Bylinné sypané čaje balené v originálním plátěném sáčku. Směsi bylinných čajů pomáhají při hubnutí, zvládnutí stresu, pro lepší spánek nebo pro dobré zažívání. Dárkové balení složené ze sypaného čaje a sítka na čaj je krásným zdravým dárkem.

Nejprodávanější
1.

Čaj pyramida 3 druhy - 10 sáčků po 15 g

Balení 10ks sáčkových čajů ve tvaru pyramidy

59 Kč
2.

Tea Box dárková sada čajů v sáčku - 12x 2g - pyramida

Sada cejlonských čajů v sáčku s různými příchutěmi.

119 Kč
3.

Tea Box - sada ceylonských černých čajů v sáčku - 12x 2g - pyramida

Sada cejlonských čajů v sáčku s různými příchutěmi.

119 Kč
4.

Bylinný sypaný čaj 70g - Vánoční čas

Dárkové balení bylinného sypaného čaje obsahuje unikátní směs bylin vytvořenou pro přípravu vašeho čaje na xy. Bylinný čaj pro lepší trávení umístíte do sítka a louhujete v horké vodě.

119.00 Kč
5.

Bylinný sypaný čaj 70 g - pro dobrý spánek

Bylinný sypaný čaj obsahuje unikátní kombinaci bylin pro dobrý spánek, ze které si připravíte váš zdravý čaj. Bylinný čaj pro lepší usnutí dáte do sítka a vylouhujete v horké vodě.

119 Kč
6.

Dárkové balení - bylinný čaj na dobrý spánek 70 g a sítko

Dárková sada obsahuje bylinný čaj na dobrý spánek a sítko na přípravu čaje. Bylinný čaj obsahuje unikátní směs bylin, které napomáhají při zklidnění před spaním. Připravte si svůj bylinný čaj, uvolněte se a odpočiňte si při spánku.

189 Kč
7.

Čajový adventní kalendář 36 g

Čajový adventní kalendář. V každém okně naleznete 1 čajový sáček. Kalendář obsahuje mix ovocných, černých a zelených čajů. Krásný předvánoční dárek.

149 Kč
8.

Bylinný sypaný čaj 70 g proti stresu

Bylinný sypaný čaj je unikátní kombinace bylin pro přípravu vašeho čaje, která zklidní smysly a navodí pohodu.Bylinný čaj pro uklidnění dáte do sítka a vylouhujete v horké vodě.

119 Kč
9.

Bylinný sypaný čaj 70g - Čaj babičce

Dárkové balení bylinného sypaného čaje obsahuje unikátní směs bylin vytvořenou pro přípravu vašeho čaje na. Bylinný čaj pro lepší trávení umístíte do sítka a louhujete v horké vodě.

119.00 Kč
10.

Dárkové balení - bylinný čaj proti stresu 70 g a sítko

Dárková sada obsahuje bylinný čaj proti stresu a sítko na přípravu čaje. Bylinný čaj obsahuje unikátní směs bylin, které napomáhají při zvládání stresu. Připravte si svůj bylinný čaj, uvoněte se a relaxujte.

189 Kč
Bohemia Gifts » Tekuté dárky » Dárkové Čaje

Zobrazen 1. – 20. z 25 výsledků

Kategorie & filtry