Dámské tričko – Surf Girl

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatelky a milovnice pláží. Tričko "surf girl" ocení všechny ženy a dívky, které mají rády vůni oceánu, sůl ve vlasech a písek mezi prsty.

Dámské tričko – Srdcem horalka

399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatelky a milovnice přírody. Tričko "srdcem horalka" ocení všechny ženy a dívky, které mají rády kouzlo hor v zimě i v létě, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

Dámské černé tričko s potiskem – Hory volají

399,00 
Milujete výlety do hor? Originální dámské tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

Dámské tričko s potiskem – Hory volají

399,00 
Cestuje ráda do hor a do přírody? Tričko "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

Dámské bílé tričko s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální bavlněné dámské tričko s vlastním potiskem vyrobené ze 100 % BIO bavlny. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek, fotku nebo text na dámské tričko.