Dětská kosmetika

Kvalitní dětská kosmetika 3+

Kvalitní dětská kosmetika pro každodenní péči o dětskou pokožku. Kosmetika pro děti ve věku 3+.

Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky. V komplexu tyto látky přispívají k ochraně dětské pokožky a vlasů. Pomáhají před nadměrným vysušováním při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Kosmetika pro děti v naší nabídce zahrnuje sprchové gely, vlasové šampony, dětské koupelové pěny nebo velmi populární bomby do vany ve tvaru zvířátek.

Hledáte-li vhodný dárek pro děti, pak to může být jak kosmetická sada, tak třeba i sladkosti nebo různé dekorace pro holky i kluky.

Zobrazen 1. – 30. z 50 výsledků

DINO kosmetická sada pro děti – sprchový gel 250 ml, šampon 250 ml a hra

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dětský kosmetický balíček s obrázkem dinosaurů z naší oblíbené kolekce DINO. Dětská kosmetická sada obsahuje dětský krémový sprchový gel a krémový vlasový šampon s olivovým olejem. Navíc balíček obsahuje vodní hru DINO. Skvělý dárek pro děti ke každé koupeli.

DINO – šumivá bomba 80 g a plastová hračka (bublifuk 30 ml)

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Kosmetická dárková sada pro děti s šumivou pěnivou bombou ve tvaru dinosaura a zábavným bublifukem. Rozpoutá tu pravou zábavu.

Kosmetická sada Malý Princ – gel 250 ml a šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Dárkový balíček pro malé prince, kterým nechybí fantazie a dokáží opravdově snít. Věnujte toto krásné dárkové balení plné citátů.

Kosmetická sada Pohádka o víle – gel 250 ml a šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Dárkový balíček pro malé víly, kterým nechybí fantazie a dokáží opravdově snít. Věnujte toto krásné dárkové balení s pohádkou.

Dárkové balení DINO 2 x 250 ml sprchový gel

Logo Bohemia Gifts
179,00 
Dětský kosmetický balíček s obrázkem dinosaurů z naší oblíbené kolekce DINO. Dětská kosmetická sada obsahuje dětský sprchový gel s vůní borůvky a dětský sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského. Dárek pro děti.

Pěnivá a šumivá bomba do koupel 120 g s hračkou – Hrnečku dost

Logo Jedem Bomby
159,00 
Hrnečku dost je originální pěnivá a šumivá bomba do koupele pro děti, ve které navíc děti najdou ukrytou malou hračku.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – jednorožec

Logo Jedem Bomby
269,00 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Jednorožec uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – plameňák

Logo Jedem Bomby
269,00 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět koupelnu příjemnou citrusovou vůní a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Plameňák uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad.

Vánoční šumivá bomba do koupele – sněhová vločka

Logo Jedem Bomby
129,00 
Pěnivá a šumivá bomba ve tvaru sněhové vločky. Romantická vůně evokující zasněžené vrcholky hor.

Dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou – Fantasy

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s fantasy hračkou. Koupelová pěna pro děti s fantasy obrázkem na etiketě a plastovou hračkou v podobě jednorožce, velryby nebo plameňáka.

DINO dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s hračkou - dinosaurus. Koupelová pěna pro děti s obrázkem dinosaura na etiketě a plastovou hračkou.

Dárkové balení Unicorn – sprchový gel, šampon a hra

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dětský kosmetický balíček s obrázky jednorožců z naší oblíbené kolekce UNICORN. Dětská kosmetická sada obsahuje dětský krémový sprchový gel a dětský vlasový šampon s extrakty šípků a květů růže. Navíc balíček obsahu dětskou vodní hru UNICORN. Skvělý dárek pro děti ke každé koupeli.

Sada sprchový gel 100ml, šampon 100ml a mýdlo 100g – princezna

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Kosmetická sada pro malou princeznu obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a toaletní mýdlo. Krásný dárek pro holky s obrázkem jednorožce na etiketách.

Sprchový gel fotbalista dětský 250 ml

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dětský sprchový gel pro děti starší tří let. Dětský krémový vlasový šampon s olivovým olejem pro kluky. Gel do sprchy pro děti s podmanivou vůní. Kvalitní péče o pokožku.

DINO dětské tekuté mýdlo 500 ml – jahoda

69,00 
DINO dětské krémové tekuté mýdlo 500 ml s vůní jahody a olivovým olejem. Jemné dětské tekuté mýdlo pro mytí celého těla bez vysušování dětské pokožky.

DINO dětský sprchový gel 250 ml – dinosaurus – zelený

59,00 
DINO dětský krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského, který napomáhá ochraně pokožky před vysušováním. Dětský sprchový gel s obrázkem dinosaura.

DINO dětský vlasový šampon 250 ml – dinosaurus

59,00 
DINO dětský vlasový šampon s vůní jahody a obrázkem dinosaura na etiketě. Vlasový šampon pro jemné a účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

DINO dětský sprchový gel 250 ml – dinosaurus – fialový

Logo Bohemia Gifts
59,00 
DINO dětský krémový sprchový gel s vůní borůvky. Dětský sprchový gel chrání pokožku před nadměrným vysušováním a podrážděním. Krásný obrázek dinosaura na etiketě.

Dětský sprchový gel 250 ml – banán

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel 300 ml s vůní banánu a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro kvalitní mytí celého těla včetně vlasů, který zanechává dětskou pokožku jemnou a vláčnou.

Dětský sprchový gel 250 ml – borůvka

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel 250 ml s vůní borůvky a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro kvalitní péči je vhodný k mytí celého těla včetně vlasů bez nadměrného vysušování dětské pokožky.

Dětský sprchový gel 250 ml – jahoda

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský sprchový gel 250 ml s vůní jahody a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro velice kvalitní mytí celého těla bez nadměrného vysušování dětské pokožky.

Dětský sprchový gel 250 ml – kokos

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel s olivovým olejem a vůní kokosu. Jemný dětský sprchový gel je vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů.

Dětský vlasový šampon 250 ml – jahoda

59,00 
Kid´s line jemný dětský vlasový šampon - jahoda. Jahodový šampon obsahuje novou formulaci látek a ovocných extraktů zajišťujících jemné a účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

Dětský vlasový šampon 250 ml – kokos

59,00 
Kemný dětský krémová vlasový šampon s vůní kokosu. Nová formulace látek a ovocných extraktů zajišťujících jemné a účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

Dětský vlasový šampon 250 ml – letadlo

74,00 
Dětský vlasový šampon pro děti starší tří let. Dětský krémový vlasový šampon s olivovým olejem pro kluky. Gel do sprchy pro děti s podmanivou vůní a s obrázkem letadla na etiketě. Kvalitní péče o dětské vlasy a pokožku.

Dětský sprchový gel 250 ml – vrtulník

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Dětský sprchový gel pro děti starší tří let. Dětský krémový sprchový gel s olivovým olejem pro kluky. Gel do sprchy pro děti s podmanivou vůní a s obrázkem vrtulníku na etiketě. Kvalitní péče o dětskou pokožku.

Vlasový šampon 250 ml – jednorožec

74,00 
Vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Šampon na vlasy s olivovým olejem a extrakty šípku a růže šetrně myje pokožku i vlasy a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné. Kvalitní péče o vlasy.

Pěna do koupele 250 ml – balón

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Pěna do koupele s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře pro kluky. Koupelová pěna pro častou koupel s krásnou vůní a obrázkem balónu na etiketě. Kvalitní péče o pokožku.

Sprchový gel 250 ml – jednorožec

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Sprchový gel s olivovým olejem a extrakty šípku a růže. Gel do sprchy vytváří bohatou pěnu, šetrně myje a zanechává pokožku svěží a krásně provoněnou. Kvalitní péče o tělo.

Dětská pěna do koupele 250 ml – jednorožec

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Dětské krémová koupelová pěna s olivovým olejem, extraktem bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule a vlčího máku. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu a šetrně myje dětskou pokožku.