Tuhá mýdla

Zobrazen 1. – 30. z 81 výsledků

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – Heřmánek

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Krásná vůně heřmánku a jemné toaletní mýdlo v novém přebalu bude ten pravý dáreček pro vaše blízké. Věnujte jemnou péči, kterou si zaslouží.

Ručně vyráběné mýdlo 30g – Mountain Whiskey

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné mýdlo s horskou tématikou může být krásným dárkem pro muže co vyznává výlety do přírody. Toto mýdlo zjemní ruce po namáhavé práci.

Ručně vyráběné tuhé mýdlo 30g – Pro myslivce

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Drobný dárek pro myslivce, který udělá velkou radost. Tento praktický dárek v podobě ručně vyráběného tuhého mýdla, potěší každého milovníka myslivosti.

Ručně vyráběné tuhé mýdlo 30g – Pro rybáře

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Drobný dárek pro vášnivé rybáře, který udělá velkou radost. Tento praktický dárek v podobě ručně vyráběného tuhého mýdla potěší každého rybářského dobrodruha.

Ručně vyráběné tuhé mýdlo 30g – Rum Spa

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Drobný dárek z kolekce Rum Spa který udělá velkou radost. Tento praktický dárek v podobě ručně vyráběného tuhého mýdla, potěší svou vůní.

Tuhé mýdlo s extraktem heřmánku 100 g

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Tuhé mýdlo heřmánek je vyrobeno z kvalitních surovin a doplněno přírodními extrakty, které zajistí dokonalou péči nejen o vaše ruce. Bohatá a krémová pěna důkladně čistí a hydratuje vaši pokožku.

Látková ošatka se šumivou bombou a sadou mýdel – Růže

Logo Daruj Bednu
449,00 

Skvělý dárkový koš plný české kosmetiky. Praktická látková ošatka obsahuje pěnivou a šumivou bombou a sadou originálních mýdel potěší každou ženu.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – milované mamince

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinnými extrakty a vůní růže pro milovanou maminku. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 75 g – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Ručně vyráběné tvarované 3D toaletní mýdlo 75 g ve tvaru čtyřlístka pro štěstí. Originální toaletní mýdlo jako krásný dárek pro paní učitelku. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – paní učitelce

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinnými extrakty a vůní růže pro paní učitelku. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla. Krásný dárek pro paní učitelku.

Toaletní mýdlo pro muže 80 g – Gentleman

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Pánské ručně vyráběné toaletní mýdlo pro muže  - Gentleman. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla.

Vánoční tuhé mýdlo 80 g v plechové krabičce – kouzelné Vánoce (myšky)

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku. Krásný voňavý vánoční dárek.

Vánoční tuhé mýdlo 80 g v plechové krabičce – Veselé Vánoce (auto)

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Vánoční toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku. Krásný voňavý vánoční dárek.

Vánoční tuhé mýdlo 80 g v plechové krabičce – Vánoce (van)

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Vánoční toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku. Krásný voňavý vánoční dárek.

Konopné toaletní mýdlo 80 g v krabičce

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo s glycerinem a konopným olejem v plechové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje, nevysušuje pokožku a krásně provoní pokožku.

Toaletní mýdlo 80 g – moře

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem a extraktem z mořské řasy v plechové krabičce. Tuhé mýdlo pro šetrnou péči o pokožku.

Toaletní mýdlo 80 g – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem a extrakty z hroznů vinné révy v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku.

Toaletní mýdlo 80 g – růže

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže v plechové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Toaletní mýdlo 100 g – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Castanum koňský kaštan. Jemné toaletní mýdlo s extraktem z kaštanu koňského a glycerinem. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo 100 g – med a kozí mléko

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Kozí toaletní mýdlo 100 g s extraktem z včelího medu a extraktem z kozího mléka. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo 100 g – oliva

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tuhé mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů. Olivové toaletní mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo 100 g – s extrakty moře

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tuhé mýdlo s glycerinem a extraktem z mořské řasy. Toaletní mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Beer Spa ručně vyráběné pivní mýdlo 85 g – půllitr

Logo Beer Spa
109,00 
Ručně vyráběné pivní mýdlo ve tvaru půllitru. Toaletní mýdlo s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Baleno v krabičce. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo 100 g s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Relaxační toaletní mýdlo s glycerinem a se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo 100 g s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Relaxační krémové toaletní mýdlo 100 g s arganovým olejem a glycerinem. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Botanica pivní toaletní mýdlo 100 g – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné pivní toaletní mýdlo chmel a obilí. Pivní tuhé mýdlo obsahuje extrakty extrakty z pivních kvasnic a chmele. Mýdlo šetrně a účinně myje pokožku celého těla. Atraktivní mýdlo v dárkovém balení v originálním textilním obalu.

Levandulové mýdlo 80 g v plechové krabičce

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo s glycerinem, extrakty z bylin a vůní levandule v plechové krabičce. Levandulové tuhé mýdlo šetrně myje a provoní pokožku.

Ručně vyráběné mýdlo 35 g – zuby

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárkové ručně vyráběné tvarované toaletní mýdlo ve tvaru zubů 35 g. Mýdlo zubní protéza je skvělý veselý dárek, který myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Vánoční ručně vyráběné mýdlo 100 g – Andělíček v okně

Logo Bohemia Gifts
75,00 
Ručně vyráběné tvarované tuhé mýdlo ve tvaru andělíčka. Krásný dárek pro milovníka andělíčků.

Vánoční ručně vyráběné mýdlo 50 g – Motorka

Logo Bohemia Gifts
75,00 
Ručně vyráběné tvarované tuhé mýdlo ve tvaru motorky. Krásný dárek jak pro malé tak velké kluky.

Tuhá a toaletní mýdla

Jemná tuhá mýdla s glycerinem a rostlinnými extrakt. Tuhé mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování. Ručně vyráběné toaletní mýdlo s pečlivě vybranými parfémy a doplněné o bylinné extrakty pro vás vyrábíme v České republice.

Vybírat můžete ze široké nabídky mýdel s vůní levandule, konopným nebo arganovým olejem, extrakty medu nebo hadím jedem a spoustu dalších variant.

Mýdla jsou také krásný voňavý dárek, proto jsme pro vás připravili dárkové balení v plechové krabičce s potiskem. Dále pak balení v krásné papírové krabičce nebo mýdélko zabalené jako bonbon.

Nezapomínáme ani na muže a nabízíme pánské tuhé mýdlo s originální kořeněnou vůní.

Pokud vám nevyhovuje tuhé mýdlo a raději si na umyvadlo nebo vanu postavíte mýdlo s pumpičkou, pak zavítejte do kategorie tekutých mýdel.