Bohemia Gifts » Kosmetika podle použití » Dětská kosmetika

Kvalitní dětská kosmetika 3+

Kvalitní dětská kosmetika pro každodenní péči o dětskou pokožku. Kosmetika pro děti ve věku 3+.

Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky. V komplexu tyto látky přispívají k ochraně dětské pokožky a vlasů. Pomáhají před nadměrným vysušováním při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Kosmetika pro děti v naší nabídce zahrnuje sprchové gely, vlasové šampony, dětské koupelové pěny nebo velmi populární bomby do vany ve tvaru zvířátek.

Hledáte-li vhodný dárek pro děti, pak to může být jak kosmetická sada, tak třeba i sladkosti nebo různé dekorace pro holky i kluky.

Pěnivá a šumivá bomba do koupel 120 g s hračkou – Hrnečku dost

Logo Jedem Bomby
159,00 
Hrnečku dost je originální pěnivá a šumivá bomba do koupele pro děti, ve které navíc děti najdou ukrytou malou hračku.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – jednorožec

Logo Jedem Bomby
269,00 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Jednorožec uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – velryba s rohem

Logo Jedem Bomby
269,00 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Originální velryba uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – plameňák

Logo Jedem Bomby
269,00 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět koupelnu příjemnou citrusovou vůní a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Plameňák uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad.

Dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou – Fantasy

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s fantasy hračkou. Koupelová pěna pro děti s fantasy obrázkem na etiketě a plastovou hračkou v podobě jednorožce, velryby nebo plameňáka.

DINO dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s hračkou - dinosaurus. Koupelová pěna pro děti s obrázkem dinosaura na etiketě a plastovou hračkou.

Dárkové balení Unicorn – sprchový gel, šampon a hra

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dárkové balení Unicorn - sprchový gel 250 ml, vlasový šampon 250 ml a hra

Dárkové balení DINO 2 x 250 ml sprchový gel

Logo Bohemia Gifts
169,00 
Dětský kosmetický balíček s obrázkem dinosaurů z naší oblíbené kolekce DINO. Dětská kosmetická sada obsahuje dětský sprchový gel s extraktem z mořské řasy a dětský sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského. Dárek pro děti.

Sada pro kluky XL – gel 250 ml, šampon 250 ml a pěna 250 ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Kosmetická sada obsahuje krémový sprchový gel, krémový vlasový šampon s olivovým olejem a pěnu do koupele se solí z Mrtvého moře. Originální kosmetický dárek pro velké kluky.

Sada pro kluky gel 100ml, šampon 100ml a mýdlo 100 g – myšák

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Kosmetická sada obsahuje krémový sprchový gel, krémový vlasový šampon s olivovým olejem a mýdlo. Originální kosmetický dárek pro velké kluky.

Sada sprchový gel 100ml, šampon 100ml a mýdlo 100g – princezna

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Kosmetická sada pro malou princeznu obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a toaletní mýdlo. Krásný dárek pro holky s obrázkem jednorožce na etiketách.

Sprchový gel fotbalista dětský 250 ml

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dětský sprchový gel pro děti starší tří let. Dětský krémový vlasový šampon s olivovým olejem pro kluky. Gel do sprchy pro děti s podmanivou vůní. Kvalitní péče o pokožku.

DINO dětské tekuté mýdlo 500 ml – jahoda

69,00 
DINO dětské krémové tekuté mýdlo 500 ml s vůní jahody a olivovým olejem. Jemné dětské tekuté mýdlo pro mytí celého těla bez vysušování dětské pokožky.

DINO dětský sprchový gel 250 ml – dinosaurus – zelený

59,00 
DINO dětský krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského, který napomáhá ochraně pokožky před vysušováním. Dětský sprchový gel s obrázkem dinosaura.

DINO dětský vlasový šampon 250 ml – dinosaurus

59,00 
DINO dětský vlasový šampon s vůní jahody a obrázkem dinosaura na etiketě. Vlasový šampon pro jemné a účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

DINO dětský sprchový gel 250 ml – dinosaurus – modrý

Logo Bohemia Gifts
59,00 
DINO dětský krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy. Dětský sprchový gel chrání pokožku před nadměrným vysušováním a podrážděním. Krásný obrázek dinosaura na etiketě.

Dětský sprchový gel 250 ml – banán

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel 300 ml s vůní banánu a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro kvalitní mytí celého těla včetně vlasů, který zanechává dětskou pokožku jemnou a vláčnou.

Dětský sprchový gel 250 ml – borůvka

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel 250 ml s vůní borůvky a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro kvalitní péči je vhodný k mytí celého těla včetně vlasů bez nadměrného vysušování dětské pokožky.

Dětský sprchový gel 250 ml – jahoda

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský sprchový gel 250 ml s vůní jahody a s olivovým olejem. Jemný dětský sprchový gel pro velice kvalitní mytí celého těla bez nadměrného vysušování dětské pokožky.

Dětský sprchový gel 250 ml – kokos

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Kid´s line dětský krémový sprchový gel s olivovým olejem a vůní kokosu. Jemný dětský sprchový gel je vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů.