Dárky s vlastním potiskem

Chcete nechat vyrobit dárky s vlastním potiskem? Vytvořit personifikované dárky s fotkou, se jménem, vlastním textem nebo obrázkem?

Keramický hrnek, plecháček, keramický půllitr či textilní výrobky s vlastním potiskem vytvoříte přímo na našich stránkách a odešlete do tisku. Velmi jednoduše a rychle připravíte vlastní originální grafiku pro tisk a máte originální osobní dárky s fotkou pro vaše blízké.

V product designer můžete vložit fotografii, přidat vlastní vtipný text nebo věnování a hned máte foto dárek pro vaše blízké nebo kamaráda či kamarádku k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Velmi oblíbené jsou rovněž dárky se jménem oslavence.

Máte společnou akci s vaší partou nebo jedete na vodu a chcete vytvořit trička s vaším potiskem? I tuto záležitost vyřídíte v našem e-shopu.

Nejprodávanější
1.

Keramický hrnek s vlastním potiskem v krabičce

Keramicky hrnek s fotkou, vlastním obrázkem nebo textem, balený v dárkové krabičce. Výroba vlastního hrnku s potiskem. Tiskneme sublimační technologií plně barevné obrázky nebo text.

299 Kč
2.

Plechový smaltovaný hrnek s vlastním potiskem

Plechový smaltovaný hrnek s vlastním potiskem. Plecháček s vlastním fotkou, obrázkem nebo textem je originální a zároveň velmi praktický dárek.

349 Kč
3.

Dětské body s vlastním potiskem

Originální dětské body s vlastním potiskem vyrobené ze 100% bavlny a potištěné digitální inkoustovou technologií. Skvělý dárek pro miminko k narozeninám či Vánocům nebo pro rodiče při narození miminka.

399 Kč
4.

Keramický pivní půllitr s vlastním potiskem 500 ml

Pivní keramický půllitr s vlastním potiskem. Na pivní krýgl natiskneme vaší fotku, obrázek nebo text. Skvělý osobní dárek pro všechny pivaře.

449 Kč
5.

Tričko s vlastním potiskem - klasický střih

Originální bavlněné tričko s vlastním potiskem vyrobené ze 100 % BIO bavlny. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek, fotku nebo text na pánské tričko.

399 Kč
6.

Mega hrnek s vlastním potiskem 550 ml

Keramicky mega hrnek s vlastním potiskem. Na velký hrnek natiskneme vaší fotku, obrázek nebo text. Skvělý dárek k narozeninám, k Vánocům nebo jen pro radost.

449 Kč
Bohemia Gifts » Dárky s vlastním potiskem

Zobrazuji všech 10 výsledků

Kategorie