Bohemia Gifts » Dárky pro » Dárky pro ženu

Originální dárky pro ženy

Hledáte originální dárky pro ženu k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen pro radost? Vybíráte dárky pro ženy, ať už pro kamarádku, přítelkyni nebo kolegyni v práci?

Kosmetika jsou téměř ideální dárečky pro ženy a už dávno neplatí, že jde o dárek z nouze. Netradičně balené kosmetické dárkové sady i další kosmetické dárky jako vinná kosmetika nebo konopná kosmetika nebo krásné dárky s vůní levandule. To vše jsou krásné dary pro přítelkyni.

Pokud hledáte voňavé dárky pro ženu pak určitě směřujte svůj zrak na ručně vyráběná toaletní mýdla, které vyrábíme v různých tvarech, popř. je balíme do dárkové krabičky.

Jestliže hledáte jiné než kosmetické dárky pro ženu, pak můžete vybírat z široké nabídky našich dárků. Dárkové víno v pevné krabičce s vtipnou etiketou, pochází z prosluněných španělských vinic, ale jejich dekorace probíhá v naší výrobě.

Sladké dárky, kterým potěšíte téměř každou ženu, jsou dárkové čokolády, které nabízíme s atraktivním potiskem krabiček. Dále můžete vybírat dekorační předměty jako jsou obrázky, dekorační kuchyňská prkénka nebo keramické hrnky či plecháčky s potiskem. Luxusní dárek pro ženu k narozeninám není lehké vybrat, ale dárkový koš či dřevěná bedna, dárkové víno nebo kosmetika udělá jistě radost.

Každý rok 8.3. slaví ženy Mezinárodní den žen. V naší nabídce můžete vybírat i krásné dárky k MDŽ, ať už dárkové boxy nebo kosmetické dárkové sady pro ženy.

Dárková sada s hrnkem, čokoládou a mýdlem – pro maminku

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada pro maminku obsahuje porcelánový hrnek, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Dárkový plechový box pro ženu – růže

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s extrakty šípku a růže a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Plechový dárkový koš – s extrakty z šípků a květů růže

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s extrakty z šípků a květů růže olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Boho Style kosmetická sada pro ženu – gel 250 ml, mýdlo 145 g a šampon 250 ml – růže

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Boho Style kosmetické dárkové balení - sprchový gel 250ml, toaletní mýdlo 145 g a vlasový šampon 250 ml s extrakty šípku a růže. Jemná kosmetika, která vytvoří bohatou pěnu, je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Botanica kosmetická sada gel 200ml, šampon 200ml a mýdlo 100g – růže

Logo Bohemia Botanica
449,00 
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia - šípky a růže. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml. vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extrakty z šípků a květů růže.

Dárková sada s hrnkem, čokoládou a mýdlem – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada pro paní učitelku obsahuje porcelánový hrnek, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Kosmetická sada – gel 200 ml, šampon 200 ml a mýdlo 30 g – růže

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dárkové balení kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže obsahuje sprchový gel, šampon a ručně vyráběné mýdlo. Sada složená z kosmetiky obohacené o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže.

Kosmetická sada růže – gel 100ml, mýdlo 100g a šampon 100ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárkové balení růžové kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže. Originální dárková sada kosmetiky složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml. Skvělý dárek pro ženy.

Sada kosmetiky růže premium – gel 200ml, šampon 200ml, mýdlo 30g a sůl 150g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárkové balení kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže, sprchový gel, šampon, mýdlo a koupelová sůl. Růžová kosmetika obohacená o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže.

Dárková sada s hrnkem, horkou čokoládou a mýdlem – pro štěstí

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada obsahuje porcelánový hrnek pro štěstí, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Dřevěný dekorační svícen – Vánoce

Logo Bohemia Gifts
129,00 
Dřevěný dekorační svícen ve tvaru srdce s potiskem.

Dárková dřevěná bedna – Moje maminka je Krásná II.

Logo Daruj Bednu
699,00 
Skvělý dárek pro maminku k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jako poděkování ke dni matek. Dárek je složený z praktického dřevěného boxu s potištěným zašupovacím víkem, dále obsahuje dekorační srdce na zavěšení pro maminku, originální hrnek na čaj nebo kávu, svíčku ve skle pro chvíle pohody, šumivou a pěnivou bombu do vany 100 g, aby mohla maminka relaxovat při koupeli a kvalitní tekuté mýdlo 500 ml pro každodenní použití. Dárková bedna obsahuje:
  • Šumivé víno 0,2 l dle aktuální nabídky
  • Spchový šampon Nejlepší maminka - s extrakty růže 200 ml
  • Sprchový gel Nejlepší maminka - s extrakty růže 200 ml
  • Dárkové balené ručně vyráběné mýdlo 100 g
  • Dřevěné zapichovátko do květináče

Nejlepší dárky pro přítelkyni

Originální dárky pro přítelkyni přestavují širokou škálu romantických, stylových a originálních dárků, které budou rozjasňovat její den a vyjadřovat vaši lásku a péči. Vaše přítelkyně je jedinečná a zaslouží si jen ty nejkrásnější dary. Ať už se jedná o narozeniny, výročí nebo jen chcete udělat malé překvapení, u nás najdete ten správný dárek, který ji ohromí a přinese úsměv na tváři.

Vybíráte dárek pro přítelkyni, který je plný romantiky, elegance a osobitosti? Nabízíme kvalitní kosmetiku, trička s potiskem, alkohol i sladkosti, luxusní dárkové koše a bedny a mnoho dalšího, co ji zaujme. Zároveň vám nabízíme možnost vytvořit pro ni vlastní personalizovaný dárek, který bude unikátní a vyjádří vaši lásku k ní.

Chcete-li pro ni vytvořit romantickou atmosféru, nabízíme také širokou škálu dárků jako jsou svíčky, aroma dárky a relaxační sady a pěnivé a šumivé bomby do vany, které jí pomohou odpočinout od každodenního shonu a dopřát jí chvíle klidu a pohody.

Dárky pro manželku

Věříme, že naše dárky pro manželku budou pro ni výjimečným zážitkem a projevem vašich citů. Každý dárek je pečlivě vybrán, aby v ní vyvolal pocit lásky, péče a speciálnosti. Udělejte vaší manželce radost a dopřejte jí dárek, který jí bude připomínat, jak moc je milovaná a ceněná. Vaše láskyplné gesto se stane pro ni vzácným a nezapomenutelným okamžikem.