Bohemia Gifts

Tipy na dárky k narozeninám

Nemáte tipy na dárky k narozeninám? Nevíte jaký originální narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítelkyně nebo přítele se blíží a vy stále nemáte tipy na dárek k narozeninám, který by jej zaručeně potěšil? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Velmi oblíbený dárek ke kulatým narozeninám je narozeninové tričko, které máme jak v dámském, tak klasickém střihu. Připravili jsme pro vás vtipné dárky k narozeninám přímo s věkem oslavence, takže dárky k 18., 20., 30., 40., 50., 60., 70. a 80. narozeninám.

Narozeninový dárek

Nemáte nápad na drobný narozeninový pro kolegyni nebo kolegu v práci, spolužáka nebo spolužačku, kamaráda nebo kamarádku či pro přítele nebo přítelkyni? Není nic jednoduššího než z nabídky na našem eshopu vybrat vhodný dárek nechat se inspirovat našimi tipy na dárek k narozeninám.

Skvělým sladkým narozeninovým dárkem může být horká čokoláda i s keramickým hrnkem pro rozpuštění k horkém mléce a pro přípravu lahodného čokoládového nápoje nebo tabulková čokoláda s narozeninovým motivem. V nabídce máme i čokolády ve speciálním obalu, na kterém pomocí číslic nastavíte věk oslavence.

Skvělým sladkým dárkem pro muže bude určitě medovina. Čokoláda k narozeninám některé muže nenadchne, ale medovinou potěšíte téměř každé. Dárkové víno k narozeninám, to je jistě klasika, kterou nikoho nezarmoutíte a navíc zachutná. My vám nabízíme bílé víno Chardonnay a červené víno Merlot, které zrálo na prosluněných španělských svazích. Jde o odrůdové víno s krásnou narozeninovou etiketou, navíc zabalené v dárkové krabičce. Dárkové víno máte tedy již zabalené a o jednu starost tak máte méně.

Potřebujete-li tip na dárek k narozeninám z kategorie “luxusní“, pak určitě hledáte dárkový koš nebo dřevěnou dárkovou bednu k narozeninám. Těmito dary určitě oslníte každého oslavence.

Dárky k narozeninám pro dědu a babičku

Vymyslet narozeninový dárek pro dědečka nebo babičku může být někdy problém. V naší nabídce najdete hodnotnější dárkové koše pro dědečka nebo babičku, dále pak kosmetické dárkové balíčky pro prarodiče, sladké drobné dárky jako jsou čokolády nebo dárková vína pro babičku a dědečka, které jim jistě zachutnají při pohodových večerních chvilkách. Každá babička nebo dědeček ocení krásný hrneček na čaj nebo kávu nebo odolnější plechový smaltový hrnek s potiskem. Vybrat můžete i další originální dárky, které jsou určené přímo pro babičku a dědečka. Pokud vaše babička ráda vaří, udělá ji radost originální kuchařská zástěra pro babičku. Pro dědečka máme praktický otvírák s magnetem na jeho oblíbené pivečko nebo pro mladší prarodiče osvěžující energetický nápoj. Hodnotnější dárek pro babičku nebo dědu bude dárková dřevěná bedna plná originálních dárečku.

Dárky k narozeninám pro rybářemyslivcehasiče nebo sportovce

Je váš kamarád rybář, myslivec, dobrovolný hasič nebo rád sportuje? Hledáte pro něj dárek, který vystihne jeho koníček. Není nic jednoduššího než na našich stránkách vybrat vhodný dárek. Pro rybáře a myslivce máme dárkové koše, kosmetické dárky, placatky na alkohol, dřevěné motýlky nebo kuchyňské zástěry.

Někdy nebývá snadné najít drobný dárek pro kamarádku k narozeninám, k svátku, jen tak pro radost nebo jako poděkování za pomoc. Proto jsme pro vás připravili celou sadu dárků pro kamarádku, ze které bude snadnější vybrat.