Vánoční cherry pralinky 250 g v plechové dóze

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Oslavte vánoční čas s našimi vánočními cherry pralinkami s třešňovým likérem a třešní. Každá pralinka je plná lásky a vánoční magie, která oživí vaše vánoční svátky.

Vánoční máslové sušenky v plechové krabici se zimním obrázkem 114g

Logo Becky´s
69,00 
Vánoční máslové sušenky v plechovce jsou více než jen dezert. Jsou to kousky vánoční radosti, které si můžete dopřát a sdílet s těmi, které máte rádi. Vytvořte si vánoční vzpomínky plné sladkostí s chutnými vánočními sušenkami.

Vánoční ovocné bonbóny potažené cukrem 25 g – jelly fun Christmas

Logo Becky´s
79,00 
Oblíbené vánoční ovocné bonbóny potažené cukrem s ovocnou náplní v praktickém obalu s vánočními postavičkami. Jedinečný sladký dárek pro holčičku nebo kluka k Vánocům. Plastový obal je možné po otevření opět uzavřít a uchovat bonbóny pro další mlsání.

Halloween lízátka s jahodovou příchutí 90 g – prstýnek

Logo Becky´s
69,00 
Halloweenská lízátka s jahodovou příchutí v originálním tvaru prstýnku jsou skvělý sladký dárek pro děti a originální způsob jak oslavit keltský svátek Halloween.

Jednorožec ovocné bonbóny potažené cukrem 10 g

Logo Becky´s
69,00 
Ovocné bonbóny potažené cukrem s ovocnou náplní jsou zabalené uvnitř šperkovnice s postavičkou jednorožce.

Jelly fun Teddy ovocné bonbóny potažené cukrem 25 g s medvídkem

Logo Becky´s
59,00 
Oblíbené ovocné bonbóny potažené cukrem s ovocnou náplní v praktickém obalu s medvídkem. Jedinečný sladký dárek pro holčičku k narozeninám nebo svátku. Plastový obal je možné po otevření opět uzavřít a uchovat bonbóny pro další mlsání.

Jelly fun Unicorn ovocné bonbóny potažené cukrem 25 g s jednorožcem

Logo Becky´s
69,00 
Populární ovocné bonbóny potažené cukrem s ovocnou náplní v praktickém obalu s jednorožcem. Skvělý sladký dárek pro holčičku k narozeninám nebo svátku. Obal je možné po otevření opět uzavřít a uchovat bonbóny pro další mlsání.

Mia Rondi cookies 270g kulaté kakaové sušenky s vanilkovou náplní

Logo Becky´s
69,00 
Balení kulatých kakaových sušenek s vanilkovou příchutí obsahuje 6 sáčků po 45 g. Skvělý společník na cesty s dětmi.

Ovocné žvýkací bonbony 200 g – party bag

Logo Becky´s
55,00 
Ovocné žvýkací bonbóny v party bagu. Balení obsahuje 10 ks žvýkacích bonbónů po 20 g.

Sour Amigos kyselé bonbóny s jahodovou příchutí 300 g

Logo Becky´s
89,00 
Oblíbené kyselé bonbóny s jahodovou příchutí ve tvaru pásků (proužků) jsou balené v praktické dóze, kterou můžete po otevření opět uzavřít.

Swirl Lollipop 80gr – kroucené lízátko

Logo Becky´s
45,00 
Velké barevné kroucené lízátko na dřevěné tyčce je velké a má průměr 8,5 cm. Sladký dárek pro děti k narozeninám, svátku nebo jen pro radost, který potěší každou holčičku nebo kluka.

Truffle Trio Packing 160 g – lanýžové pochoutky pro labužníky

Logo Becky´s
359,00 
Lanýžové pochoutky pro pravé gurmány. Ochutnejte výběr produktů z lanýžů jako je lanýžová pasta Tartufata, lanýžová pasta z lanýžů a oliv nebo černý lanýž s mořskou solí.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g dědovi a babičce od holčičky

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárek pro babičku a dědečka od vnučky v podobě mléčné čokolády s přáním je krásné spojení, které potěší Vaše prarodiče.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g dědovi a babičce od kluka

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárek pro babičku a dědečka od vnuka v podobě mléčné čokolády s přáním je krásné spojení, které potěší Vaše prarodiče.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g krásné narozeniny (pivo s dárky)

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Narozeninové přání s čokoládou je skvělé spojení, které vykouzlí nejeden úsměv a překvapí otočnou částí se schovaným přáním. Překvapte a potěšte své blízké.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g mamince a tatínkovi

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárek pro maminku a tatínka v podobě mléčné čokolády s přáním je krásné spojení, které potěší Vaše rodiče.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g k narozeninám s dortem

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Čokoláda k narozeninám je skvělým sladkým dárkem pro všechny milovníky a milovnice čokolády. Potěšte své blízké a darujte jim tento originální dárek s přáním.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g k narozeninám s medvědem

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Čokoláda k narozeninám je skvělým sladkým dárkem pro všechny milovníky a milovnice čokolády. Potěšte své blízké a darujte jim tento originální dárek s přáním.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g od srdce pro babičku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda pro babičku s poděkováním je lahodným dárkem, který byl vytvořen s láskou a péčí, aby potěšil vaši milovanou babičku. Speciální obal má interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté poděkování babičce „Děkuju ti za vše, co pro nás děláš“.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g od srdce pro dědu

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda je skvělým dárkem pro vašeho dědečka, pokud má rád čokoládu a je nadšeným majitelem auta. Speciální obal má jedinečnou interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté poděkování dědovi „Děkuju ti za vše. Spolu to rozjedem.“.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g od srdce pro maminku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Krásný sladký dárek s přáním pro Vaši maminku. Věnujte dárkovou mléčnou čokoládu jako poděkování za její péči a laskavost. Speciální obal má jedinečnou interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté poděkování mamince „Děkuju ti za vše, co pro nás děláš“.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g od srdce pro zamilované

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda z lásky je skvělým dárkem pro vaší milovanou osobu. Čokoláda je vyrobena z prvotřídního kakaa a dalších vybraných surovin. Speciální obal má unikátní interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté vyznání lásky „Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo“. Tento speciální a originální obal dělá z čokolády naprosto dokonalý sladký dárek pro zamilované, pro přítelkyni nebo přítele.

Dárková interaktivní čokoláda 100 g od srdce pro tátu

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda pro tatínka s motorkou může být skvělým dárkem, pokud váš tatínek miluje čokoládu. Speciální obal má originální interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté poděkování tatínkovi „Děkuju ti za vše. Spolu to rozjedem.“.

Vánoční interaktivní čokoláda 100 g s přáním a sněhulákem

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Vánoční čokoláda se sněhulákem je skvělým způsobem, jak přinést do sváteční atmosféry radost a sladkou pochoutku. Darujte svým blízkým sladký vánoční dárek s přáním. Dárková čokoláda má speciální interaktivní  obal s otočným kolečkem, díky kterému se zobrazí vánoční přání "šťastné a veselé".

Vánoční interaktivní čokoláda 100 g s přáním od srdce s lyžařem

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková čokoláda s vánočním přáním je lahodným vánočním dárkem, který byl vytvořen s láskou a péčí, aby potěšil vaše blízké, které budete chtít na Vánoce obdarovat. Speciální obal má unikátní interaktivní část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví skryté přání „spoustu dárků, žádné starosti, trochu sněhu, hodně radosti“.

Interaktivní čokoláda pro pana učitele 100 g – chlapec s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková mléčná čokoláda pro pana učitele od chlapečka, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu učiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.

Interaktivní čokoláda pro pana učitele 100 g – holčička s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 

Skvělá dárková mléčná čokoláda pro pana učitele od holčičky, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu učiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.

Interaktivní čokoláda pro paní učitelku 100 g – chlapec s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Skvělá mléčná dárková čokoláda pro paní učitelku od chlapečka s interaktivními prvky, která zahřeje srdce a rozveselí její smysly. Sladký dárek paní učitelce za důležitou práci, která je velmi ceněná.

Interaktivní čokoláda pro paní učitelku 100 g – holčička s tabulí

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková mléčná čokoláda pro paní učitelku od holčičky s interaktivními prvky, která zahřeje srdce a rozveselí její smysly. Sladký dárek paní učitelce za důležitou práci, která je velmi ceněná.

Mléčná čokoláda pro pana učitele 100 g – od srdce

Logo Bohemia Gifts
109,00 

Exkluzivní mléčná dárková čokoláda pro pana učitele, která zahřeje srdce a rozveselí jeho smysly. Sladký dárek panu učiteli za jeho velmi důležitou a oceňovanou práci.