Uncategorized

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

 

Dárkové víno k 30 narozeninámDárkové bílé víno k 60 narozeninámčokoláda k 18 narozeninámKosmetický balíček k 20 narozeninám

 

Narozeninový dárek

Nemáte nápad na drobný narozeninový pro kolegyni nebo kolegu v práci, spolužáka nebo spolužačku, kamaráda nebo kamarádku či pro přítele nebo přítelkyni? Není nic jednoduššího než z nabídky na našem eshopu vybrat vhodný dárek.

Skvělým sladkým narozeninovým dárkem může být horká čokoláda pro rozpuštění k horkém mléce a pro přípravu lahodného čokoládového nápoje nebo tabulková čokoláda s narozeninovým motivem.

Horká čokoláda k narozeninámHorká čokoláda pro štěstíHorká čokoláda pro tebe

Skvělým sladkým dárkem pro muže bude určitě medovina. Čokoláda k narozeninám některé muže nenadchne, ale medovinou potěšíte téměř každé. Dárkové víno k narozeninám, to je jistě klasika, kterou nikoho nezarmoutíte a navíc zachutná. My vám nabízíme bílé víno Chardonnay a červené víno Merlot, které zrálo na prosluněných španělských svazích. Jde o odrůdové víno s krásnou narozeninovou etiketou, navíc zabalené v dárkové krabičce. Dárkové víno máte tedy již zabalené a o jednu starost tak máte méně.

Bílé víno k narozeninámČervené víno k narozeninám

 

Dárky k narozeninám pro dědečka a babičku

Vymyslet narozeninový dárek pro dědečka nebo babičku může být někdy problém. V naší nabídce najdete hodnotnější dárkové koše pro dědečka nebo babičku, dále pak kosmetické dárkové balíčky pro prarodiče, sladké drobné dárky jako jsou čokolády nebo pralinky nebo dárková vína pro babičku a dědečka, které jim jistě zachutnají při pohodových večerních chvilkách. Každá babička nebo dědeček ocení krásný hrneček na čaj nebo kávu nebo odolnější plechový smaltový hrnek s potiskem. Vybrat můžete i další originální dárky, které jsou určené přímo pro babičku a dědečka. Pokud vaše babička ráda vaří, udělá ji radost originální kuchařská zástěra pro babičku. Pro dědečka máme praktický otvírák s magnetem na jeho oblíbené pivečko nebo pro mladší prarodiče osvěžující energetický nápoj.

Dárky k narozeninám pro rybářemyslivcehasiče nebo sportovce

Je váš kamarád rybář, myslivec, dobrovolný hasič nebo rád sportuje? Hledáte pro něj dárek, který vystihne jeho koníček. Není nic jednoduššího než na našich stránkách vybrat vhodný dárek. Pro rybáře a myslivce máme dárkové koše, kosmetické dárky, placatky na alkohol, dřevěné motýlky nebo kuchyňské zástěry.

Někdy nebývá snadné najít drobný dárek pro kamarádku k svátku, narozeninám, jen tak pro radost nebo jako poděkování za pomoc. Proto jsme pro vás připravili celou sadu dárků pro kamarádku, ze které bude snažší vybrat.