Dětská kosmetika Pat a Mat s obrázky oblíbených nešiků.

Kosmetika pro děti Pat a Mat je vyvinuta speciálně pro dětskou pokožku a je obohacena o přírodní extrakty, které vyživují dětskou pokožku bez vysušování. Česká dětská kosmetika, která nedráždí pokožku při mytí a udržuje ji v hebkém a jemném stavu.

Pat a Mat je československý a český animovaný televizní seriál o dvou nezručných kutilech, Patovi a Matovi. Vytvořili jej režisér Lubomír Beneš a karikaturista Vladimír Jiránek. Postavičky Pata a Mata baví již mnoho generací dětí. Mezi věrné diváky patří i dospělý. Mnoho tatínků se v příbězích těchto dvou kamarádů jistě poznává.

© Patmat

Nejprodávanější
1.

Dětská pěna do koupele 500 ml Pat a Mat - meloun

Dětská pěna do koupele Pat a Mat s vůní melounu, olivovým olejem a ovocným extraktem. Koupelová pěna pro děti s obrázky oblíbených postaviček Pat a Mat vytvoří bohatou pěnu a zábavnou koupel.

66 Kč
2.

Dětský sprchový gel 250 ml Pat a Mat - jahoda

Dětský sprchový gel Pat a Mat s vůní jahody. Sprchový gel pro děti s obrázky oblíbených postaviček Pat a Mat je doplněný o olivový olej a ovocný extrakt pro každodenní šetrnou péči o dětskou pokožku.

59 Kč
3.

Dětský vlasový šampon 250 ml Pat a Mat - jahoda

Dětský vlasový šampon Pat a Mat s vůní jahoda a s ovocným extraktem. Šampon pro děti s obrázky postaviček Pat a Mat pro účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

59 Kč
Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Dětská kosmetika Pat a Mat

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Kategorie & filtry