Kosmetika oliva

Kosmetika oliva je tvořena kombinací jemných mycích složek olivového oleje a oleje z hroznů vinné révy, která zajišťuje účinné a šetrné umytí a také ošetření pokožky.

Olivový olej zabraňuje nadměrnému vysoušení pokožky. Používejte náš olivový sprchový gel, toaletní mýdlo či vlasový šampon.

Nejprodávanější
1.

Olejový sprchový gel 250 ml - oliva

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Sprchový gel oliva obsahuje kombinaci jemných mycích složek a olivového oleje k šetrnému umytí a zamezení nadměrného vysušování pokožky.

59.00 Kč
2.

Toaletní mýdlo 100 g - oliva

Krémové tuhé mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů. Olivové toaletní mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

59.00 Kč
3.

Kosmetická sada - gel 250ml a šampon 250ml - oliva

Kosmetický dárkový balíček s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Olivová kosmetika zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky.

179.00 Kč
4.

Bylinná sůl do koupele 900 g - oliva

Koupelová sůl s olivovým olejem a extraktem z citrusů pro vytvoření blahodárné lázně. Olivová koupelová sůl spolu s teplou vodou uvolňuje vnitřní napětí a podporuje relaxaci těla.

79.00 Kč
5.

Vlasový šampon 250 ml - oliva

Olejový sprchový šampon s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Olivový šampon ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla včetně vlasů.

59.00 Kč
6.

Krémová pěna do koupele 1000 ml - oliva

Koupelová pěna s olivovým olejem z plodů olivovníku evropského. Pěna do koupele napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

79.00 Kč
7.

Olejová pěna do koupele 500 ml - oliva

Olejová pěna do koupele s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 500 ml. Olejová koupelová pěna pro účinné a šetrné umytí, ošetření pokožky a zamezení jejímu nadměrnému vysušování.

69.00 Kč
8.

Olejové tekuté mýdlo 300 ml - oliva

Olejové tekuté mýdlo s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů. Tekuté mýdlo s olivovým olejem je moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

59.00 Kč
9.

Tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň - oliva

Náhradní náplň krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem. Tekuté mýdlo šetrně myje bez nadměrného vysušování pokožky. Náhradní náplň tekutého mýdla do dávkovačů mýdla.

79.00 Kč
10.

Plechový dárkový koš - s olivovým olejem

Dárkový koš s kosmetikou s olivovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo, pěnivou šumivou bombu do koupele a praktický plechový box. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

699.00 Kč
Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika s olivovým olejem

Zobrazuji všech 11 výsledků

Kategorie