Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika s arganovým olejem

Kosmetika s arganovým olejem

Zobrazuji všech 9 výsledků

Plechový dárkový koš – s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s arganovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Kosmetická sada arganový olej – sprchový gel 250 ml a šampon 250ml

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Kosmetický balíček s arganovým olejem. Obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampon s kvalitním olejem z Argánie trnité, který působí jako přírodní emollient, zjemňuje účinek aktivních složek na vlas a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Toaletní mýdlo 100 g s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Relaxační krémové toaletní mýdlo 100 g s arganovým olejem a glycerinem. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Sprchový gel 250 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Sprchový gel s arganovým olejem. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Sůl do koupele 900 g s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl s arganovým olejem. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem z Argánie trnité. Lázeň s teplou vodou a koupelovou solí stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící účinky na pokožku.

Pěna do koupele 500 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s arganovým olejem. Pěna do koupele obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Šumivá pěnivá koule do koupele 100 g – argan

Logo Jedem Bomby
99,00 
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s arganovým olejem se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.

Tekuté mýdlo 300 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Tekuté mýdlo s arganovým olejem. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Vlasový šampon 250 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon s arganovým olejem. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o vlasy a vlasovou pokožku.

Kosmetika s arganovým olejem

Kosmetika s arganovým olejem obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité, který působí jako přírodní emollient a pomáhá zjemňovat účinek aktivních složek na pokožku. Arganový olej se vyznačuje vysokým obsahem vitamínu E a esenciálních mastných kyselin. Ty dodají vaší pokožce a vlasům potřebnou hydrataci.

Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Arganový olej je jedním z nejoblíbenějších produktů přírodní kosmetiky. V naší nabídce naleznete koupelovou kosmetiku jako např. sprchový gel, vlasový šampon, pěnivou a šumivou bombu do koupele nebo tuhé mýdlo. Skvělý dárek pro vaše blízké je určitě kosmetická dárková sada, která potěší každou ženu.

Arganový olej

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů, který je získáván z plodů marockého polopouštního stromu argánie trnité. Arganový olej je jedním z nejoblíbenějších produktů přírodní kosmetiky, a to především pro svou přirozenou hloubková hydrataci a vyživování pokožky a vlasů, či pro jeho příznivé účinky, které pomáhají odstraňovat příznaky stárnutí pleti.

V kosmetickém průmyslu je arganový olej využíván pro vysoké procento účinných látek, jako jsou tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny. Podle několika mezinárodních výzkumů a studií byly zaznamenány příznivé účinky agranového oleje s tím, že chrání pokožku před poškozením, zmírňuje záněty a zarudnutí, zvyšuje lesk vlasů a pomáhá při akné.