Bohemia Gifts » Dárky pro » Dárky pro sportovce

Dárky pro sportovce

Zobrazuji všech 14 výsledků

Pivrnec tričko s potiskem – pro fotbalistu

Logo Pivrnec
399,00 
100% bavlněné tričko pro s vtipným obrázkem pro fotbalistu od kreslíře Petra Urbana. Pivrnec originální pánské fotbalové tričko s potiskem - žiju fotbalem.

Dřevěná dárková bedna – pro golfistu

Logo Daruj Bednu
649,00 

Sháníte dárek pro vášnivého golfistu? Tak už nemusíte. Dali jsme dohromady tuhle bednu, která jistě potěší každého golfistu.

XL lízátka sport – 15 ks lízátek uvnitř 135 g

Logo Becky´s
99,00 
XL lízátko pro správného sportovce. Velké lízátko obsahuje 15 ks lízátek ve sportovním designu.

Model retro kola

Krásná zmenšenina retro kola z kovu vyvedená v černé barvě s dřevěnými doplňky. Nápaditý dárek pro každého milovníka cyklistika nebo retra. Ideální dekorace do interiéru.

Kosmetická sada Sportsman – gel 250ml, mýdlo 145g a šampon 250ml

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dárkové balení kosmetiky pro muže Sportsman - sprchový gel 250ml, toaletní mýdlo 145 g a vlasový šampon 250 ml s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální kosmetický dárek pro muže a milovníky sportu.

Kosmetická sada kniha fotbalistu – sprchový gel 250 ml a šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Originální dárek pro fotbalistu. Kosmetický dárkový balíček obsahuje sprchový gel a vlasový šampon s olivovým olejem. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých fotbalových vtipů.

Kosmetická sada kniha pro cyklistu – gel 250 ml a šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Dárkové balení kosmetiky - pro cyklistu. Kosmetický dárkový balíček - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml s olivovým olejem - v netradičním balení - kniha pro cyklistu. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých cyklistických vtipů.

Kosmetická sada pro hokejistu – sprchový gel 250 ml a šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Originální dárek pro hokejistu. Kosmetický dárkový balíček obsahuje sprchový gel a vlasový šampon s olivovým olejem. Sada v provedení kniha, po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých hokejových vtipů.

Sportovní batoh na cesty

749,00 
Každý správný dobrodruh potřebuje pořádný batoh na cesty. Batoh je velice praktický- má mnoho úložných kapes, nastavitelné popruhy a na bocích jsou kapsičky na lahev s vodou.

Dámské tričko – Surf Girl

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatelky a milovnice pláží. Tričko "surf girl" ocení všechny ženy a dívky, které mají rády vůni oceánu, sůl ve vlasech a písek mezi prsty.

Sprchový gel fotbalista dětský 250 ml

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dětský sprchový gel pro děti starší tří let. Dětský krémový vlasový šampon s olivovým olejem pro kluky. Gel do sprchy pro děti s podmanivou vůní. Kvalitní péče o pokožku.

Dekorační obraz na zavěšení 30 x 30 cm – trenér

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dekorační obraz na zvěšení s potiskem pro sportovní trenéry. Obrázek je krásný dárek pro sportovní trenéry a trenérky, kteří odvádějí skvělou práci, věnují vám nebo vašim dětem svůj volný čas a chcete jim za to poděkovat.

Dřevěný stojan a 6 skleniček – pro fotbalisty

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem pro hokejisty - Dáme lajnu na vítětství. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a oslavě hokejových úspěchů.

Dřevěný stojan a 6 skleniček – pro hokejisty

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem pro hokejisty - Dáme lajnu na vítětství. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a oslavě hokejových úspěchů.

Dárky pro vášnivé sportovce

Hledáte drobný dárek pro sportovce? Dárky pro sportovce není snadné vybrat. V naší nabídce naleznete několik voňavých dárků v podobě kosmetických sad pro hokejistu nebo fotbalistu nebo pro cyklistu. Kosmetické sady obsahují sprchový gel a šampon s příjemnou kořeněnou vůní.

Vtipný dárek pro sportovce jistě potěší. Pro milovníka fotbalu máme originální tričko s veselým obrázkem od známého kreslíře Petra Urbana. Nezapomínáme ani na trenéry, kteří mají nelehkou práci s výchovou malých talentů. Jako dárek pro trenéra pro ně máme dekorační obraz s zavěšení na zeď.

Každý úspěch nejen sportovní je třeba zapít. Proto přinášíme originální dřevěný stojan se skleněnými panáčky. Můžete tak zapít všechna velká vítězství i prohry, které ke sportu patří.