Dárky k 60. narozeninám

Zobrazuji všech 15 výsledků

Narozeninový balící papír 4xA2

129,00 
Balící papír pro krásné balení dárků k narozeninám nebo k svátku. Balení obsahuje 4 ks balících papírů ve formátu A2.

Dárková dřevěná bedna – k 60. narozeninám

Logo Daruj Bednu
699,00 
Dřevěná dárková bedna k 60. narozeninám s šumivým vínem, čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence.

Dárková dřevěná bedna – k 60. narozeninám XXL

Logo Daruj Bednu
999,00 
Velká dřevěná dárková bedna k 60. narozeninám s červeným a bílým vínem, ručně vyráběnou sypanou čokoládou a šumivou bombou do vany potěší každého oslavence.

Dárkové prosecco 0,75 l k 60. narozeninám

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkové prosecco k 60. narozeninám. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý dárek ke kulatým 60. narozeninám.

Dárkové bílé víno k 60. narozeninám 0,75 l – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay k 60. narozeninám v dárkové krabičce. Originální dárek ke kulatým 60. narozeninám. Nic není tak šedé, ani tvých šedesát!

Dárkové červené víno k 60. narozeninám 0,75 l – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Narozeninové dárkové červené víno 0,75 l - Merlot k 60. narozeninám v dárkové krabičce. Skvělý dárek k oslavě těchto kulatých narozenin. Nic není tak šedé, ani tvých šedesát ....

Mléčná čokoláda 100 g k 60. narozeninám – Vše nej

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Narozeninová mléčná čokoláda 100 g k 60. narozninám. Sladký dárek k šedesátinám. Mléčná tabulková čokoláda - Nic není tak šedé, ani tvých ŠEDEsát.

Dámské černé tričko k 60. narozeninám – skleničky

299,00 
Bavlněné dámské tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem pro ženu k šedesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenkyni let, tolik je na tričku skleniček na víno.

Dámské tričko s potiskem k 60. narozeninám – nic není

269,00 
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 60. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Nic není tak šedé, ani tvých šedesát! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 60.

Pánské tričko k 60. narozeninám – půllitry

299,00 
Bavlněné tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem k šedesátým narozeninám je originální narozeninový dárek. Kolik je oslavenci let, tolik je na tričku piv.

Tričko s potiskem k 60. narozeninám – nic není

269,00 
Bavlněné bílé tričko s potiskem k 60. narozeninám. Tričko s potiskem Nic není tak šedé, ani tvých šedesát! je krásný a originální dárek k narozeninám. Tričko k narozeninám se značkou 60.

Dřevěný zápich a dekorace ke kulatinám – 60

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěná dekorace do kytice s potiskem - k jubileu. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny nebo květináče pro přítelkyni, manželku nebo kamarádku.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Kreslíř Petr Urban pro vás nakreslil univerzální přání do obálky k narozeninám, kam dopíšete číslovku s věkem oslavence. Netradiční veselé přání do obálky k narozeninám ve formátu A5, které jistě pobaví.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Univerzální přání do obálky k narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k narozeninám pro ženu – zrcadlo

59,00 
Přání do obálky narozeninám pro ženu, která má smysl pro humor, vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Originální dárky k 60. narozeninám

Hledáte vtipný dárek k 60. narozeninám pro čerstvého šedesátníka, ať již ženu nebo muže? Vybíráte originální dárky k 60. narozeninám pro kamarádku nebo kamaráda, maminku či tatínka, babičku nebo dědu?

Věnujte bílé nebo červené dárkové víno s narozeninovou etiketou, pro ženu dárkovou mléčnou čokoládu nebo chutné prosecco s číslem 60. Věk je jen číslo, ale každý oslavenec by měl být již z dálky vidět. V narozeninovém tričku jej nepřehlédne nikdo.

Luxusní dárek k 60. narozeninám je určitě dřevěný dárkový box s číslem 60, kterým potěšíte každého oslavence.

Dárek k šedesátinám najdete snadno v našem eshopu. Přidejte i vtipné přání do obálky od kreslíře Petra Urbana.