Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika Mrtvé moře

Kosmetika Mrtvé moře

Zobrazuji všech 14 výsledků

Toaletní mýdlo 100 g – s extrakty moře

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tuhé mýdlo s glycerinem a extraktem z mořské řasy. Toaletní mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g – Blue Spa

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 100 g s glycerinem a extraktem z mořské řasy v papírové krabičce. Tuhé mýdlo pro šetrnou péči o pokožku.

Sprchový gel 250 ml – Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Sprchový gel s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře je vhodný k mytí celého těla. Sprchový gel má optimální pH, které pomáhá udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Plechový dárkový koš – s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s extraktem z mořské řasy obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Koupelová sůl se solí z Mrtvé moře 900 g

Logo Bohemia Herbs
89,00 
Koupelová sůl s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře a s  jejich výživnými vlastnostmi mořských řas se postarají o vaši pokožku tak, jak si to zaslouží. Vaše tělo bude vděčné za tuto péči, kterou mu dopřejete. Sůl do koupele Mrtvé moře je vhodná k vytvoření osvěžující a očistné lázně pro Vaší relaxaci.

Kosmetická sada Blue Spa – gel 100ml, mýdlo 100g a šampon 100ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárkové balení kosmetiky Blue Spa s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální dárková sada kosmetiky složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml.

Kosmetická sada – sprchový gel 200 ml, šampon 200 ml, mýdlo 30g – Mrtvé moře

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dárkové kosmetické balení výrobků s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře obsahuje sprchový gel, šampon a ručně vyráběné mýdlo. Univerzální dárek pro muže i ženy s kvalitní českou kosmetikou.

Kosmetická sada Mrtvé moře premium – gel, šampon, mýdlo a sůl

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárkové balení prémiové kosmetiky s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře, sprchový gel, šampon, mýdlo a koupelová sůl. Nová receptura obsahuje extrakt řasy a sůl z Mrtvého moře.

Kosmetická sada – sprchový gel 250ml a šampon 250ml – Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Kosmetický dárkový balíček Mrtvé moře - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Jemná kosmetika s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Kosmetická sada je krásný dárek pro ženu.

Pěna do koupele 500 ml Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální pěna do koupele s produkty moře je vhodná i k velmi časté koupeli a zanechává příjemně provoněnou pokožku.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – moře

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo s glycerinem, extrakty z mořské řasy a příjemnou vůní moře. Šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Šumivá pěnivá koule do koupele 100 g – moře

Logo Jedem Bomby
99,00 
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s extraktem z mořské řasy se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.

Tekuté mýdlo 300 ml Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Tekuté mýdlo s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Tekuté mýdlo s produkty moře je vhodné k mytí celého těla a zanechává pokožku jemnou a příjemně provoněnou.

Vlasový šampon 250 ml Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře je vhodný k mytí všech druhů vlasů. Šampon pomáhá udržovat pokožku hlavy a vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Kosmetika se solí z Mrtvého moře

Kosmetika Mrtvé moře obsahuje extrakt mořské řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků. Tyto prvky v kombinaci s ostatními složkami výrobků a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Kosmetika se solí z Mrtvého moře je oblíbená pro své mnohostranné benefity pro pokožku. Sůl z Mrtvého moře obsahuje minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, které mohou pomoci očistit a detoxikovat pokožku. Vzhledem k tomu, že soli z Mrtvého moře obsahují vyšší koncentraci minerálů než jiné druhy soli, může být kosmetika s touto solí pomáhat při péči o pokožku.

Koupání v soli z Mrtvého moře může pomoci uvolnit svaly a snížit stres. Proto se soli z Mrtvého moře často používají v produktech pro péči o tělo, jako jsou například koupelové soli.

Mrtvé moře

Mrtvé moře je unikátní slané bezodtokové jezero, které se nachází na hranicích Jordánska a Izraele. Vzniklo asi před 3 000 000 lety na rozsedlině po velkém vrásnění zemské kůry.

Mrtvé moře je nejslanějším mořem na světě. Vysoká koncentrace minerálů má blahodárný účinek při léčbě kožních nemocí – lupenky, ekzémů, akné a při léčbě revmatických a respiračních problémů. Složení soli z Mrtvého moře je charakteristické vysokým obsahem některých minerálů, především solí hořčíku – asi 30 %, draslíku – asi 22 %, vápníku, bromu a dalších. Koncentrace minerálů stimuluje metabolické funkce v buňkách a podporuje tak regeneraci – obnovu buněk.