V kategorii OUTLET vám nabízíme výrobky od našich dodavatelů, které sice v Čechách nevyrábíme, mohou být užitečné pro vaši domácnost. Tyto výrobky v akci nabízíme za zvýhodněné ceny a jejich nákupem výrazně ušetříte.

Nejprodávanější
1.

Dinosaurus rostoucí ve vodě

Dinosaurus rostoucí ve vodě ve čtyřech barvách. Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12–24 hodinách začne vejce praskat. Pokud klesne hladina vody, vodu dolijte. Po 48 hodinách je dinosaurus vylíhnutý.

2.

Mini malířský stojan s plátnem

Dřevěný stojánek s malířským plátnem využijete jako zajímavou dekoraci. Plátno je bavlněné, má středně velkou strukturu, je vhodné pro všechny druhy barev. Je pevně natažené přes hrany rámu, díky tomu je možné malovat i na boční strany obrazu. Velký stojan má nahoře šroub s křídlovou maticí, díky kterému můžete pevně nastavit sklon zadní nohy ve vámi zvolené pozici. Plátno ve stojanu pevně drží - nepadá, díky vyprofilované hrany na spodní liště. Plátno můžete ze stojanu kdykoliv sundat. Nás tip je využít stojánky na svatbu k očíslování stolů, jmenovky hostů a nebo jako označení jídel na slavnostním rautu.

59 Kč
3.

Mořská panna rostoucí ve vodě

Mořská panna rostoucí ve vodě ve čtyřech barvách. Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12–24 hodinách začne vejce praskat. Pokud klesne hladina vody, vodu dolijte. Po 48 hodinách je dinosaurus vylíhnutý.

39 Kč
4.

Špunt na lahev

Špunt na lahev vína se zlatou hlavou jelena. Hledáte dárek pro milovníka vína nebo dokonce pro myslivce? Pak bude zátka na lahev s motivem jelena to pravé pro vás!  Zátka na lahev je ale nejen krásnou, ale také velice praktickou pozorností. Udrží víno déle čerstvé v případě, že nemůžete použít původní špunt. Skvěle také ozdobí láhev na slavnostním stole. Materiál: korek, kov

119 Kč
5.

Stírací mapa

Stírací mapa na stěnu. Poznačte si setřením místa na mapě, která jste navštívili.

129 Kč
6.

Korkové nálepky

Korkové nálepky jsou skvělým doplňkem všech sešitů, kalendářů a všeho možného. Díky nálepkám zvýrazníte všechny výjimečné události a zápisky.

39 Kč
7.

Lapač Snů

Lapač snů do dětského pokojíčku. Pověste ho nad postýlku nebo jím ozdobte týpí.

89 Kč
8.

Hospodyňka - čistič na nádobí 1000 ml

Čištič na mytí nádobí se svěží příjemnou vůní. Účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty.

19 Kč
9.

Miska pro psy

Plastová miska na krmivo pro psy.

59 Kč
10.

Číšnický otvírák

Číšnický otvírák s korunkou na otevírání lahví ve třech barvách.

49 Kč
Bohemia Gifts » Outlet

Zobrazen 1. – 20. z 30 výsledků

Kategorie & filtry