Dětská kosmetika pro miminka pro děti do 3 let

Dětská kosmetika pro miminka pro děti do 3 let. Kosmetika miminko je určena pro šetrnou péči o dětskou pokožku. Baby kosmetika s rostlinnými extrakty a velmi jemnou neagresivní vůní Kosmetika vhodná pro děti do tři let. Kosmetika pro miminka je je tvořena novou formulací látek, zajišťujících velmi jemné a účinné mytí citlivé dětské pokožky, je navíc doplněna extraktem z listů zeleného čaje , který obsahuje taniny, minerální soli, vitamíny a další prospěšné látky.

Nejprodávanější
1.

Dárkový box pro nastávající maminku - je to holka!

Dárkový box pro maminku. Dárek při narození miminka, holčičky. Dárkový box Je to holka! obsahuje kosmetiku pro miminko, žínku na koupání a pěnivou bombu a plínku.

329.75207 Kč
2.

Dárkový box pro nastávající maminku - je to kluk!

Dárkový box pro maminku. Dárek při narození miminka, chlapečka. Dárkový box Je to kluk! obsahuje kosmetiku pro miminko, žínku na koupání a pěnivou bombu a plínku.

329.75207 Kč
3.

Miminko olejová lázeň 500 ml pro holky

Miminko dětská koupelová lázeň s extraktem zeleného čaje, velmi jemná s neagresivní vůní, vhodná pro péči o miminka a děti do tři let. Olejová lázeň je vhodná k přípravě jemné a šetrné mycí lázně pro nejmenší děti.

73.55372 Kč
4.

Miminko olejová lázeň 500 ml pro kluky

Miminko dětská koupelová lázeň pro kluka s extraktem zeleného čaje, velmi jemná s neagresivní vůní, vhodná pro péči o miminka a děti do tři let. Olejová lázeň je vhodná k přípravě jemné a šetrné mycí lázně pro nejmenší děti.

48.76033 Kč
5.

Miminko vlasový šampon 250 ml pro holky

Miminko dětský vlasový a tělový šampon pro holky s extraktem zeleného čaje, velmi jemný s neagresivní vůní, vhodný pro děti do 3 let. Šamponek pro miminka s praktickou pumpičkou je vhodný pro mytí vlasů i celého těla.

57.024793 Kč
6.

Miminko vlasový šampon 250 ml pro kluky

Miminko dětský vlasový a tělový šampon pro kluky s extraktem zeleného čaje, velmi jemný s neagresivní vůní, vhodný pro děti do 3 let. Šamponek pro miminka s praktickou pumpičkou je vhodný pro mytí vlasů i celého těla.

57.02479 Kč
7.

Sada Je to holka – šampon 50 ml, gel 50 ml, lázeň 50 ml

Kosmetická dárková sada pro miminko. Skvělý dárek pro novorozenou holčičku a její maminku. Dárkový balíček obsahuje sprchový gel, vlasový šamponek a olejovou lázeň pro miminka do 3 let. Originální dárek při narození miminka.

156.19835 Kč
8.

Sada Je to kluk – šampon 50 ml, gel 50 ml, lázeň 50 ml

Kosmetická dárková sada pro miminko. Skvělý dárek pro novorozeného chlapečka a jeho maminku. Dárkový balíček obsahuje sprchový gel, vlasový šamponek a olejovou lázeň pro miminka do 3 let. Originální dárek při narození miminka.

156.19835 Kč
Bohemia Gifts » Kosmetika podle použití » Kosmetika pro miminka
Kategorie & filtry

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.