Máslové sušenky, oplatky a oplatkové trubičky

Hledáte výběr lahodných pochoutek, které vám zpříjemní každý sladký okamžik? Máslové sušenky, oplatky nebo oplatkové trubičky budou tím pravým pro vás.

Nabízíme vám sušenky a oplatky, které jsou vyrobeny s láskou a péčí, abyste si mohli vychutnat jejich neodolatelnou chuť. Můžete se těšit na křupavé sušenky, od klasických máslových sušenek až po oplatkové trubičky s oříškovou nebo mandlovou náplní.

Naše sušenky jsou perfektním doplňkem ke kávě, čaji nebo jen tak jako malá sladká pochoutka. Jsou také skvělým společníkem při odpoledním svačinkovém čase nebo při posezení s přáteli a rodinou.

Trubičky jsou také skvělým doplňkem ke zmrzlině, ovoci nebo mohou sloužit jako základ pro vlastní tvoření dezertů. Užijte si chuťový zážitek s našimi sušenkami a oplatkami.

Hledáte-li sladký dárek pro děti, pak můžete rovněž vybírat ze sladkých čokolád, bonbónů a lízátek nebo žvýkaček.

Sušenky pro paní učitelku 180 g s čokoládovým krémem

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Ovesné sušenky pro paní učitelku s čokoládovým krémem jsou milý malý dárek, který jí připomene, jak moc je důležitá a milovaná, a jak si vážíte její práce. Přinesete radost a sladkost do jejího života a budete její oblíbený student vždycky.

Máslové sušenky v krabici ve vánočním designu 450 g

Logo Becky´s
199,00 
Originální dánské máslové sušenky se hodí na každý sváteční stůl. Ať už jako dárek pro kolegy nebo rodinu nebo i jen tak domů. A zůstane vám po nich krásná plechová dóza.

Oplatkové trubičky v plechovce 400 g – cappucino cream

Logo Becky´s
119,00 
Oplatkové trubičky plněné krémem s příchutí cappuccino.

Oplatkové trubičky v plechovce 400 g – lískový ořech a čokoládový krém

Logo Becky´s
119,00 
Oplatkové trubičky plněné krémem s příchutí lískového ořechu a čokolády.