Dřevěný vánoční louskáček 38 cm

549,00 
Vánoční dřevěný louskáček, který již tradičně patří k symbolům vánoc. Louskáček do vaší domácnosti zanese tu pravou vánoční atmosféru a bude mu to slušetkdekoliv, ať už ho postavíte přímo k vánočnímu stromečku, ke krbu a nebo před dveře..

Dřevěný vánoční louskáček 50 cm

849,00 
Vánoční dřevěný louskáček, který již tradičně patří k symbolům vánoc. Tento louskáček je navíc opravdu veliký a bude tak dominovat ve vašem interiéru ať už ho postavíte přímo k vánočnímu stromečku, ke krbu a nebo před dveře..

Dekorativní bavlněná dýně – Malá

129,00 
Nalaďte si doma podzimní atmosféru pomocí těchto dekorativních bavlněných dýní s dřevěnou stopkou. Zútulněte si svou domácnost pomocí těchto dýní, spolu se svíčkou budou krásnou dekorací ve vašem bytě. Nebojte se kombinovat různé velikosti a provedení dýní dohromady.

Dekorativní bavlněná dýně – Velká

189,00 
Nalaďte si doma podzimní atmosféru pomocí těchto dekorativních bavlněných dýní s dřevěnou stopkou. Zútulněte si svou domácnost pomocí těchto dýní, spolu se svíčkou budou krásnou dekorací ve vašem bytě.

Dekorativní houpací koník

249,00 
Zútulněte si svou domácnost tímto houpacím koníkem, který bude krásnou dekorací nejen na vánoce, ale poslouží i v dětském pokojíčku.

Bílá lucerna s kostelíčkem a LED svíčkou

249,00 
Vytvořte si doma příjemnou atmosféru pomocí těchto rozkošných luceren s kostelíčkem, které zútulní váš dům a dodají ten pravý pocit domova. Součástí lucerničky je i LED svíčka na baterky.

Vánoční stromeček v květináči 58 cm

999,00 
Máte doma málo prostoru na velký vánoční stromeček? Pak to můžete vyřešit tímto roztomilým umělým stromkem v květináči. Stromek, ale můžete využít i jako dekoraci v rámci vánoční výzdoby a vytvořit si doma, tak pravou vánoční atmosféru.

Vánoční papírové ozdoby (6 druhů)

69,00 
Nalaďte si doma tu pravou vánoční atmosféru pomocí těchto papírových ozdob. Ozdoby jsou ve dvou designech a třech moderních barevných provedeních. Tvary ozdob patří k tradičním ozdobám na vánočním stromku, zároveň ale jejich provedení působí velmi moderně. Tento styl si zkrátka zamilujete.

Vánoční trpaslík s LED svítícím nosem (4druhy)

299,00 
Nalaďte si doma vánoční atmosféru pomocí těchto dekorativních vánočních trpaslíků. Kromě toho, že jsou trpaslíci opravdu rozkošní, tak nabízí i možnost rozsvícení, které ocení hlavně děti.. Trpaslík vám udělá parádu jak v interiéru, tak třeba před dveřmi domu.