na hrudi je skvělý dárek pro fanoušky této tradiční značky.

Retro tričko s potiskem – auto žigulik

299,00 
Bavlněné originální tričko s potiskem pro motoristy. Retro tričko s obrázkem - žigulik - Lada 2101 tištěným na hrudi je krásný dárek pro milovníky žigulíků a veteránů.

Retro tričko s potiskem – Liaz 110

299,00 
Bavlněné originální tričko s potiskem pro milovníky náklaďáků a liazek. Retro obrázek nákladního auta Liaz 110 tištěný na tričku.

Retro tričko s potiskem – Liaz 706

299,00 
Retro tričko s originálním potiskem nákladního vozu Liaz 706. Tričko s potiskem je krásný dárek pro milovníky motorismu, kamionů a nákladních aut.

Retro tričko s potiskem – motor

299,00 
Bavlněné originální tričko pro milovníky motorismu a auto-moto tématiky. Retro tričko s obrázkem motoru tištěným na hrudi.

Retro tričko s potiskem – parní lokomotiva

299,00 
Originální bavlněné tričko s potiskem pro milovníky železnice a vlaků. Retro tričko s obrázkem parní lokomotivy tištěným na hrudi je krásný dárek nejen pro železničáře.

Retro tričko s potiskem – Praga V3S

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem pro milovníky veteránů a nákladních automobilů. Retro tričko s obrázkem Praga V3S tištěným na hrudi s nostalgickým obrázkem pragovky.