Kosmetika s kokosovým olejem

Kosmetika kokos – s kokosovým olejem

Kosmetika kokos s kokosovým olejem představuje jemné krémové přípravky pro každodenní péči o vaší pokožku.

Kokosový olej byl již v dávné minulosti považován za nezbytný základ pro zachování ženské krásy. Kosmetický kokosový olej na pleť a tělo je vynikajícím emollientem a ochranným prostředkem v mycích i ošetřujících kosmetických přípravcích. Má příznivý vliv na hydrataci pokožky, zjemnění a zvláčnění její povrchové vrstvy, která tak lépe odolává vlivům ovzduší a počasí. Má dokonce popsány i účinky na zmírnění vrásek a skvrn na pokožce.

Kosmetická řada “kokos” představuje jemné přípravky osobní hygieny, vhodné k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Kosmetika je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Plechový dárkový koš – kosmetika s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s kokosovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý kosmetický dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Tělové máslo 200 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
199,00 

Tělové máslo s kokosovým olejem je promašťující tělové máslo pro jemnou péči o vysušenou a citlivou pokožku. Kokosový olej s vitamínem E, provitamínem A a lecitinem zvláčňuje a hydratuje pokožku.

Pěna do koupele 500 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Koupelová pěna s kokosovým a olivovým olejem. Kokosová pěna do koupele vhodná i k velmi časté hygieně těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.

Sprchový gel 250 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Sprchový gel s kokosovým a olivovým olejem. Jemný sprchový gel vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.

Sůl do koupele 900 g s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
79,00 

Relaxační koupelová sůl s kokosovým olejem pro vytvoření blahodárné lázně. Sůl do koupele je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem ze semen kokosovníku ořechoplodého, který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení ostatních složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou.

Tekuté mýdlo 300 ml s kokosovým olejem s pumpičkou

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Tekuté mýdlo s kokosovým a olivovým olejem s pumpičkou. Tekuté mýdlo je obohaceno o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku.

Tělové mléko 250 ml s kokosovým olejem a panthenolem

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Tělové mléko s kokosovým olejem a panthenolem. Body milk obsahuje ošetřující olejové komponenty v jemné emulzi, které jsou ještě doplněny o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého, jako přírodní emollient a o vitamín panthenol.

Toaletní mýdlo 100 g s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Tuhé mýdlo s kokosovým olejem a glycerinem. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a kvalitním olejem ze semen kokosovníku ořechoplodého pro kvalitní mytí rukou i celého těla.

Vlasový šampon 250 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Vlasový šampon s kokosovým a olivovým olejem. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě.

Kosmetický balíček – sprchový gel 250ml a šampon 250ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
179,00 

Kosmetický balíček obsahuje sprchový gel a vlasový šampon s kokosovým olejem. Kosmetika je také obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského. Skvělý voňavý dárek pro ženu.

Šumivá pěnivá koule do koupele 110 g s kokosovým olejem

Logo Jedem Bomby
99,00 

Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule do vany s kokosovým olejem se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše pěnivá a šumivá bomba do koupele pění, myje a nezanáší vanu.