Pivrncova trička s netradičním potiskem. Známý kreslíř Petr Urban pro vás vytvořil originální a vtipné obrázky, které tiskneme na 100 % bavlněná trička. Pivrncovo tričko s potiskem je skvělý dárek pro muže a ženy, kteří se neberou příliš vážně a ocení humorný dárek.

Nejprodávanější
1.

Pivrnec tričko s potiskem pro rybáře

100% bavlněné tričko pro rybáře s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem pro rybáře - rybář trpělivec.

199 Kč
2.

Pivrne tričko s potiskem - počítačový závislák

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro ajťáky od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem pro počítačové experty - počítačový závislák.

199 Kč
3.

Pivrnec tričko s potiskem - velmistr gaučingu

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro muže od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec pánské originální tričko s potiskem - velmistr gaučingu - pro všechny milovníky odpočinku.

199 Kč
4.

Pivrnec tričko s potiskem - pro chlapáka

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro opravdového muže od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem - Jsem prostě chlapák.

199 Kč
5.

Pivrnec tričko s potiskem pro pivaře - pivní skaut

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana pro milovníky piva. Pivrnec originální tričko s potiskem pro pivaře - originál pivní skaut.

199 Kč
6.

Pivrnec tričko s potiskem - hasič žízně

100% bavlněné tričko Pivrnec s originální potiskem - hasič žízně. Bavlněné tričko pro muže s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana pro všechny pijáky.

199 Kč
7.

Pivrncovo dámské tričko - univerzální žena

100% bavlněné tričko pro ženu s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrncovo originální dámské tričko s potiskem - univerzální žena.

164.46281 Kč
8.

Pivrnec tričko s potiskem - originál Lakost

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem - originál Lakost.

225 Kč
9.

Pivrnec tričko s potiskem do hospody - Já miluji hospodu

100% bavlněné tričko pro s vtipným hospodským obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem - Já miluji hospodu.

199 Kč
10.

Pivrnec tričko s potiskem - pro fotbalistu

100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro fotbalistu od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské fotbalové tričko s potiskem - žiju fotbalem.

199 Kč
Bohemia Gifts » Textil s potiskem » Pivrncova trička s potiskem

Zobrazuji všech 13 výsledků

Kategorie & filtry