Bohemia Gifts » Dárky podle příležitosti » Erotické a sexy dárky

Sexy a erotické dárky

Hledáte erotické dárky pro kamarádku, manželku nebo milenku? Vybíráte sexy dárky pro přítele, manžela či milence?

Vtipný sexy dárek pro ženu, a navíc ještě praktický, bude určitě kosmetika. Větší nebo menší mýdlo ve tvaru penisu nebo dárkový sprchový gel v krabičce s obrázkem muže na etiketě, to jsou krásné voňavé sexy dárečky pro kámošku.

Opravdový sexy dárek pro muže je originální sexy tuhé mýdlo. Přidat ještě můžete energetický nápoj s přitažlivou etiketou, který dodá muži tu správnou míru energie a výdrže.

Raději blond nebo tmavší? Pro ty co rádi mlsají jsme připravili sérii mléčných čokolád v originálním sexy obalu, na kterém je vyobrazena přitažlivá dívka nebo muž.

Šumivá pěnivá bomba do vany srdce 90g

Logo Jedem Bomby
129,00 
Originální koupel plná romantiky. Šumivá bomba do koupele ve tvaru srdce vytvoří bohatou pěnu a voňavá horká lázeň pro vás bude krásný romantický zážitek ve dvou. Skvělý dárek pro zamilované z lásky nebo k Valentýnu.

Luxusní sexy toaletní mýdlo XXL 260 g – penis

199,00 
Luxusní sexy toaletní mýdlo ve tvaru penisu s příjemnou vůní v dárkové krabičce. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a bylinným extraktem šetrně a účinně myje pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Luxusní sexy toaletní mýdlo 115 g – penis

99,00 
Luxusní toaletní mýdlo ve tvaru penisu 115 g s příjemnou vůní. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a a bylinným extraktem. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Sexy ručně vyráběné toaletní mýdlo 19 g – penis

39,00 
Sexy ručně vyráběné tvarované toaletní mýdlo - penis 19 g. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a bylinným extraktem. Drobný sexy dárek pro ženy.

Ručně vyráběné sexy mýdlo 110 g – vagína

89,00 
Sexy ručně vyráběné tvarované 3D mýdlo pro muže - vagína. Origální voňavý dárek pro muže. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a bylinným extraktem. Dárkové balení v krabičce. Hmotnost 110 g.

Sexy ručně vyráběné toaletní mýdlo 40 g – vagína

49,00 
Sexy ručně vyráběné tvarované toaletní mýdlo - vagína 40 g. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a bylinným extraktem, baleno ve folii. Drobný lechtivý sexy dárek pro muže.

Energetický nápoj 250 ml – energie pro muže – užij si to se mnou

Logo Bohemia Gifts
39,00 
Energetický nápoj - energie pro muže - užij si to se mnou až do konce. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Krásný dárek plný energie pro kamaráda.

Energetický nápoj 250 ml – energie pro muže – vydržíš déle

Logo Bohemia Gifts
39,00 
Energetický nápoj - energie pro muže - se mnou vydržíš déle .... Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Krásný dárek plný energie pro kamaráda.

Energetický nápoj 250 ml pro ženu – se mnou vydržíš

Logo Bohemia Gifts
39,00 
Energetický nápoj - energie pro ženu 250 ml - se mnou vydržíš déle .... Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Netradiční dárek plný energie pro kamarádku.

Energetický nápoj 250 ml pro ženu – užij si to se mnou

Logo Bohemia Gifts
39,00 
Energetický nápoj - energie pro ženu 250 ml - užij si to se mnou až do konce. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie pro kamarádku.

Mléčná čokoláda 100 g pro muže – olizování povoleno

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda 100 g pro muže - olizování povoleno. Originální lehtivý sladký dárek pro muže. Čokoláda pro vašeho přítele nebo manžela.

Dárková mléčná čokoláda 100 g pro muže – Máš mě v hrsti

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda pro muže 100 g - Máš mě v hrsti ! Originální lehtivý dárek pro muže. Veselý dárek pro vašeho přítele nebo manžela.

Dárková mléčná čokoláda 100 g pro muže – Dělej …

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda pro muže 100 g - Dělej ... ! Originální lehtivý dárek pro muže. Vtipný dárek pro vašeho přítele nebo manžela.

Dárková hořká čokoláda 100 g pro muže – Strhej to ze mě

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková hořká čokoláda pro muže 100 g - Strhej to ze mě! Originální lehtivý dárek pro muže. Vtipný sladký dárek pro vašeho manžela nebo přítele.

Mléčná čokoláda 100 g pro ženu – ideální pomocník

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Vtipný sladký čokoládový dárek pro kamarádku nebo kolegyni v práci. Dárková mléčná čokoláda 100 g - ideální pomocník. Recesistický dárek pro ženu, který pobaví.

Vůně do auta – Nevjeď do každý díry!

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Vůně do auta. Ručně parfémovaná aromatická karta k provonění interiéru automobilu s obrázkem ženy - Nejveď do každý díry! Rozměr 11 x 6,3 cm.

Vůně do auta – sleduj vozy a né kozy

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Vůně do auta. Ručně parfémovaná aromatická karta k provonění interiéru automobilu s obrázkem ženy - Sleduj vozy a né kozy. Rozměr 11 x 6,3 cm.

Vůně do auta – stopoř

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Vůně do auta. Ručně parfémovaná aromatická karta k provonění interiéru automobilu s obrázkem auta - Jako stopoře se mně nemusíš bát. Vidíš, že visím. Rozměr 11 x 6,3 cm.

Dárkový sprchový gel pro muže 250 ml

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Pojď do sprchy - jemný sprchový gel s netradiční 3D etiketou pro muže. Sprchový gel pro muže má podmanivou a moderní pánskou vůni a obrázek krásné ženy na etiketě.

Dárkový sprchový gel 250 ml pro muže – zelený

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Pojď do sprchy - jemný sprchový gel s netradiční 3D etiketou pro muže. Sprchový gel má podmanivou a moderní pánskou vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit.