Soli do koupele

Soli do koupele pro vytvoření relaxační blahodárná lázně spolu s teplou vodou stimulují organizmus, uvolňují vnitřní napětí a podporují čistící a ošetřující účinky na pokožku. Koupelové soli jsou obohacené o bylinné extrakty, které podporují čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Koupelové soli obvyklé doporučujeme dávkovat tímto způsobem. Do koupelové vany přidáme sůl v množství 2 – 5 polévkových lžic a necháme rozpustit. Pro skutečně účinnou lázeň je možno dávkovat až do koncentrace 1% (slané bazény obsahují okolo 0,5%, fyziologický roztok obsahuje 0,9% a běžná mořská voda přes 3% soli). Voda by pak neměla být nepříjemně horká a pobyt v ní by měl trvat do 30 minut. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou.

Relaxační koupelová sůl s extraktem heřmánku 900 g

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelovou sůl s výtažkem heřmánku vám přinese úlevu, uvolnění a osvěžení. Je obohacena o extrakt heřmánku, stačí tedy jen přidat koupelovou sůl do vaší teplé lázně a nechat se unášet do světa klidu a regenerace.

Bylinná koupelová sůl na nohy 200 g

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Koupelová sůl s deodoračním účinkem a antibakteriální přísadou pro unavené nohy. Sůl je vynikající pro pravidelné koupele nohou zejména v letním období, kdy trpí nadměrným pocením.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – heřmánek, mateřídouška, měsíček

Logo Bohemia Gifts
109,00 
NOVINKA v koupelové kosmetice. Koupelová sůl s bylinkami (heřmánek, mateřídouška a měsíče) a se solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Ibišek

Logo Bohemia Gifts
109,00 
NOVINKA v koupelové kosmetice. Koupelová sůl s bylinkami (ibišek) a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Levandule

Logo Bohemia Gifts
109,00 
NOVINKA v koupelové kosmetice. Koupelová sůl s bylinkami, solí z Mrtvého moře a vůní levandule pro přípravu blahodárně působící lázně.

Živá magneziová koupelová sůl 2×250 g

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Živá magneziová koupelová sůl s významným množství hořčíku (Mg). Živá sůl - tuto sůl je možné používat ve formě koupele, ale také jako lokální obklad nasyceného roztoku.

Botanica Bohemia konopná koupelová sůl 320 g – cannabis

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné konopná koupelová sůl obsahuje kvalitní olej ze semen konopí. Koupelová sůl je opatřena atraktivní textilní etiketou a spolu s teplou vodou vytváří unikátní relaxační lázeň u vás doma.

Botanica Bohemia koupelová sůl 320 g – levandule

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné koupelová sůl obsahuje extrakty z bylin a vůní levandule. Koupelová sůl je opatřena atraktivní textilní etiketou a spolu s teplou vodou vytváří unikátní relaxační lázeň u vás doma.

Botanica Bohemia koupelová sůl 320 g – šípek a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné koupelová sůl obsahuje extrakty z plodů šípku a květů růže. Koupelová sůl je opatřena atraktivní textilní etiketou a spolu s teplou vodou vytváří unikátní relaxační lázeň u vás doma.

Botanica pivní sůl do koupele 320 g – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Pivní koupelová sůl chmel a obilí. Pivní sůl do koupele pro přípravu blahodárné pivní lázně u vás doma. Dejte pivní sůl do vany a v klidu relaxujte. Lahev je opatřena netradiční textilní etiketou a je tak i krásným dárkem.

Sůl do koupele 900 g s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl s kokosovým olejem. Koupelová sůl je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem ze semen kokosovníku ořechoplodého, který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení ostatních složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou.

Koupelová sůl 300 g – PRO NEJLEPŠÍ BABIČKU

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Koupelová sůl s vůní třešňového květu (Cherry bloosom) balená v krásné sklenici s dřevěnou lžící a korkovým uzávěrem.

Koupelová sůl 300 g – MILOVANÉ MAMINCE

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Koupelová sůl s vůní třešňového květu (Cherry bloosom) balená v krásné sklenici s dřevěnou lžící a korkovým uzávěrem.

Konopná koupelová sůl 900 g – cannabis

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl s konopným olejem. Konopná sůl do koupele obsahuje přírodní lázky pro ošetřující blahodárnou koupel a pomáhá uvolnění těla.

Bylinná sůl do koupele 900 g – moře

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Bylinná koupelová sůl s extraktem z mořské řasy a vůní moře. Blahodárná lázeň soli do koupele s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Bylinná sůl do koupele 900 g – oliva

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová sůl s olivovým olejem a extraktem z citrusů pro vytvoření blahodárné lázně. Olivová koupelová sůl spolu s teplou vodou uvolňuje vnitřní napětí a podporuje relaxaci těla.

Sůl do koupele 900 g – med a kozí mléko

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka. Blahodárná lázeň s teplou vodou a solí do koupele stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Sůl do koupele 900 g – Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
89,00 
Koupelová sůl s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Sůl do koupele Mrtvé moře je vhodná k vytvoření osvěžující a očistné lázně pro relaxaci. Spolu s teplou vodou stimuluje organismus.

Bylinná sůl do koupele 900 g – eukalyptus

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Bylinná koupelová sůl s extraktem z bylin a vůní eucalyptu. Blahodárná lázeň soli do koupele s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Sůl do koupele 900 g s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl s arganovým olejem. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem z Argánie trnité. Lázeň s teplou vodou a koupelovou solí stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící účinky na pokožku.