Dárky s vlastním potiskem

Chcete nechat vyrobit dárky s vlastním potiskem? Vytvořit personifikované dárky s fotkou, se jménem, vlastním textem nebo obrázkem?

Keramický hrnek, plecháček, keramický půllitr či textilní výrobky s vlastním potiskem vytvoříte přímo na našich stránkách a odešlete do tisku. Velmi jednoduše a rychle připravíte vlastní originální grafiku pro tisk a máte originální osobní dárky s fotkou pro vaše blízké.

V product designer můžete vložit fotografii, přidat vlastní vtipný text nebo věnování a hned máte foto dárek pro vaše blízké nebo kamaráda či kamarádku k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Velmi oblíbené jsou rovněž dárky se jménem oslavence.

Máte společnou akci s vaší partou nebo jedete na vodu a chcete vytvořit trička s vaším potiskem? I tuto záležitost vyřídíte v našem e-shopu.

Bohemia Gifts » Dárky s vlastním potiskem

Zobrazuji všech 10 výsledků

Dárkové červené víno s vlastní etiketou – Merlot 0,75 l

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Vlastní návrh
Dárkové červené víno s vlastní originální etiketou, Merlot,. Dárkové víno balené v dárkové krabičce s vaší fotografií nebo textem na etiketě. Vytvořte originální personifikovaný dárek pro vaše blízké a kamarády.

Dárkové bílé víno s vlastní etiketou – Chardonnay 0,75 l

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Vlastní návrh
Dárkové bílé víno s vlastní originální etiketou, Chardonnay. Realizujte svůj nápad a vytvořte bílé víno s vlastní fotografií či textem na etiketě.

Kuchyňská zástěra s vlastním potiskem

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Vlastní návrh
Bavlněná kuchyňská zástěra s vlastním originálním potiskem. Kuchyňská zástěra pro muže i ženy. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek nebo text na kuchyňskou zástěru.

Keramický hrnek s vlastním potiskem v krabičce

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Vlastní návrh
Keramicky hrnek s fotkou, vlastním obrázkem nebo textem, balený v dárkové krabičce. Výroba vlastního hrnku s potiskem. Tiskneme sublimační technologií plně barevné obrázky nebo text.

Mega hrnek s vlastním potiskem 550 ml

Logo Bohemia Gifts
449,00 
Vlastní návrh
Keramicky mega hrnek s vlastním potiskem. Na velký hrnek natiskneme vaší fotku, obrázek nebo text. Skvělý dárek k narozeninám, k Vánocům nebo jen pro radost.

Dámské tričko s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální bavlněné dámské tričko s vlastním potiskem vyrobené ze 100 % BIO bavlny. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek, fotku nebo text na dámské tričko.

Tričko s vlastním potiskem – klasický střih

399,00 
Vlastní návrh
Originální bavlněné tričko s vlastním potiskem vyrobené ze 100 % BIO bavlny. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek, fotku nebo text na pánské tričko.

Dětské body s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální dětské body s vlastním potiskem vyrobené ze 100% bavlny a potištěné digitální inkoustovou technologií. Skvělý dárek pro miminko k narozeninám či Vánocům nebo pro rodiče při narození miminka.

Plechový smaltovaný hrnek s vlastním potiskem

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Vlastní návrh
Plechový smaltovaný hrnek s vlastním potiskem. Plecháček s vlastním fotkou, obrázkem nebo textem je originální a zároveň velmi praktický dárek.

Keramický pivní půllitr s vlastním potiskem 500 ml

449,00 
Vlastní návrh
Pivní keramický půllitr s vlastním potiskem. Na pivní krýgl natiskneme vaší fotku, obrázek nebo text. Skvělý osobní dárek pro všechny pivaře.