Tričko s příběhem – řízení …

299,00 
Originální pánské tričko s příběhem Pravidla řízení ... Netradiční tričko s potiskem, kterým určitě zaujmete.

Pivrnec tričko s potiskem – počítačový závislák

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro ajťáky od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem pro počítačové experty - počítačový závislák.

Pivrnec tričko s potiskem – poriginál Lakost

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem - originál Lakost.

Pivrnec tričko s potiskem – Hasič žízně

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro opravdového muže od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem - Hasič žízně.

Pivrnec tričko s potiskem – pro chlapáka

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro opravdového muže od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem - Jsem prostě chlapák.

Pivrnec tričko s potiskem – pro fotbalistu

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro fotbalistu od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské fotbalové tričko s potiskem - žiju fotbalem.

Pivrnec tričko s potiskem – to chce klid a nohy v teple

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem - to chce klid a nohy v teple - Czech republic.

Pivrnec tričko s potiskem – velmistr gaučingu

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro muže od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec pánské originální tričko s potiskem - velmistr gaučingu - pro všechny milovníky odpočinku.

Pivrnec tričko s potiskem do hospody – Já miluji hospodu

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným hospodským obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem - Já miluji hospodu.

Pivrnec tričko s potiskem ke svatbě – přání blaha k sňatku

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným svatebním obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální tričko s potiskem s přáním ke svatbě - přání blaha k sňatku.

Pivrnec tričko s potiskem pro pivaře – pivní skaut

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana pro milovníky piva. Pivrnec originální tričko s potiskem pro pivaře - originál pivní skaut.

Pivrnec tričko s potiskem pro rybáře

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro rybáře s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem pro rybáře - rybář trpělivec.

Pivrnec dámské tričko s potiskem – tlumič vášně

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko s vtipným a recesistickým obrázkem pro ženu od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální dámské tričko s potiskem - tlumič vášně.

Pivrncovo dámské tričko – univerzální žena

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro ajťáky od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské tričko s potiskem pro počítačové experty - počítačový závislák.100% bavlněné tričko pro ženu s vtipným obrázkem od kreslíře Petra Urbana. Pivrncovo originální dámské tričko s potiskem - univerzální žena.

Pánské tričko s potiskem – Vodák

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatele, vodáky a milovníky přírody. Tričko "Vodák" ocení všichni kdo mají rádi dobrodružství na vodě a pobyt v přírodě.

Pánské tričko s potiskem – Samotář

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatele, turisty a milovníky hor. Tričko "Samotář" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

Pánské tričko s potiskem – No Planet B

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny, kterým není jedno osud naší země. Tričko "No Planet B" budou hrdě nosit všichni z nás kdo si uvědomují, že není žádná jiná planeta B.

Pánské tričko s potiskem – Hory volají

399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatele, turisty a milovníky hor. Tričko "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

Retro tričko s potiskem – auto alfa romeo

299,00 
Retro tričko s originálním potiskem Alfa Romeo. Tričko s obrázkem auta pro všechny milovníky značky Alfa Romeo.

Retro tričko s potiskem – auto fiat Maluch

299,00 
Bavlněné tričko s retro auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem polski fiat 126 Maluch ke skvělý dárek pro milovníky těchto malých autíček.

Retro tričko s potiskem – auto Mercedes

299,00 
Bavlněné tričko s originálním auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem ilustrace vozů Mercedes. Tričko je skvělý dárek pro milovníky značky Merdeces.

Retro tričko s potiskem – auto veterán

299,00 
Bavlněné tričko s originálním potiskem. Retro tričko s obrázkem ilustrace auta veterán pro všechny milovníky starých automobilů.

Retro tričko s potiskem – auto volha 21

299,00 
Originální bavlněné tričko s retro auto-moto potiskem. Retro tričko s obrázkem Volha 21 je krásný dárek pro milovníky aut Volha a veteránů.

Retro tričko s potiskem – auto volha 24

299,00 
Bavlněné tričko s retro auto-moto s obrázkem. Retro tričko s potiskem Volha 24 pro všechny milovníky starých aut a veteránů.

Retro tričko s potiskem – červený sporťák

299,00 
Bavlněné retro tričko s originálním auto-moto motivem. Tričko s potiskem je skvělý dárek pro motoristy a milovníky motorů.

Retro tričko s potiskem – Citroën DS – France

299,00 
Tričko s retro potiskem. Ilustrace vozu Citroën DS tištěná na 100% bavlněné tričko.

Retro tričko s potiskem – Jeep Willys

299,00 
Originální tričko s potiskem. Retro tričko s obrázkem Jeep Willys je skvělý dárek pro milovníky aut značky Jeep.

Retro tričko s potiskem – motocykl pionýr

299,00 
Originální 100% bavlněné tričko s potiskem pro milovníky motocyklů. Pánské tričko s obrázkem pro motorkáře - motocykl Pionýr.

Retro tričko s potiskem – velorex

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem pro milovníky hadraplánu. Retro tričko s obrázkem Velorex na hrudi je skvělý dárek pro všechny milovníky těchto originálních tříkolových vozítek.

Retro tričko s potiskem – auto moskvič – modrý

299,00 
Bavlněné retro tričko s potiskem pro motoristy Moskvič 412. Retro tričko s obrázkem je krásný dárek pro milovníky aut Moskvič a veteránů.