Rumová kosmetika

Rumová kosmetika s olivovým olejem

Kosmetika s vůní rumu je určena pro každodenní péči o pokožku nejen pro muže, ale i pro dámy. Nejen muži si oblíbili pití kvalitních rumů a proto jsme pro vás připravili tuto řadu kosmetiky s vaší oblíbenou vůní. Kvalitní kosmetika s olivovým olejem a vůní rumu obsahuje olivový a hroznový olej a rumové aroma. Tradiční rumová kosmetika Pivrnec s obrázky, které pro vás vytvořit kreslíř Petr Urban.

Tato kosmetická řada zahrnuje moderní přípravky osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy a hroznů vinné révy zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Relaxujte, užívejte pohodu a nechte se unášet rumovým aroma.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Ručně vyráběné mýdlo 30g – Mountain Whiskey

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné mýdlo s horskou tématikou může být krásným dárkem pro muže co vyznává výlety do přírody. Toto mýdlo zjemní ruce po namáhavé práci.

Ručně vyráběné tuhé mýdlo 30g – Rum Spa

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Drobný dárek z kolekce Rum Spa který udělá velkou radost. Tento praktický dárek v podobě ručně vyráběného tuhého mýdla, potěší svou vůní.

Kosmetický balíček Mountain Whiskey – gel 100 ml, mýdlo 70 g a šampon 100 ml

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkové balení kosmetiky Whiskey Mountain SPA. Sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a vlasový šampon 100 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy.

kosmetický balíček Rum Spa – gel 100 ml, mýdlo 70 g a lázeň 100 ml

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma Rum Spa. Rumový sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a olejová lázeň 100 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy s vůní rumu.

Dárkový sprchový gel 250 ml v krabičce – rum

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárkový sprchový gel s rumovým aroma balený v originální krabičce. Sprchový gel v dárkové krabičce je skvělý rumový dárek nejen pro muže.

Kosmetická sada RUM – gel 300 ml, mýdlo 70 g a olejová lázeň 300 ml

Logo Pivrnec
269,00 
Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma nejen pro muže. Rumový sprchový gel 300 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a olejová lázeň 300 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy a všechny milovníky rumu.

Rumová koupelová lázeň Pivrnec – 300 ml

Logo Pivrnec
69,00 
Olejová lázeň 300 ml s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma s motivy nezaměnitelného Rudy Pivrnce. Olejová lázeň s vůní rumu je moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Rumový sprchový gel 300 ml

Logo Pivrnec
69,00 
Olejový sprchový gel 300 ml s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma. Rumový sprchový gel obsahuje oleje z olivy a hroznů vinné révy, které zajišťují účinné a šetrné umytí pokožky a zamezují jejímu nadměrnému vysušování.