Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika s olivovým olejem

Kosmetika s olivovým olejem

Kosmetika s olivovým olejem je tvořena kombinací jemných mycích složek olivového oleje a oleje z hroznů vinné révy, která zajišťuje účinné a šetrné umytí a také ošetření pokožky. Kosmetika oliva je vhodná pro každodenní použití.

Olivový olej v kosmetice je známý pro své úžasné vlastnosti, které jsou prospěšné pro pokožku. Obsahuje mnoho antioxidantů, vitamínů a minerálů, které pomáhají hydratovat a vyživovat vaši pokožku. Díky svému složení je olivový olej ideální pro suchou a citlivou pokožku, ale stejně dobře se hodí pro všechny typy pleti.

S naší olivovou kosmetikou si můžete být jistí, že vaše pokožka dostane tu nejlepší péči. Všechny naše produkty kosmetiky oliva jsou doplněny o přírodní ingredience a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních kosmetických surovin.

Toaletní mýdlo 100 g – oliva

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tuhé mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů. Olivové toaletní mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Olejový sprchový gel 250 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Sprchový gel oliva obsahuje kombinaci jemných mycích složek a olivového oleje k šetrnému umytí a zamezení nadměrného vysušování pokožky.

Plechový dárkový koš – s olivovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový koš s kosmetikou s olivovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo, pěnivou šumivou bombu do koupele a praktický plechový box. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Bylinná sůl do koupele 900 g – oliva

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová sůl s olivovým olejem a extraktem z citrusů pro vytvoření blahodárné lázně. Olivová koupelová sůl spolu s teplou vodou uvolňuje vnitřní napětí a podporuje relaxaci těla.

Kosmetická sada – gel 250ml a šampon 250ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Kosmetický dárkový balíček s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Olivová kosmetika zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky.

Olejová pěna do koupele 500 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Olejová pěna do koupele s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 500 ml. Olejová koupelová pěna pro účinné a šetrné umytí, ošetření pokožky a zamezení jejímu nadměrnému vysušování.

Krémová pěna do koupele 1000 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová pěna s olivovým olejem z plodů olivovníku evropského. Pěna do koupele napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

Olejové tekuté mýdlo 300 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Olejové tekuté mýdlo s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Tekuté mýdlo s olivovým olejem je moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Šumivá pěnivá koule do koupele 100 g – oliva

Logo Jedem Bomby
99,00 
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s olivovým olejem se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.

Tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň – oliva

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Náhradní náplň krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem. Tekuté mýdlo šetrně myje bez nadměrného vysušování pokožky. Náhradní náplň tekutého mýdla do dávkovačů mýdla.

Vlasový šampon 250 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Olejový sprchový šampon s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Olivový šampon ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla včetně vlasů.