Péče o nohy

Kvalitní péče o vaše nohy zahrnuje masti napomáhající zjemnění suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou. Koupelová sůl na nohy je vynikající pro koupele zejména v období, kdy mohou trpět nadměrným pocením. Díky svému složení tyto projevy potlačuje a má deodorační účinek.

Nejprodávanější
1.

Bylinná mast na paty 100 ml - s oleji a glycerinem

Bylinná mast na paty a ztvrdlou pokožku - napomáhá k zjemnění velmi suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou i rukou. Kvalitní péče o nohy.

99 Kč
2.

Bylinná konopná mast na paty 100 ml

Bylinná konopná mast na paty 100 ml - s konopnými oleji - napomáhá k zjemnění velmi suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou.

99 Kč
3.

Živá magneziová koupelová sůl 2x250 g

Živá magneziová koupelová sůl s významným množství hořčíku (Mg). Živá sůl - tuto sůl je možné používat ve formě koupele, ale také jako lokální obklad nasyceného roztoku.

109 Kč
4.

Bylinná koupelová sůl na nohy 200 g

Koupelová sůl s deodoračním účinkem a antibakteriální přísadou pro unavené nohy. Sůl je vynikající pro pravidelné koupele nohou zejména v letním období, kdy trpí nadměrným pocením.

59 Kč
5.

Mast Měsíček 250ml

Měsíčková mast je vhodná k ošetření ztvrdlé kůže namáhaných rukou a nohou. Vhodná na okoralé rty a k celkovému ošetření suché pleti. Slouží jako ochrana před vlivy prostředí a počasí.

89 Kč

Zobrazuji všech 13 výsledků

Kategorie & filtry