Kosmetika s hadím jedem

Kosmetika hadí jed

Kosmetika obsahuje unikátní syntetický hadí jed, který působí relaxačně na unavenou pokožku. Spolu s vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky. Kosmetika se syntetickým hadím jedem pomáhá předcházet vzniku vrásek.

Naše kosmetika je vyrobena z nejlepších ingrediencí, včetně syntetického hadího jedu, který je známý pro své úžasné účinky na pokožku. Vyberte si z naší široké nabídky kosmetiky s hadím jedem, včetně masážního gelu, regenerační masti nebo tělové a koupelové kosmetiky, které jsou ideální pro všechny typy pokožky.

Tak neváhejte a zkuste naši kosmetiku s hadím jedem, která dokáže udělat zázraky pro vaši pokožku!

Zobrazuji všech 9 výsledků

Toaletní mýdlo 100 g s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Relaxační toaletní mýdlo s glycerinem a se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Sprchový gel 250 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Sprchový gel se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina, která působí relaxačně na unavenou pokožku a spolu vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Sůl do koupele 900 g s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Blahodárná lázeň s teplou vodou a koupelovou solí stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Kosmetická sada – gel 250ml a šampon 250ml – hadí jed

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Kosmetický balíček se syntetickým hadím jedem složené ze sprchového gelu 250 ml a vlasového šamponu 250 ml. Obsahuje unikátní syntetický hadí jed, založený na tripeptidech, které působí relaxačně na unavenou pokožku. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina.

Pěna do koupele 500 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina, působí relaxačně na unavenou pokožku a spolu vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Masážní gel 600 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
199,00 
Masážní gel se syntetickým hadím jedem napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci. Promasírování pokožky v oblasti svalů, kloubů a zad Hadím gelem dodává pocit svěžesti a napomáhá odstranit únavu.

Regenerační mast 125 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
169,00 
Regenerační a relaxační mast se syntetickým hadím jedem SYN-AKE. Masáž pokožky hadí mastí uvolňuje svalovou tenzi a má silný relaxační a regenerační účinek a napomáhá vyhlazovat mimické vrásky pleti.

Tekuté mýdlo 300 ml s pumpičkou – s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Tekuté mýdlo se syntetickým hadím jedem a s pumpičkou. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Vlasový šampon 250 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Obsahuje unikátní syntetický hadí jed, založený na tripeptidech, které působí šetrně na ošetřované vlasy a pokožku a pomáhá je udržovat přirozeně hebké, lesklé a jemné.

Hadí jed v kosmetice

Účinky hadího jedu byly známé už ve starověku. Jed se používal jako léčivo nebo byl součástí různých zkrášlujících přípravků. Hadí jed se vytváří v jedových žlázách a jeho složení jsou kromě vody také enzymy, proteiny, peptidy a aminokyseliny.

I v dnešní době se využívá účinků hadího jedu ve farmacii i v kosmetickém průmyslu, kde se využívá syntetický hadí jed (SYN- AKE). Je známo, že hadí jed uvolňuje obličejové svaly a tak předchází vzniku vrásek.