Cestovní kosmetika

Cestovní kosmetika

Cestovní kosmetika pro vaše dobrodružné výlety všeho druhu! S našimi produkty na cestování se můžete cítit svěže a být voňavý, kdekoliv na světě.

Naše cestovní kosmetika je navržena s ohledem na vaše potřeby na cestách. Máme praktické balení ve zmenšeném provedení, které se vejde do vaší kabinové zavazadlové tašky nebo cestovního zavazadla. Můžete si vybrat z naší široké škály produktů, jako jsou kosmetické sady nebo tuhé šampony v odolné plechové krabičce.

Naše kosmetika je kvalitní a zároveň šetrná k životnímu prostředí, s důrazem na přírodní složky a bez zbytečných škodlivých chemikálií. Naše produkty jsme pro vás testovali a prověřili vhodnost pro použití na cestách, abyste se mohli cítit klidně a důvěřovat jejich kvalitě.

Nezáleží na tom, zda plánujete dovolenou u moře, v horách nebo na městském objevování, naše kosmetika vám poskytne nezbytnou péči o pleť a vlasy.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – růže

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Kosmetická sada Dobrodruhům – vlasový šampon 100 ml, toaletní mýdlo 100 g, sprchový gel 100 ml

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkové balení kosmetiky pro všechny dobrodruhy. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím. Balení obsahuje vlasový šampon 100 ml, sprchový gel 100 ml a ručně vyráběné mýdlo 100 g.

Kosmetická sada levandule – gel 50ml, šampon 50ml, pěna 50ml

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dárkový balíček kosmetiky levandule obsahuje levandulový sprchový gel 50 ml, vlasový šampon 50 ml a pěnu do koupele 50 ml. Levandulová kosmetická sada je krásný dárek pro ženu, kamarádku nebo kolegyni v práci.