Pěnivé šumivé bomby do koupele

Ručně vyráběné šumivé pěnivé bomby do vany jsou unikátní přísada do koupele, která se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky, olejové ošetřující látky a příjemnou vůni, která neobsahuje sledované alergeny. Skvělý dárek pro děti i dospělé.

Šumivé koule do vany nebo bomby v různých tvarech jsou plnohodnotnou koupelovou přísadou, která nejen efektně šumí a voní, ale obsahuje i složky, které kvalitně a jemně myjí pokožku a pomáhají ji chránit před nadměrným vysušováním. Vana bude po použití čistá bez mastných a obtížně rozpustných usazenin.

Obyčejné šumivé bomby jsou zcela něco jiného než naše ručně vyráběná pěnivé koule. Obyčejná šumivka rychle vyšumí, zabarví vodu, nevytvoří pěnu a díky výrazné olejové složce znečistí vanu i vás. Naše pěnivá koule se efektivně i efektně rozpouští, vytvoří pěnu, která vás šetrně omyje a nezanáší vanu.

Nejprodávanější
1.

Vánoční šumivá bomba do koupele - Krásné Vánoce

„Každá chvíle s tebou hřeje jako Vánoce.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

99 Kč
2.

Šumivá bomba do koupele - I paní učitelka ...

"I paní učitelka může dostat kouli" Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

99.00 Kč
3.

Pivrnec pěnivá koule do koupele - sada 2x100 g

Pivrncovy koule do vany. Sada 2 kusů ručně vyráběných pěnivých a šumivých bomb do vany s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Koule do vany se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, efektivně myje a nezanáší vanu. Vytvořte si pivní lázně přímo u vás doma.

199.00 Kč
4.

Dárková kosmetická sada pro muže XL - Gentleman

Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby a kosmetika spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

349.00 Kč
5.

Šumivá bomba do koupele - Chvilka klidu

„Potřebuješ ji a zasloužíš si ji. Tak odpočívej!“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

99.00 Kč
6.

Šumivá bomba do koupele - paní učitelce

„Za všechny ty koule, které jste mi nedala.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

99.00 Kč
7.

Šumivá pěnivá koule 100 g - levandule

Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s bylinnými extrakty a vůní levandule se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.

99.00 Kč
8.

Šumivá bomba do koupele pro sestru

„Za každý okamžik, kdy jsi mě podržela a nenapráskala našim.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

99.00 Kč
9.

Šumivá bomba do koupele - Buď svá

Ukažte malé princezně, že nejúžasnější je přesně taková, jaká je, a že byste ji za žádnou jinou nevyměnili! Že život s ní je zkrátka bomba a přestože kvůli jejím vrtochům máte občas nervy před výbuchem, přejete si jediné: „Buď svá!“

109.00 Kč
10.

Dárková kosmetická sada - Boho

Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

349.00 Kč
Bohemia Gifts » Kosmetika podle použití » Přípravky do koupele » Pěnivé šumivé bomby do vany

Zobrazen 1. – 20. z 101 výsledků

Kategorie

Šumivá pěnivá koule do koupele 85 g – CBD

169,00 

Pěnivá a šumivá bomba do koupel 120 g s hračkou – Hrnečku dost

199,00  159,00 

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – jednorožec

269,00 

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – velryba s rohem

269,00 

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – plameňák

269,00 

Dárková kosmetická sada pro muže – Gentleman

349,00 

Dárková kosmetická sada pro muže XL – Gentleman

349,00 

Šumivá bonboniéra 4×30 g – sada šumivých a pěnivých bomb – srdce

299,00 

LOVE šumivá bomba z lásky 90 g – řekni to jedním slovem

149,00  129,00 

Šumivá pěnivá bomba srdce 90g

129,00 

Šumivá bomba do koupele – Buď divoká

99,00 

Šumivá bomba do koupele – Myslím na Tebe

99,00 

Šumivá bomba do koupele – Dej si bublinky

99,00 

Dárková kosmetická sada – Pretty woman

349,00 

Dárková kosmetická sada – Boho

349,00 

Dárková kosmetická sada – Buď divoký

349,00 

Dárková kosmetická sada – Buď hravá

349,00 

Látková ošatka se šumivou bombou a sadou mýdel – Levandule

449,00 

Látková ošatka se šumivou bombou a sadou mýdel – Růže

449,00 

Beer Spa pěnivá koule do koupele – sada 2×100 g

199,00 

Jak vyrobit bombu do vany?

Výroba šumivých bomb do vany je na internetu popsána v mnoha návodech, ale naše bomby do koupele obsahují vyzkoušený a vyvážený poměr všech použitých surovin, aby byl efekt bouřlivý a mycí a pěnivé složky v rovnováze.

Toho lze dosáhnout jen dlouhodobým a precizním vývojem a použitím nejkvalitnějších ingrediencí. Netrapte se dlouhými pokusy. Vše jsem vyzkoušeli za vás a otestovali.