Kosmetika mléko a zelený čaj

Kosmetika s extrakty mléka a zeleného čaje

Kosmetika se zeleným čajem obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktu zelného čaje (Camelia sinensis) na pokožku. Obsahuje také mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů. Kosmetika mléko a zelený čaj je určena pro jemnou každodenní péči o vaši pokožku včetně vlasů.

Zelený čaj obecně je znám tím, že obsahu velké množství antioxidantů, enzymů a aminokyselin. Je vhodný jako přísada do přípravků na pokožku i vlasy. Pomáhá odstraňovat toxiny z kůže a podporuje dobrou kožní elasticitu. Zelený čaj má popsány silné anti-agingové vlastnosti. Pomáhá tak bojovat proti stárnutí kůže a mírnit viditelnost vrásek.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Krémová pěna do koupele 1000 ml – mléko a zelený čaj

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Krémová koupelová pěna s olivovým olejem, extraktem zeleného čaje a jogurtovou aktivní složkou. Pěna do koupele je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů.

Tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň – mléko a zelený čaj

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Náhradní náplň krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem, extraktem zeleného čaje a jogurtovou aktivní složkou. Náhradní náplň pro dávkovače a zásobníky pro mýdla.