Dětské body s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální dětské body s vlastním potiskem vyrobené ze 100% bavlny a potištěné digitální inkoustovou technologií. Skvělý dárek pro miminko k narozeninám či Vánocům nebo pro rodiče při narození miminka.

Dětské body s potiskem – Ahoj, jsem tu nová

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Ahoj, jsem tu nová. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Ahoj, jsem tu novej

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Ahoj, jsem tu novej. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Fakt už mne nemůžete vrátit zpátky

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Fakt už mne nemůžete vrátit zpátky. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Já jsem ten důvod našeho zpoždění

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Já jsem ten důvod našeho zpoždění. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Jsem plešatý, nezaměstnaný …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Jsem plešatý, nezaměstnaný a bydlím u rodičů. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Loading … Plínka se načítá

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Loading... Plínka se načítá. Prosím, počkejte ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Malá koketa

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Malá koketa. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Malý Casanova

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Malý Casanova. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Maminka si myslí, že tady tomu velí …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Maminka si myslí, že tady tomu velí ... Tak určitě! Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Manager volného času

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Manager volného času. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Miluji mléko

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Miluji mléko. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Moje maminka nepotřebuje tvoje rady

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Moje maminka nepotřebuje tvoje rady. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Naše štěstí …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Naše štěstí ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Nový člen kmene – Šakal

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Nový člen kmene - Šakal. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Piju dokud nepadnu …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Piju dokud nepadnu ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Poslední čísté body

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Poslední čísté body. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – sova

349,00 
Originální dětské body s potiskem - sova. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – srnec s ptáčkem

349,00 
Originální dětské body s potiskem - srnec. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – liška

349,00 
Originální dětské body s potiskem - liška. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – Tak jsem tady

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Tak jsem tady. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Teď jsem tady 1 já, sorry jako …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Teď jsem tady 1 já, sorry jako ... Bavlněné dětské bodyčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Vyrobeno s láskou

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Vyrobeno s láskou. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Životní dobrodružství …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - A tak nám začíná to životní dobrodružství. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.