Pěna do koupele s extraktem lnu a vůní heřmánku 500 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Pěna do koupele heřmánek obsahuje kvalitní extrakt ze lnu setého a také kosmetický olivový olej, který pokožku hydratuje a zanechává ji svěží. Stačí přidat do proudu vody naší koupelovou pěnu a vytvořit bohatou a jemnou pěnu, která šetrně očistí vaši pokožku.

Gel, šampon a pěna 500 ml pro muže 3 v 1 – gentleman

Logo Bohemia Gifts
89,00 
3v1 - krémový sprchový gel, šampon a pěna do koupele - s olivovým olejem a podmanivou vůní pro muže. Kosmetický přípravek napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Koupelová pěna se CBD, konopným olejem a extraktem zeleného čaje 500 ml

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Konopná kosmetika je již dlouhou dobou stálicí v naší nabídce a jelikož pořád vyhledáváme nové trendy v kosmetice, tak jsme vytvořili novou konopnou řadu s CBD a konopným olejem.

Pivrnec pivní koupelová pěna 500 ml – světlá

Logo Pivrnec
119,00 
Pivní světlá dvousložková koupelová pěna s extrakty z pivních kvasnic a chmele - Pivrnec. Obrázky pro etikety vytvořil známý kreslíř Petr Urban. Pivrncovy pivní lázně u vás doma.

Beer Spa pivní koupelová pěna 500 ml s extrakty pivních kvasnic a chmele – světlá

Logo Beer Spa
119,00 
Pivní koupelová pěna 500 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele Beer Spa. Pivní koupel u vás doma. Koupelová pěna obsahuje soubor olejových komponent a po umytí zanechává pokožku čistou, jemnou a sametově hebkou.

Botanica Bohemia konopná koupelová pěna 250 ml – cannabis

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné konopná koupelová pěna obsahuje kvalitní olej ze semen konopí. Koupelová pěna je opatřena atraktivní textilní etiketou, vytváří bohatou pěnu pro vaši lázeň a šetrně myje vaši pokožku.

Botanica Bohemia krémová koupelová pěna 250 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběná krémová koupelová pěna s extrakty z šípků a květů růže 250 ml. Koupelová pěna je opatřený atraktivní textilní etiketou a vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Botanica pivní pěna do koupele 250 ml – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Pivní koupelová pěna chmel a obilí. Pivní pěna do koupele s vyváženým pH obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele, vytváří bohatou pěnu a šetrně myje. Lahev je opatřena netradiční textilní etiketou a je tak i krásným dárkem.

Dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou – Fantasy

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s fantasy hračkou. Koupelová pěna pro děti s fantasy obrázkem na etiketě a plastovou hračkou v podobě jednorožce, velryby nebo plameňáka.

Rumová koupelová lázeň Pivrnec – 300 ml

Logo Pivrnec
69,00 
Olejová lázeň 300 ml s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma s motivy nezaměnitelného Rudy Pivrnce. Olejová lázeň s vůní rumu je moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Beer Spa premium pivní koupelová pěna 200 ml – světlá

Logo Beer Spa
74,00 
Beer Spa pivní koupelová pěna 200 ml - světlá. Pivní koupelová lázeň obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmelu obecného, je vhodná k uvolňující relaxační koupeli u vás doma.

Wine Spa olejová lázeň 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa olejová lázeň 200 ml - vinná réva, obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Koupelová pěna pro přípravu relaxační lázně.

Pěna do koupele 500 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Koupelová pěna s kokosovým a olivovým olejem. Kokosová pěna do koupele vhodná i k velmi časté hygieně těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.

Pěna do koupele 250 ml – balón

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Pěna do koupele s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře pro kluky. Koupelová pěna pro častou koupel s krásnou vůní a obrázkem balónu na etiketě. Kvalitní péče o pokožku.

Dětská pěna do koupele 250 ml – jednorožec

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Dětské krémová koupelová pěna s olivovým olejem, extraktem bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule a vlčího máku. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu a šetrně myje dětskou pokožku.

Koupelová pěna s extrakty z plodů šípku a květů růže 500 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Botanica Bohemia krémová koupelová pěna 250 ml – levandule

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběná krémová koupelová pěna s extrakty z bylin a vůní levandule 250 ml. Koupelová pěna je opatřený atraktivní textilní etiketou a vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Krémová pěna do koupele s konopným olejem 500 ml – cannabis

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Konopná krémová koupelová pěna s konopným olejem. Cannabis pěna do koupele je vhodná k časté koupeli celého těla s podmanivou vůní. Pěna šetrně čistí pokožku bez nadměrného vysušování.

Krémová pěna do koupele 500 ml s vůní levandule

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Krémová koupelová pěna 500 ml s olivovým olejem, extraktem bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule. Levandulová koupelová pěna je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů.

Olejová pěna do koupele 500 ml s olivovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Olejová pěna do koupele s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 500 ml. Olejová koupelová pěna pro účinné a šetrné umytí, ošetření pokožky a zamezení jejímu nadměrnému vysušování.

Pěna do koupele 500 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna 500 ml s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů. Pěna šetrně myje bez nadměrného vysušování.

Pěna do koupele 500 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s arganovým olejem. Pěna do koupele obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pěna do koupele 500 ml se solí z Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální pěna do koupele s produkty moře je vhodná i k velmi časté koupeli a zanechává příjemně provoněnou pokožku.

Pěna do koupele 500 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina, působí relaxačně na unavenou pokožku a spolu vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pěna do koupele 500 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Krémová koupelová pěna s extrakty z medu a kozího mléka. Pěna do koupele obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Koupelová pěna 1000 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
79,00 

Krémová koupelová pěna s extrakty z medu a kozího mléka. Pěna do koupele obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Krémová pěna do koupele 1000 ml – mléko a zelený čaj

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Krémová koupelová pěna s olivovým olejem, extraktem zeleného čaje a jogurtovou aktivní složkou. Pěna do koupele je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů.

Krémová pěna do koupele 1000 ml s olivovým olejem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová pěna s olivovým olejem z plodů olivovníku evropského. Pěna do koupele napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

DINO dětská pěna do koupele 1000 ml – banán

Logo Bohemia Gifts
79,00 
DINO dětská koupelová pěna 1000 ml s vůní banánu s olivovým olejem, AHA kyselinami v ovocném extraktu z citrusů. Dětská pěna do koupele vytváří bohatou pěnu a je vhodná k mytí celého těla.

Dětská pěna do koupele 1000 ml – jahoda

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Kid´s line dětská koupelová pěna 1000 ml s vůní jahody a s olivovým olejem. Dětská koupelová pěna nevysušuje pokožku, vytváří bohatou pěnu a je vhodná k mytí celého těla.