Hledáte dárek pro vašeho dědečka? Nevíte jaký dárek koupit dědovi k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo k jiné příležitosti? Není nic jednoduššího než vybrat z naší originální nabídky. Dárky pro dědečka a dědu, kterými uděláte radost. Netradiční dárek pro dědu může být originální dárková kosmetika, víno, čokoláda, hrnek nebo plecháček a další zajímavé dárky s motivem pro dědečka.

Nejprodávanější
1.

Kosmetická sada dědečkovi – gel 100ml, šampon 100ml a sůl 100 g

Dárkové balení kosmetiky pro dědečka. Kosmetická dárková sada obsahuje sprchový gel, sprchový šampon a koupelovou sůl s kokosovým olejem pro přípravu relaxační lázně pro dědu.

189 Kč
2.

Ručně vyráběné mýdlo 35 g - zuby

Dárkové ručně vyráběné tvarované toaletní mýdlo ve tvaru zubů 35 g. Mýdlo zubní protéza je skvělý veselý dárek, který myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

79.00 Kč
3.

Kosmetická sada nejlepší děda – gel 200ml a šampon 200ml

Dárkové balení kosmetiky pro dědečka. Kosmetická dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml a sprchový šampon 200 ml pro dědečka.

159 Kč
4.

Button - placka s otvírákem 55 mm - pro dědu

Button s otvírákem a magnetem pro dědečka. Průměr placky pro rybáře je 55 mm.

49.00 Kč
5.

Dárkové bílé víno 0,75 l pro dědečka - Chardonnay

Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s etiketou pro dědečka. Originální dárek pro dědu k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

179.00 Kč
6.

Kosmetická sada kniha pro dědečka – gel 200ml a lázeň 200ml

Dárkové balení kosmetiky pro dědečka v provedení kniha - pohádka o dědečkovi. Kosmetický dárkový balíček obsahuje sprchový gel 200 ml a olejová lázeň 200 ml pro dědečka. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst krátkou pohádku o dědečkovi.

149 Kč
7.

Zlatá medovina 100 ml - pro dědečka

Zlatá medovina 18 % je lahodný nápoj zlatavé barvy a čisté medové chuti. Medovina je krásný chutný dárek pro vašeho dědečka.

89.00 Kč
8.

Směs bonbónů 250 g v pivní sklenici - Děda můj rádce

Želé bonbony s pomerančovou příchutí a marshmallows v pivní sklenici s uchem pro dědu.

129.00 Kč
9.

Energetický nápoj pro dědečka 250 ml

Originální energy drink pro dědu. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Výrobek s vysokým obsahem kofeinu. Koncentrovaná energie pro dedečka.

39.00 Kč
10.

Keramický hrnek 350 ml - dědeček

Keramický hrnek s potiskem pro dědečka. Krásný dárek dědečkovi k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

169.00 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro dědečka

Zobrazen 1. – 20. z 30 výsledků

Kategorie & filtry

Tipy na dárek pro dědečka

Váš dědeček slaví životní jubileum vy hledáte originální dárek pro dědu, kterým jej potěšit. V našem eshopu můžete vybrat dárek pro dědečka k narozeninám např. z několika dárkových boxů, které jsou plné zajímavých a mnohdy i chutných dárků. Pokud hledáte jen drobný dárek dědečkovi k svátku nebo k Vánocům, pak pro vás máme v nabídce keramický hrnek, plecháček nebo placatku s netradičním potiskem pro dědečka. Jestli dědeček rád mlsá, uděláte mu jistě radost čokoládou, dárkovým vínem a nebo medovinou s etiketou pro dědečka.

Krásný dárek pro dedečka, který určitě ocení, bude když mu darujete vaši společnou fotografii v dřevěném rámečku s potiskem pro dědečka. Kosmetika se hodí vždy, a proto jsme připravili pro dědu i voňavé dárky v podobě originálních kosmetických sad s etiketou pro dědečka.

Dárek pro dědečka tedy již máte, ale co babička? Už máte dárek pro babičku?