Pěny do koupele

Zobrazen 1. – 30. z 41 výsledků

Kosmetický balíček pralinky do koupele – Děkuji – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Věnujte jako poděkování chvíle relaxace s kvalitní kosmetikou Bohemia gifts. Pralinky do koupele je kazeta sestavená ze čtyř kvalitních koupelových ručně vyráběných šumivých bomb.

Kosmetický balíček pralinky do koupele pro babičku – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Luxusní kosmetická kazeta pro babičku obsahující čtyři kusy šumivých bomb, která vykouzlí úsměv na rtech každé babičky. S touto kosmetickou sadou věnujete babičce úžasné relaxační chvíle.

Kosmetický balíček pralinky do koupele k narozeninám – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárková sada kosmetiky složená z ručně vyráběných šumivých bomb potěší každého obdarovaného. Věnujte chvíle pohody, provoněné kvalitní kosmetikou.

Kosmetický balíček pralinky do koupele pro maminku – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Šumivá koupel je skvělý způsob, jak udělat mamince příjemné a relaxační okamžiky. Tato luxusní kazeta nabízí čtyři druhy ručně vyráběných šumivých bomb do vany.

Kosmetický balíček pralinky do koupele pro muže – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Luxusní relaxační sada pro opravdové gentlemany. Věnujte chvíle pohody s kvalitní ručně vyráběnou kosmetikou balenou v dárkové kazetě.

Vánoční kosmetický balíček pralinky do koupele – 4x šumivá bomba do vany 55 g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
S citem sestavená vánoční kazeta relaxační kosmetiky, která obdarovaným dopřeje ty pravé chvíle pohody po vánočním shonu. Čtyři kusy ručně vyrobených šumivých bomb ve vánočním balení.

Pěna do koupele s extraktem lnu a vůní heřmánku 500 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Pěna do koupele heřmánek obsahuje kvalitní extrakt ze lnu setého a také kosmetický olivový olej, který pokožku hydratuje a zanechává ji svěží. Stačí přidat do proudu vody naší koupelovou pěnu a vytvořit bohatou a jemnou pěnu, která šetrně očistí vaši pokožku.

Koupelová pěna se CBD, konopným olejem a extraktem zeleného čaje 500 ml

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Konopná kosmetika je již dlouhou dobou stálicí v naší nabídce a jelikož pořád vyhledáváme nové trendy v kosmetice, tak jsme vytvořili novou konopnou řadu s CBD a konopným olejem.

Pivrnec pivní koupelová pěna 500 ml – světlá

Logo Pivrnec
119,00 
Pivní světlá dvousložková koupelová pěna s extrakty z pivních kvasnic a chmele - Pivrnec. Obrázky pro etikety vytvořil známý kreslíř Petr Urban. Pivrncovy pivní lázně u vás doma.

Beer Spa pivní koupelová pěna 500 ml – světlá

Logo Beer Spa
119,00 
Pivní koupelová pěna 500 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele Beer Spa. Pivní koupel u vás doma. Koupelová pěna obsahuje soubor olejových komponent a po umytí zanechává pokožku čistou, jemnou a sametově hebkou.

Botanica Bohemia konopná koupelová pěna 250 ml – cannabis

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné konopná koupelová pěna obsahuje kvalitní olej ze semen konopí. Koupelová pěna je opatřena atraktivní textilní etiketou, vytváří bohatou pěnu pro vaši lázeň a šetrně myje vaši pokožku.

Botanica Bohemia krémová koupelová pěna 250 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběná krémová koupelová pěna s extrakty z šípků a květů růže 250 ml. Koupelová pěna je opatřený atraktivní textilní etiketou a vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Botanica pivní pěna do koupele 250 ml – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Pivní koupelová pěna chmel a obilí. Pivní pěna do koupele s vyváženým pH obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele, vytváří bohatou pěnu a šetrně myje. Lahev je opatřena netradiční textilní etiketou a je tak i krásným dárkem.

Dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou – Fantasy

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s fantasy hračkou. Koupelová pěna pro děti s fantasy obrázkem na etiketě a plastovou hračkou v podobě jednorožce, velryby nebo plameňáka.

DINO dětská pěna do koupele 700 ml s hračkou

Logo Bohemia Gifts
159,00 
Dětská gelová koupelová pěna s hračkou - dinosaurus. Koupelová pěna pro děti s obrázkem dinosaura na etiketě a plastovou hračkou.

Rumová koupelová lázeň Pivrnec – 300 ml

Logo Pivrnec
69,00 
Olejová lázeň 300 ml s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma s motivy nezaměnitelného Rudy Pivrnce. Olejová lázeň s vůní rumu je moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

Beer Spa premium pivní koupelová pěna 200 ml – světlá

Logo Beer Spa
74,00 
Beer Spa pivní koupelová pěna 200 ml - světlá. Pivní koupelová lázeň obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmelu obecného, je vhodná k uvolňující relaxační koupeli u vás doma.

Wine Spa olejová lázeň 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa olejová lázeň 200 ml - vinná réva, obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Koupelová pěna pro přípravu relaxační lázně.

Pěna do koupele 500 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s kokosovým a olivovým olejem. Kokosová pěna do koupele vhodná i k velmi časté hygieně těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.

Pěna do koupele 250 ml – balón

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Pěna do koupele s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře pro kluky. Koupelová pěna pro častou koupel s krásnou vůní a obrázkem balónu na etiketě. Kvalitní péče o pokožku.

Dětská pěna do koupele 250 ml – jednorožec

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Dětské krémová koupelová pěna s olivovým olejem, extraktem bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule a vlčího máku. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu a šetrně myje dětskou pokožku.

Koupelová pěna s extrakty z plodů šípku a květů růže 500 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Botanica Bohemia krémová koupelová pěna 250 ml – levandule

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběná krémová koupelová pěna s extrakty z bylin a vůní levandule 250 ml. Koupelová pěna je opatřený atraktivní textilní etiketou a vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Konopná krémová koupelová pěna 500 ml – cannabis

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Konopná krémová koupelová pěna s konopným olejem. Cannabis pěna do koupele je vhodná k časté koupeli celého těla s podmanivou vůní. Pěna šetrně čistí pokožku bez nadměrného vysušování.

Krémová pěna do koupele 500 ml – levandule

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Krémová koupelová pěna 500 ml s olivovým olejem, extraktem bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule. Levandulová koupelová pěna je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů.

Olejová pěna do koupele 500 ml – oliva

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Olejová pěna do koupele s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 500 ml. Olejová koupelová pěna pro účinné a šetrné umytí, ošetření pokožky a zamezení jejímu nadměrnému vysušování.

Pěna do koupele 500 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna 500 ml s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů. Pěna šetrně myje bez nadměrného vysušování.

Pěna do koupele 500 ml s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s arganovým olejem. Pěna do koupele obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pěna do koupele 500 ml Mrtvé moře

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální pěna do koupele s produkty moře je vhodná i k velmi časté koupeli a zanechává příjemně provoněnou pokožku.

Pěna do koupele 500 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina, působí relaxačně na unavenou pokožku a spolu vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Kvalitní pěny do koupele

Koupelové pěny obsahují kvalitní kosmetické oleje a rostlinné extrakty. Pěny do koupele, v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami,  napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí.

Koupelové pěny pomáhají udržovat vaší pokožku v hebkém a jemném stavu. Koupel plná bublinek je vždy příjemná po náročném dni. Pěna vás šetrně omyje a můžete odpočívat v teplé lázni a poslouchat praskání bublin.

Hledáte bouřlivou zábavu a opravdu bombastickou koupel. Pak vybírejte z naší nabídky pěnivých a šumivých bomb do vany.

Máte-li raději koupel plnou bylinek, ve které v klidu a pohodě relaxujete. Pak si můžete připravit domácí lázně s našimi koupelovými solemi, které provoní vaši koupelnu.